bugün

doğum günün kutlu olsun moonlight sonata,umarım hayatın benimkisinden güzeldir ve hep güzel olur.
Senin için kahvaltı da boyoz yiyiciimm. Yeni yaşın mübarek olsun.
Hediyeni gönderdim bro.
Kış çucuu olması sebebiyle pastasını en beyazından kesmesi gereken yazar, moderatör, best... https://galeri.uludagsozl.../moonlight-sonata-967147/

E hani bize, hani bize? https://galeri.uludagsozl.../moonlight-sonata-967148/

Doğum günü her ayın 6'sında kutlu ve daima genç, dinç, hoş hoşaf olsun.

Haydi sağlıklaaaa!
Lan 6 şubat değil miydi bunun doğum günü.
gelişmeler bölümünde insanlık gelişmesinin temelini hatırlatmış yazar.

adı gibi aydınlatıcı ses çıkarmıştır.
insan evladı moderatör. büyük saygıyı hak ediyor.
sözlük ahalisinin gönlünü kazanmış, istanbul beyfendisi ve zallın kıskandığı tek moderatördür.
doğum gününü buradan en içten dileklerimle kutluyorum... *
bilinçli bir yazar ve mod.
Bugün, yayınladığı " kadınlar günü " mesajıyla, bir kez daha gönülleri fethetmiş, kurduğu cümleler, üslubu ve yazım tarzıyla, takdiri haketmiştir.
Zerafet güzel şey!
kadınlar günü mesajıyla gönülleri fetheden moderatör.
(#31771890) bu entryide açık oylamış.

haketti reyiz.

beni de mazur gör.
gayet doğal bir şekilde sohbet içinde munlayt sonaata diyiverince çok havalı oluyor.
Beni sevmiyor biliyorum.onemli de degil.benim sevmem yetmez mi bana,bence yeter.
biraz küfürbaz bir mod galiba.

bakın ne buldum:

görsel

ııı, cık cık. hiç yakış-tıramadım.
23 nisanı kutlamış mega yazar.

teşekkürler.
anlamlı entrylerin ve duyuruların sahibi iyi bir dost. en sevdiği dizi de kalitesinin göstergesi zaten...
23 nisan hakkında verdiği gelişmeyle adamlığını ispat etmiş adam gibi adam mod.

kendisine teşekkür ediyorum.
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız dolayısıyla yazdığı mesajla, Her duyarlı türk vatandaşının duygularına tercüman olmuştur.
Ne komiktir ki takacak kulp bulamayıp Bu mesajı siyasi diye eleştiren bile var. Burada siyaset yok. Güncel bir durum değerlendirmesi var.
Kaldı ki olsaydı bile bunun eleştirilecek bir tarafı olmazdı. Siyaset bir tabu değil. Hem Ulusal hem bireysel Egemenliğimizi elimizde tutmak istiyorsak bilinçli olmamız gereken bir alan siyaset. Dolayısıyla bu bayramın anlam ve önemine gayet uygun bir konu.
Çok dokunaklı bir 23 nisan yazısı yazmış; bunun üzerine 18'ini doldurmamış bir yazara haber vermeden sürpriz şekilde 1 günlüğüne mod.luğunu emanet etmesi gerekir diye düşünüyorum.
gelişmelerdeki 23 nisan ile ilgili yazısıyla gönlümde yer eden moderatör. varolsun.
Gunumuz 23 nisanini oldugu gibi yazmis mod. Hadi yalakaligi ve ideolojiyi bir kenara birakalim yazdiklari yalan mi? Cocuklar istismar edilmiyor mu isci olarak cocukluklari ellerinden alinmiyor mu gelin edilmiyorlar mi?

Az gercekci olalim. Eline saglik.

23 nisanimiz kutlu olsun.
gelişmeler kısmında 23 nisana dair durumu oldukça güzel açıklamış olan, kelimesi kelimesine katıldığım mod abimiz.
artık 23 Nisan için bıraktığı mesaja sizin de ücretsiz ulaşabileceğiniz mod:

--spoiler--
iyi geceler arkadaşlar,

çocuk işçi oranlarıyla rekorlar kırarken, daha çocuk olanların çocuklarının olduğuna şahit olurken, çocuk tecavüzü adlı insanlık dışı bir sonuca şaşıramayacak boyuta gelmişken, çocuk ölümleri ve istismar hikayeleri had safhadayken "bayramınız kutlu olsun * )" demek her ne kadar utanç dolu bir vicdan rahatlatma örneği olsa da yine de bu özel günün anlamını unutmamak adına birkaç satır yazmak gerekiyor.

tam olarak hangi ulusal egemenlikten bahsedildiğine ilişkin de söylenebilecek çok fazla şey olsa da daha fazla karamsarlığın anlamı olmayacaktır.

çocuklarımızın, kalbindeki çocuğu yaşatmayı başaran insanlarımızın 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı'nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.
--spoiler--