bugün

inşaAllah gelirim 23 ocak güzel tarih....
Titanik ile moonlight, ikiniz de topsunuz olm.
Kendisi için uzun zamandır girmediğim merkez sınırlarına gireceğim dost yazar.
bana aylar sonra entry yazdıran yazar. buyursun gelsin, her zaman bursa'da da kalbimizde de yeri var.
Mütevazi süper kişilik. Saygılar üstad.

Bir beethoven eseri.
pamuk gibi adam. çok iyi kalpli bence. tanımam ama iyi biri eminim. mikemmel bir mod. her modun abisi olcak kadar mikemmel bir mod. seviliyor.
özel mesaj zımbırtısından haberi yok sanırım.
Pompaya son Sözlükten son defa bir grup çalışması yapalım diyen yazar.

Bursa travestileri meşhur değil mi lan? Ahahahahah.
Bugün doğum günüymüş kutlu olsun. *

(bkz: )
http://m.uludagsozluk.com/e/30328992/
bana bir iyilik yapsa da unutmasam keşke. lakin boş küme. millete iyilik yapar bana küfürlü mesajlar atar. hahaaa çaylak ettir hadi beni küfür ediyorum sana der. inanmazlar şimdi küfür ettiğine. koskoca sonata küfür mü edecek. inansınlar diye göstersem ben ceza alırım demi? her türlü ben ceza alıyorum. zaten küfür ediyor ama çalışıyor derler. yol yaptı derler. tamam abi sonata gitse kim gelecek kılışdaroğlu mu derler.
ne zaman şamata yapacağını ne zaman ciddi olacağını bilen, criminal minds sevdalısı güzel, ölçülü, efendi insan.
Has moderatör.
Adam gibi adam moderatör. Diğerlerini pek tanımam ama bundan iyisi yoktur galiba. Bulut seni seviyom.
kafası hariç ( evet kafası hariç )

cebinde bile ( evet cebinde bile )

fazladan bere olan adamdır.

ahaha ulan ne adam ya. rivayete göre en hızlı bereyi bu çekiyormuş.
keske gelse de bu aksamki nba maclarina bi yorum atsa. sacrementodan emin olamadim reyiz yuklu girecem para lazim.
d.g.k.o yazarıdır.
evet olsun yeni yaşın kutlu.
Her ayın 6. Gününde dogum günü kutlanan mod.

işte bunlar hep kasıtlı.
bereli ve de kıdemli doğum günüsü moderatörü. hepi börtlek cloud.
Tanımam etmem ama güzel bir insan olduğunu her zaman düşünmüşümdür. Ne bileyim, çok duygusal bir çocuk bence. Moonlight sonata çalarken gözünü kapatınca kurbağaların mi dans ettigini görüyordu öyle bir yorumu vardi bir başlığının altında. Muhtemelen bu yorum vesile oldu düşüncelerime. Neyse kardeşim, hayati huzurlu geçirmeni dilerim. Nice mutlu ve güzel günler gecirmen dilegiyle.
Doğum günü çocuğu.
Kutlu olsun kardeşim.
dogum gunun kutlu olsun reyiz.
Son iki aydır 8. Ye yaş günü kutlanmakta olan modere.

Ama bu gerçek;
https://m.uludagsozluk.com/e/30328992/
Doğum gününüzü kutlar. Dertsiz tasasız mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmenizi dilerim.

Nice güzel yıllara.
mutlu yıllar dilediğim değerli mod.
Tanımasamda mutlu yıllar dilediğim sonata.
güncel Önemli Başlıklar