bugün

entry'ler (176)

kendisinden 7 yaş küçük kızla çıkan kart eşek

Geçen gün omegle de karşılaştığım lise 1 kızı allah çarpsın bizim üniversitedeki çoğu kızdan daha olgun ve akıllıydı. Yani adamın 7 yaş küçükle çıkmasındaki neden budur diye düşünüyorum(erkek 25 kız 18 yaşında ise).

sözlük yazarlarının itirafları

Geçmiş niye yaptığın aptallıklarından dolayı bu kadar fazla acıtır? Geçen sene ona karşı söylediklerimden sonra arkadaş gibi devam etsek de onu daha fazla görme çabaları yüzünden bunaltma seviyesine kadar getirdim. Sonrasında aptalca bir mektup ve iletişimimi kestim. Aradan geçen aylardan sonra geçen gün tekrardan mesaj attım ve o mühim soruyu sordu: "bunca zamandan sonra niye" cevap veremedim baştan sonra aylardır eksikliğini hissetmemden ötürü "sana olan duygularım artık yok sadece seni kaybetmek istemiyorum aptallığımdan dolayı, eskisi gibi arkadaş olalım" dedim ve saatlerdir mesaj dahi gelmedi bana zamanında seni kaybetmek istemiyorum diyebilen birisi niye önemsizmişim gibi beni kaide almıyor? Gecenin Bi yarısında moral diplerde. Uzun zamandır Mutsuzum kısacası. Nerede bir ümit orada bir kırıklık.

sözlük yazarlarının itirafları

yaklaşık 2 haftadır çalışıyorum bir alışveriş merkezinin mağazasında. önümüzde sonbahar-kış mevsimi hazırlığı + okul hazırlığı. bunun dışında okulun açılması ve ekim başında abimin düğünü. bu aralar canım o kadar sıkkın ki ... işe girmeden önce ege-akdeniz turu planım varken bir anda iş başvurumun kabul edilişini duyunca ne sevindim ne üzüldüm, işin aslı üzüldüm de. içimde bitmek bilmeyen pişmanlık gibi çarpan özür olamama düşüncesi. her ne kadar çok çalışıp br kaç gün izin koparsam da bunu abimin düğünü için yapacağım yani kendim için değil. işimi hiç sevmeden yapıyorum, sadece para için yapıyorum. yaptığım iş o kadar saçma sapan geliyor ki. müdür desen mahalle bakkalı işletiyor, iş arkadaşları desen ayrı dünya insanlar. sözlük bu aralar harbi harbi daraldım :(

game of thrones izlemeyen insan

bunlardan biri de benim. izlemememdeki neden ise herkesin ağzından düşmemesi. en salak insan bile "ooo game of thrones var" demesi. seviyeyi düşürmemeye çalışıyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

hala özlüyorum, kalbimin bir parçası eksik. kimseye söyleyemiyorum, atlattığımı söyledim. bana güvenen insanları bu nedenlerden dolayı üzemem ama kendimi çok fena üzüyorum. gün içerisinde düşünmesem rüyalarımda görüyorum. O'nun gibisini zor bulurum...

deli gibi ağlamak isteyip ağlayamamak

bir sene boyunca uğraş didinip de olmayan hiçe gitmiş bir kız ilişkisi, aile bireyleriyle kopukluğum, ilkokul,lise arkadaşlarımla aramın iyice açılması , okuduğum bölümle alakalı hiçbir şekilde çaba göstermemem hepsi birden pişmanlık üstüne pişmanlık... Üstümde o kadar ağırlık var ki ağlamak istiyorum, üstümden atmak istiyorum ama ağlayamıyorum, beceremiyorum. Yok olmuyor, sanki bu benim lanetim gibi hissediyorum. Ne adam akıllı üzülebiliyorum ne de sevinebiliyorum. Hayat böyleyken çok ağır oluyor. Sıkıntılarımı atamıyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

Arkadaşım dediğim birine aşık oldum,ama harbi harbi aşık oldum.ona karşı açıldım fakat beni arkadaş olarak gördüğünden bi süre arkadaşlığı koruduk.gün geldi konuşmamaya başladı.niye ise kendisi asi kendisi özgür,biz kısıtlanıyoruz kafası ve bu düşünceye onay veren yakın arkadaşı(benim çok uzun süre arkadaşımDI.)kısacası en son içimde kalanları kağıda döktüm,okur diye.tepki bekliyorum şöyleydi,böyleydi.bana desin beraber olalım diye,ben hayır derim.iş işten geçti artık.ama mektubuma tepki bekliyorum hala,layık olabilmişimdir diye fakat olamamışım;gülmüştür,dalga geçmiştir.bilemiyorum artık.birisi ordan bi kız senden bahsediyor git konuş diyor.kafam yerinde diyip mutsuzca evet diyorum,gerçi şimdilik bu da olmadı.bana göre değildir belki de duygularımı en aşağıya çekip dizginlemeliyim.
yani kısacası bana ilgi gösteren birini istiyorum,çok görüyorlar.bu dünyada arkadaş çok ama o ilgilenme olayı çok farklı.
kısacası sınav haftasında yine mutsuzluk,yine yalnızlık.iyi geceler...

bursa tanışıp kaynaşıyoruz 2016 zirvesi

Gelmek,sizleri tanımak isterdim ama gelemiyorum :(

moonlight sonata

doğum günün kutlu olsun moonlight sonata,umarım hayatın benimkisinden güzeldir ve hep güzel olur.

sözlük yazarlarının itirafları

1 senelik arkadaşıma aşık oluyorum sanırım.ben böyle hatadan nasıl dönebilirim yardım edin :(

ölürken fonda çalınması istenen şarkı

vivaldi-four seasons(winter).

into the wild

Abartılan film diyorsunuz da filmde doğa dışında oyunculuğa bakıp bize yansıtabiliyorsa oyuncu başarılı olup filme de tat verir.Kısacası kategorisine göre çok iyi film,kısa süre de olsa kendi yaşamımızdan uzaklaştırıp başka yerlere götürüyor.

sözlük yazarlarının itirafları

iyi geceler sözlük yazarları. uzun süredir buralarda pek yoktum. bu senenin vermiş olduğu yükümlülük haliyle fazla(okul).hayatım inişli çıkışlı gitmeye devam ediyor.bundan 5 hafta önce çok yakın arkadaşımla birbirimize olan lafları kaldıramadığımızdan çok fena atışmıştık. araya sınav girdi memlekete gittim derken "lan kaç yıllık arkadaşım etmişim küslüğü,bu küslük anca bize zarar verir."düşüncesiyle uzunca mesaj attım,barıştık ve son günlerde mutlu olmama vesile oldu.geldik şimdi de düne(4 aralık). Doğum günümdü ve barıştığım arkadaşımla ve üniversiteden bir arkadaşla buluşacaktık.Buluştuk,eğlendik,muhabbet ettik eve gittim ve ben doğum günümü unutup aranmayınca çok takıp üzülen bir tipimdir.Aynı durumu yaşadım.Bugün 3 kişi dışında ve biraz önce birisi de işleri dolayısıyla yeni kutlayabildi,kimse hatırlamadı ve eğer yılda bir defa olan bir şeyi bile hatırlanmak zor geliyorsa bu arkadaşlığın,dostluğun anlamı nedir ? Sadece "doğum günün kutlu olsun koftecidekiadam." gibi mesaj atmaları.sadece 10-15 saniye arası sürüyor.bilerek facebooktan twitterdan doğum günümü kaldırdım ve sonuç ortada.şu anda çok mutsuzum ve drugs dont work dinleyerek mutsuzluğumu daha da artırıyorum.Bu yüzden her sene 4 aralık gününü acı içinde geçiriyorum ve kutlanmasını istemiyorum.bazıları diyebilir,bu kadarcık şeyi mi takıyorsun,niye takıyorsun diye de ah be hacı takıyorum valla.önemsiz gibi görünse de takıyorum.yazım hataları,anlatım bozuklukları olabilir kusuruma bakmayın.iyi geceler sözlük halkı...

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

0 tl.evren bana okulu bırakmama hakkında ipucularını verdi şu 2 ayda.şu anda sakız alacak param yok ve bizimkilerin durumu da kötü ve bunun üstüne geçen aylarda ödeyemediğim asgari ücretlerden dolayı kredi kartı ardından harçlık avans kapandı ve başka yerden zar zor bulduğum bursu da bu sene kestiler.sizce şimdi ben ne yapayım ...!

ballı cevizli tahinli pide

yapmayın be hacılar. bursaya gitmeme daha var :(

yazarların şu an dinlediği şarkılar

mor ve ötesi - hayat.

https://www.youtube.com/watch?v=KWKV9DXqt6Y

sözlük yazarlarının itirafları

bu sene de geçen seneki halimden farkımın olmadığını gördüm. yapabileceğim onca şey varken yapamıyorum ve bu beni mutsuz ediyor.eskisi gibi öz güvenli değilim,ezik gibiyim.bu halimden kurtulduğum gün çok mutlu olacağım ama işte uğraşmıyorum...

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

+hangi üniversitedesin ?
-x üniversitesinde.
+hmmm.hangi bölüm peki ?
-bilgisayar mühendisliği.
+bu devirde bilgisayar mı kaldı,git telefonla uğraş herkesin elinde telefon var.
-(yok amk biz sanki sadece bilgisayara format filan atıyoruz,telefona hiç ellemiyoruz,bizim alanımız kısıtlıymış sanki)evet evet haklısınız.

skyler white a orospu diyen karşısında beni bulur

diziyi götünüzle izlemey, bırakın da dizideki psikolojiyi anlayarak izleyin.

yaşama sevincini kaybetmek

hayatımın en zor 3 ayını geçirdim ve insanlar çok itici geliyor.olabildiğince az insanla konuşun.marketten bir şey alırken sadece para verin.otobüsteyken oturcağınız zaman kulaklık takın.yaşlılardan direkt uzak durun.