bugün

entry'ler (3790)

catstark

Mekanın ferah olsun dostum.. Tesadüfen gördüm yıllar sonra girip bir bakayım dolanayım derken. Yattığın yer incitmesin hep neşeli hep sevecen dünya tatlısı bir insandın.

Hoşça kal arkadaşım.

sözlük kadınlarına üşüşen akbabalar

yahuu bir arpa boyu kadar değişmez mi bir ortam.. ergenlerin büyüme serpilme dönemi hiç bitmiyor burda maşallah.kgjlkjfshjfg hayır biz çoluk çocuğa karıştık da yürüyorlar da yürüyorlar.. koşun arkadaşlar koşun gjgkhgflsdghlgfd. olum bir durun ya.

herkes bir gün uludağ sözlüğe geri döner

sözlüğe döner ve kaçarak uzaklaşır.

yakını ölen ailelere 100 bin tl verilmesi

değil 100 bin milyonlar verseler hiçbir şey o insanlar için eskisi gibi olmayacak. Eksik, bulanık çarpıntılı bir hayat. hangi para düzeltebilir* eski seni beni..

siyah oje

siyah oje sürenlerin nedense hep ojeleri yarım ve bayat görünür. niye öyle gızlar ya.

uçak düşerken yapılması gerekenler

Bu tarz kazalarda genelde tanriya seslenilir ve genelde istemsiz işenir. Bisey yapilmasina gerek yok yani olacak olan olacaktir.

üstteki yazar hakkında fikrini söyle

kendisine reissss denmesinden hoşlanan bir yazar sanırım.

biontech aşısı

evdekiler aşı sonrası halsiz ve kafayı vurup yattı hepsi. alerjik bünyem sebebiyle beklemedeyim. korkuyorum azıcık.

edit: ben aşı olmadım olmaya korkuyorum anlamında beklemedeyim dedim :// yan etkileri oldu mu diye soranlar olmuş. naynnnn henüz aşı olmadım.

edit2: ilk aşı sonrası hafif uyku oldu. 2. aşı sonrası 3 gün halsizlik baş ağrısı nefes darlığı şikayetleriyle yattım sonra düzeldi aniden! böyle birden iyi hissettim geçti gitti.

90lar sıkıcı mıydı

90'lardan mahrum kalan sonraki genç nesil için üzülüyorum bile. 90'lar birçok şeyin daha naturel oldugu bir dönemdi. yaşamak daha keyifliydi sanki. şimdi youtube dan istediğimiz şarkıya anında ulaşabiliyorken dönemin favori şarkısının kral tv de çıkmasını heyecanla beklemek diye bişey vardı mesela.** teknoloji ve değişen düzen insanları tekdüze yaptı. herkes daha sıradan daha aynı oldu. şimdi yeni kuşak saydırır bu entrye de.l***

günün tek cümlelik özeti

canım yağmurlu havalarda sözlük çekiyor..*

cyqne

en son kek meselesi yüzünden bana görünmemek için sitenin arkasından dolaşıp evine giriyordu. sonra o kekler boğazında kaldı sanırım. ahshfjkghdfkjhlh.

şaka bir yana bu sözlükte en sevdiğim insan olur kendisi. fosilleşmiş yazar diyorlar kız bize kkfghjkgkjkklhg. sana bir tarkan şarkısı yolluyorum.

öptm kib byes.

11 mart 2020 türkiye de ilk koronavirüs vakası

Okullarin tatil edilmesi en azindan cocuklari koruyabilir. Vaka artarsa sirketler evden calisin demeli.toplu tasima kullanmamaya calismaliyiz. Yaninizda maske ve dezenfektan bulundurmalisiniz. Ben bunlari aralik ayindan beri yapiyorum cunku zaten riskli gruptayim. Ucucu ekibim ve havaalanlari ucaklar yolcular hepsi riskli su an. Uzun suredir kimseyoe gorusmuyorum isten eve gelince esime bile merhaba demeden banyoya kosuyorum. Bagisikliginizi guclendirin sadece bu viruse karsi degil yasam kaliteniz artar. Hepimize kolay gelsin saglicakla.

27 şubat 2020 idlib te türk üssüne saldırı

Cok cok uzgunum..gencecik insanlarimiz oldu.kalanlar yaralananlar bolgede hala gorev yapan askerler nasil toparlanacak nasil cikacak bu buhrandan.allah yardimcilari olsun kendileri icin! Bu gece yatagimda huzurla uyuyamadim uyanip durdum. uykumdan sucluluk duydum yitip giden canlari dusundukce. Guzelim genc insanlar makaminiz da mertebenizde alem-i tum diyalarda en yukseklerde olsun.allah rahmet eylesin.

pegasus airlines

Genel mudurlerinin yaptigi aciklama cok etkiledi beni. Kusur kimdeyse neyse ortaya cikar elbet giden gitti kalanlara sabir! Bir de kaza sonrasi ekip odalarinin nasil mahsere dondugunu gorseniz bu kadar acimasiz elestirmezsiniz sanirim. Biraz empati! Firma da bu kazadan ders cikaracaktir emin olun. (Sert inis, sorunlu ucus vs soylemler icin)

moonlight sonata

beresi,kahvesi sigarasi umarim iyilerdir.. napim bu dusunceyi atamiyorum kafamdan. Nice mutlu yaslara! Ozledim!

5 şubat 2020 pegasus uçağının pistten çıkması

Cok cok gecmis olsun.. sosyal medyada bircok bilincsiz ezbere soylemler var. Bilgi kirliligi had safhada yani.. yorum yapilsin tabii ama herkes isin ehli gibi linc kampanyasina girisiyor..pilotaj hatasi olsa bile hicbir pilot kazalarla anilmak sebep olmaz istemez.en kiymetli sey insan hayati! Emniyet her zaman oncelik o yuzden herkes yolculuklarinda tum talimatlara ve kurallara uymali. Panik boyle durumlarda insani olume bile goturur. Aman ha! Gecmis olsun tekrar.

sözlük kızlarına çiçek alıyoruz kampanyası

Mumkun olsaydi eger kasap vitrinindeki kuzularin popuşuna sıkıstırılan karanfillerden iadeyi-ziyaret yapardim size. Hdjfhfjfkdggfk.

günün özeti

Dort bacak ucus sonrasinda eve donerken cuzdanimi kaybettim..kimlik, kartlar onemli notlar.. canima bisey olmasin da ne talihsiz bir gun yasadim ya.

kızlar lütfen tayt giymeyin

Dövüsmen guzum dövüsmen termal taytin nesi kotu yahu kisin mis gibi korur. Parlak taytlada evde bale bile yapiyorum Sjdhfjdkdjgh. #sananeyahu

greta thunberg

Normal birisi degil bu arkadas bildigim kadariyla da rahafsizligi da var zaten. Samimi gelmiyor almanya donusu trende yerde pozlar filan vermisti yer bulamadik vs diye. Demiryolu firmasi da yalanlayip aldigi bileti paylasmisti ne ayip bizi kullanman vs doye giydirmislerdi kiza. Iihhh ihhhh cevreci adi altinda baska bisey bu arkadas.