1. 2553.
    çok özledim muhabbetimizi. onu da bilmesini istedim. bu!
    1 -1 ... pipishik
  2. 2551.
    Güle güle. inşallah daha mutlu huzurlu olursun.
    1 -1 ... godfrey de saint omer
  3. 2550.
    Tanışmak istemiyorum saçma espirilerinizle, tartışmak istemiyorum beyinsizliklerinizle diye düşünen moddur. adam haklı beyler
    2 -1 ... sucukyumurta
  4. 2550.
    Şu sıralar doğum günü olan moderatör.
    1 -1 ... n dakota
  5. 2548.
    Orijinal espiri mod on.

Tohum günü kutlu olsun.

Orijinal espiri mod of.
    4 -2 ... serdarsl06
  6. 2547.
    çaylak yemişim alakasız bir sebepten. sanırım kral haksızlığı görüp çaylağımı kaldırmış. yapsa yapsa moonlight reis yapar. seni seviyoruz.

iyi ki doğdunkasd
    4 -5 ... yikanmak istemeyen cocuk
  7. 2547.
    geçmişte kız nickiyle yazar olmuştum.

hemen dm den hoş geldin yazmıştı. *
    4 -2 ... ayetullah humeyni
  8. 2546.
    yıl 2012 sözlüğe yeni üye olmuşum o sıralarda birde bu mod yazdı bana ''yazarlığın onaylandı hölö hölö'' birşeyler yazmış, bende klasik müzik piyano falan hiç bimiyorum, nickini görünce aha kız dedim cevap olarak da ''merhaba güzel bayan tanışalımmı?'' yazdım .

''yanlış oldu kardeş, erkeğim ben'' yazdı, tabi ya diye düşündüm o kadar çok yazan var ki kadın taklidi yapıyor olmalıydı ''şaka yaptım zaten, ee naspğıyorsun, üstünde ne var?'' gibisinden muhabete girdim, gün gün konuşuyorduk , hep kafamdaki sarışın 1.80 boyunda natasha ismindeki kadınla konuştuğumu hayal ediyordum.

günler günler, haftalar haftaları kovaladı, favlıyordum, açık oyluyordum, sözlüğün datasını sorma bahanesiyle yazıyordum, her zirvedeki bdsm partisine katıldım belki karşılaşırız diye ama hiç göremedim.

taaki 2019 yılında 13 şubat günü erkek olduğunu başka yazarlardan teyit edene kadar.

hayatımın en kötü günüydü, aylarımı yıllarımı vermiştim 1.80 boyundaki sarışın natasha için.

işte yine o gün, doğum günün kutlu olsun, hayali bile güzeldi, ufak bir anı olarak kalacak geçen yıllarım.
    2 -2 ... gold tab gibson
  9. 2545.
    sene 2020 halen doğum günü kutlu olsun diyerek espri yapılıyor.
    bu uuser'lar eğitilmezdir.
    4 -1 ... james earl cash
  10. 2544.
    Her ay kafadan,hiç yoksa, beş gün doğum günüdür.
    5 -1 ... gazorpazorp