bugün

Duyarlı, erdemli, olgun yazar. Doğum günüymüş, iyi ki doğmuş. Olmasaydı da sözlük olurdu, yalnız nasıl olurdu onu bilemiyorum.

edit: yanlış alarm olduğu öğrenilmiştir. şansımıza küselim, 6 şubatı bekleyelim.
iyi ki doğmuş. tanımıyorum ama nice senelere.
doğum günüymüş kutlu olsun.
Dogum gunu olmayan mod. Te allam ya.

Surprizimi bekle seni cilgin.
nice senelere yazarı.
hdp'li bir yazar. adeta bir selahattin demirtaş aşığı. laikçilere dert olmuştur.
doğum günü 6 şubat arkadaşlar benden iyi mi bileceksiniz?
Tam subatin onunda sevgililer gunuyle birlikte kutlayabilirsiniz dogum gununu. Ya da kutlayamazsiniz, zannetmiyorum.

bati gunesle aydinlanir yazari. Ampulunuz sizin olabilir.
dedim mi demedim mi? qapaq.
pastayla mı doyuyor sürekli doğum günü enteresan, sanırsam selahattin demirtaşın dünürü eğer değilse görümcesidir.
yanlış anlamayın bana "pff kmse nick6 girmio bna yhaa :(((" diye ağladığı için kalabalık yapıyorum.

kalbimle aynı şehirde yaşayan moderatör.
doğum gününü kutladığım dost yazar.

edit: ha siktir trollenmişiz. olsun önceden kutlayalım biz.

(bkz: reserved)
dogum gunusu degildir lakin olabilir de. yok yok degil sanirim ama belki de oyledir, tamam degil son kararim.
Laikçileri çıldırtan en baba mod.
Doğum günü kutlu olsun!
4 yıllık sözlük hayatım boyunca kız sandığım şahıs. oluyo tabi böyle şeyler.
Msn zamanlarında bende msni olan moderatör, hatta ilk moderatör olduğu zamanları bile biliyom lan.
sanırım yazar olduğum hakkındaki bilgiyi özel mesajdan bana bildiren moderatör idi.* ben hep kız sanardım kendisini. bir kez olsun profiline bakıp da konuşma olayını gerçekleştirseydim hayretlerde kalmayacaktım. taaa marttan beridir kız sandığım moderatör. erkekmiş.*
Paradise05 büyük oynuyor. Hayatında görmediği mesaj bile almadığı adama sulaniyor. Abla zorlama vermez sana o. Evlensende kurtulsak ya.
Son gördüğümde iki çizgili adidas eşofmanı giydiği günden sonra çok saygım kalmadı kendisine ama sevgim hep vardır. Cızır cızır bişeyler dinliyordu en son yatakta, siktirme klasik müzüğünü uyucaz burda bulut kapat şu vıyvıyı demiştim. Neyse, bekliyorum kanka.
Adamda 0 ego. Yol parasını bize yıkıpdurur. Ama yani severim. Bekliyorum kanka.
kesinlikle mütevazi adamdır. imzam neredeydi benim?
bu nike hastayım abi eyvallah. ilk sözlüğe geldiğimde mesajı gelmişti, insanda bir saygı uyandırıyor.
Doğum gününe tamı tamına 60 gün olan yazar.
bir değil iki değil tam sekiz yıl sonra uludağ sözlük'e dönmemi sağlamış sportstv editörü iş arkadaşım. ekşi sözlük'te de aynı kullanıcı adıyla yardırmamaktadır.
sevilen yazar. keşke daha çok yazsa, sol frame nefes alsa.
güncel Önemli Başlıklar