bugün

entry'ler (1924)

bedava sitem

Bunu bilen hemen herkes koddostu.com 'u da bilir. 10 milyondan fazla tr.gg uzantılı site açılmıştı, ve hemen hemen tüm tr.gg sitelerde kod dostu sitesinin hazır kodları kullanılırdı.

Günümüzde r10.net'te gövde gösterisi yapan alaylı yetişmiş abilerin çoğu web işlerine tr.gg ve https://koddostu.com ile başlamıştır.

lord eddard stark

ekşi'de ifşa olmuş, furkan b. adlı fetöcü. Atatürk'ün sübyancı olduğunu iddia ederek ünlü olmuştu zamanında.

10 ağustos 2017 sözlükte beliren işaret

insanın ger̐̎̏̋̈́̒͂̔̅̄̓̈́͊̽̾͋̊͂̒͑̂́͐̌̃̀͊͑̀̄̈́̕͠͠͝çekten hayret ettiği mevzu.

cahillik böyle bir şey

aleyna tilki

çocuktur. desek de demesek de çocuktur. siz de gelmiş burada 17 yaşındaki ufak bir çocuk hakkında ileri geri konuşan, sorumluluk bilinci Neandertalllerle kapıştırılabilir insanlarsınız.

üniversitede sizi en çok şaşırtan şey neydi

forum bile değil ya. yemin ediyorum forum bile değil. bu entry de burada duracak bariz. format falan yok sonuçta. buradan enişteme falan kucak dolusu selamlar.

kürdistan

kurulur kurulmaz, kurulacak kurulmayacak kurulsun kurdurtmayız diye tartışıladursun, doğuda yıllardır kurulu olduğuna inanan kitleler var. yüzlerce değil binlerce insan yaşadığı yeri Türkiye işgali altındaki Kürdistan toprağı sayıyor. Adamların kendi mahkemeleri, kendi polisleri, hatta kendi minibüs sistemleri ve kendi okulları bile var.

bunun sorumlusu orayı kendi haline bırakıp, hizmet de götürmeyerek işlerin bu noktaya gelmesine göz yuman tüm iktidarlar. siz istediğiniz kadar burada "kurdurtmayız" diye kendinizi yırtın, hükümetimiz işi öyle bir noktaya getirdi ki taviz vermeden o topraklar nasıl geri alınır, o kırsalda yaşayan binlerce insana nasıl "burası aslında Türkiye'ydi ki, eheh" denilir hiç bilmiyorum. evet iç karartıcı bir entry ama artık eğri oturup doğru konuşmak lazım. doğuda işler bizim bildiğimiz gibi değil. inkar etmek yerine çözüm düşünmek gerek.

osmanlı türkçesine osmanlıca demek

bilgisizliktir, ama açıkçası kimsenin de osmanlı dönemi dil ve edebiyatı hakkında donanımlı olmak yükümlülüğü yok. elbette ne konuştuğunu bilmek ayrı bir mesele.

filmler ve filimler

tamam ülkenin geneline hitap etmeye çalışıyor olabilir ama am yarak muhabbetiyle komik olmuyor, itici oluyor. Eğer gerçekten kendi espri anlayışı buysa durum daha da kötü. güzel bir fikri ve konsepti, küfür etmeyi yeni öğrenmiş liseli gibi seviyeyi dibe çekerek çöp ediyorlar. bu kanalın videolarına baştan sona bayılan insan dünyanın en iyi mizahının recep icedik filmlerinde olduğunu düşünüyordur muhtemelen.

mustafa kemal atatürk

http://galeri14.uludagsoz...ayyip-erdogan_1177671.jpg

vücut geliştiren erkekler kızların hoşuna gider mi

(bkz: bin dihi çik biyin giliştirmiyi tircih idiyirim)

vücut geliştiren insan bunu steroidsiz yapıyorsa disiplinli yaşamayı öğrenmiştir. Şımarık, mızmız, bahane üreten bir tip değildir. Eklemleri hariç ortalama insandan daha sağlıklıdır. hırslıdır. güçlü olduğunu söylemeye gerek de yok aslında.

Evrensel psikoloji der ki kadınlar(bunun da sonuçta bir genelleme olduğunu unutmamak gerek) gücü çekici bulur. bu güç fiziksel olabilir, maddi güç olabilir, başka tür de olabilir. bunun sebebi de binlerce yıldır ataerkil yaşayan insanoğlunun dişisinin, güçlü bir erkekle hayatta kalma şansının arttığını deneyimlemesi.

soruya gelirsek, vücut geliştiren bir yiğit bulut, vücut geliştiren bir ajdar, bir asi stayla kadınların hoşuna gitmez.

bu yüzden örneğin salak olmamanız veya ne bileyim hayattaki önceliklerinizin düzgün olması da önemli. örneğin bu tür şeyleri kadınların hoşuna gitsin diye değil kendinizi geliştirmek için yapıyor olmalısınız.

root

aslında tüm cihazlar rootludur. tüm evlerin zemin katlı olması gibi. sadece sizin o kata erişiminiz yok. olması için çilingir çağırmanız gerekiyor.

elimde goruntulerin var

"ya oytunkaran 'evet'i ne güzel bulmuş hoff. benim de öyle bi şeyim olsun ama tam öyle olmasın" diye düşünmüş bir yazar.

düşünmüş düşünmüş anca 'alenen'i bulabilmiş.

yazık çok yazık.

troll entry girenlerin takipçisinin çok olması

trollerin sık entry girmesinden kaynaklanır.

eskiden siz entry'yi gönderdiğiniz saat yazar olanlar sizi otomatik olarak takibe almış olurlardı. sebebi bu.

aylık 15 bin tl iyi para mı

isviçre'de bulaşıkçıların aldığı para. ama Türkiye şartlarında çok iyi.

ne olur ne olmaz diye bütün de leri ayrı yazmak

öğrenmemeye inat etmektir. insanımız böyle. bir şeyleri öğrenmemek için bin türlü takla atıp bin türlü şey denerler. yeter ki yeni bir şey öğrenmek zorunda kalmasınlar.

açın okuyun, türkçe öğrenin. bari konuştuğunuz dili tam bilin. amk cahilleri.

olası 8 üzeri istanbul depreminde olacaklar

chp il ve ilçe binaları ateşe verilecektir. dalga geçmiyorum, bunu yapan adam çıkar o şehirden. hatta yüzlercesi birlik olup protesto ederler.

now you see me

"şimdi gördün mü babaynı" temalı bir çeviri yerine "sihirbazlar çetesi" ismiyle yayınlanmasının sebebi filmin yapımcı şirketinin bu ismi seçmesidir.

Film isimlerinin çevirilerine yapımcı karar verir. Bu kararı verirken de filmin o ülkedeki hedef kitleyi çekmesi için uğraşırlar.

Türkiye gibi eğitim düzeyi, anlamlandırma yeteneği yerlerde olan bir ülkede bu sebeple aksiyon filmleri "x'in intikamı" diye, fantastik filmler "büyülü x diyarı" diye tercüme edilir.

suç Türkiye'deki bir kurumun değil kısacası.

islam düşmanı parti

iktidardadır.

4chan

taylor swift'in b board'unu sık sık ziyaret ettiği bilinen internet sitesi. Hatta bir ara "taylor swift hakkında ne düşünüyorsunuz?" diye konu açtığı ortaya çıkmıştı da b'de epey olay olmuştu.

cb nin sözlükte olması ihtimali

aslında...
(bkz: son zamanlarda sözlükte artan kadın düşmanlığı)