bugün

midesinden virütik rahatsızlık kapmış, bitap düşerek bizi de derinden endielere sokmuş, çarşamba günü endoskopiye girecek canım kardeşim, bir vesileyle çocukluk arkadaşım.****
gün itibariyle tıpış tıpış endoskopisini yaptırmış, tüm kaçma girişimleri önlüklü teyzeler tarafından engellenmiş hayatının en berbat deneyimini yaşamış yazardır efendim. hani büyük konuşma derler ama bir daha endoskopi derlerse, midesini masada bırakıp alın lan size midem gidin ıçınıza sokun o hortumu diyecek kadar da nettir. artık bir mide ve oniki parmaklı bağırsağı hasta ve melun, bir yazar olup aylarca tedaviye maruz kalacaktır. şimdiden agresif davranışlar sergileyecebileceği için tüm sözlük zamiasından özür diler.

hasta ziyaretleri saat 12:30 -13:30 arasındadır. mümkünse kola, cips, kahve vb tüm mühimmatı gizli gizli getiriniz. dolmaya da hayır demem..sağlıcakla kal sözlük.
kendisine entryini gördüm dikkatli ol bir düelloya hazırlanmadan dediğim yazardır. * *
ayrıca geçmiş olsundur. *
sözlükteki sıcak aile ortamını derinden hissetmiş yazardır efendim. hastalığı dolayısıyla geçmiş olsun temennilerini esirgemeyen biricik uuserlara çok teşekkür eder.

ayrıca haftanın en beğenilen entrylerinde liste başı olarak sevinç, hüzün hepsini bir arada yaşamaktadır. sevinçlidir çünkü listebaşı olmuştur. hüzünlüdür çünkü orayı daha çok hak eden entryleri mevcuttur. ayriyeten de çok da terbiyesiz bir yazardır bulmuştur bunamaktadır.*
bir allah ın kulu çıkıpta bunun sloganını okuyarak amanın yardıma ihtiyacı var hemen bildigimizi aktaralım hatta başlık açalım bile dememiştir. oysaki anadolu yakasından bahçelievlere gelen güzergahı öğrenmeye ihtiyacı vardır. hani hususi araçla gelirken şöle gözünde canlanması lazım gelmektedir çok fena..

bu arada steril mikropa teşekkürler bir tek o tarif etti. biz de sevenimiz vardır diyos yok valla *
(#588506 ) entrysine istinaden karşıdan bahçelievler'e nasıl gelinebiliri anlattım ama kendisi arabayla geleceğini söyledi. bende direk öyle anlattım ama kızım sen merter 'i bilmiyorsan ben nasıl anlatıcam? kızdırma beni. *
baba naber dediğim kişi *
(#588350)no'lu entry'sine istinaden, görüldüğü üzere baş sevenlerindenim kendisinin! * * benim mülakattan iyi haberler gelmez ama senin mülakatın sonuçlarını dört gözle bekliyorum. bir de umarım benim gibi kaybolmaz o yollarda *
açık sözlü özünde bir yazar. başarılarının devamını diliyor, motoruma atlayıp kaçıyorum.
bugün doğum günü olan yazar.

(bkz: dogum gunun mubarek olsun)
bugün doğum günü olmayan yazar olunca söylerim zaten pasta falan bekliyorum kuru kuru olmaz öyle. bugün yüce türk milletinin doğum günüdür diyen haydi oylar havaya insanı. bir de alwayssleepy hanım tarafından sürekli satılmaktadır öle böle değil. terbiyesis insan.
(bkz: splinter)
sözlüğün sabah şekeri şahsiyettir, seda sayan ve nihat doğan ikilisinden programlarında yer alması için teklif almış ama sözlüğümüzü yanlız bırakmamak adına reddetmiştir. artık adsl bağlantısı ile radyoya bağlantısını da sağlamış, bu mutlu haberle birlikte sabah şekeri programı ile radyomuzun sabah saatlerini şenlendirmesi istenmektedir kendisinden.
DOLDUR BE MEYHANECi
şeker gazını alıp ivedi bir şekilde program yapımcılığına soyunan şahıstır. hemen bir mikrofon satın alıp makyaj masasının önüne oturmuştur. ama bir noktayı kaçırmıştır efendim, radyo yayınında makyaja ihtiyaç ne gezer.
ciddi müessese suratlı bir yazardır efendim. şeker vb 3 beyazla alakası olmayan kişidir. devedikeninin gazına gelip ehehe sen çok şekermişsin diyecek olan birileri olursa gelecekleri tehlikeye girecektir.
kendisi sürekli eziliyormuş , rüyalarına giriyormuş,yok bu sözlükte formatı en iyi bilip ayar verilen yazarmış. kendisine kızım etme bulma dünyası derken saygılarımı iletiyorum. * ****
sözlük formatınyla, formata uymayanlarla, formata uygun denetim yapmadığı iddia edilen modertorlerle sürekli ilişki içinde olan yazardır. onun için kendi yazdıklarından daha önemli olan, aynı mesaiyi paylaştığı insanların ne kadar verimli olduklarıdır. kafası kızarsa girebileceği entrynin ayar derecesi her aletle ölçülemeyecek şiddettedir. sismograf gerekir.
ekşi oyları sittin sittin diye pışpışlayan yazar. bir laz kadar olamasa da çok da .ikimdeydi yani olsaydı kesin orda olurdu. *
alt mısralara göz gezdirince kendini anlatmış olduğunu görüp ulan anısını anlatan yazar modeli şeklinde ayar vermek isteyeceğiniz yazardır. ancak dikkat edin anı değil o fil.

efendim vakti zamanında uyuz olduğumuz tiplerle pis troçkist diye dalga geçtiğimiz dönemlere denk gelir ilk aşık olmam. o zaman da böyle cesaret yok, para yok cepte anasını satayım bir simit bir çay bir de karpere tav olup çay bahçesi köşelerinde demlendiğimiz zamanlardı onlar. tanıdık simaları hergün görmenin verdiği iç huzuru, bir gruba bağlı olmanın aldığı daşak korkusu, kafa kağıdımızı babadan izin isteyerek ikametgah almak için tedarik edebildim dönemler.

hani baba eyleme giden kızını eve bağlama büyüsü yapamadığı için tek çaresi kafa kağıdına el koymaktı. ne yaratıcı babam vardır bilmezsiniz. yıllarca bana torna demiştir. parmağımıza kocaman halka taktık hala bana bıdıbıdı yapıyor kerkenez.

gerçi kafa kağıtsızda eylem kuşuyduk o ayrı mevzu. hani gençlik ateşiyle kavrulan bedeni slogan atarken harcadığın enerjiyle söndürme ihtiyacı duymak. ahah azizim ne günlerdi be.. tabi o yaşta ki bir dişinin aklına erkeklerden çok daha önce yerleşir aşk meşk mevzuları. daha bir olgun erkek severler. tabi bizimde olgunluk anlayışımız yaşımız itibariyle üniversite talebeleriydi o zamanlar. böyle toplumun siyasi yaralarına barnak basan genç delikanlılar pek bir dikkatimizi çekerdi böyle akıllıca laf etmeler falan. ahha ulan yerim seni, potamda eritirim ben bu enerjiyle. redbull içmiş aygır gibiydim afedersiniz. neyse ne diyorduk..he! ilk aşık olmam edebiyatla gönül bağı olan bir üniversite öğrencisineydi. ahh ahh ne geceler bitirdim ben ne siz sorun ne ben söyleyeyim. yıllarca da öylece kaldı sonra da bitiş serenatı bestelendi nitekim hormonlar durgunlaşmaya başladı. neyse azizim, bir çaya bir simite tav olduğumuz zamanlar vardı ya işte o zamanlar aşkın anlamı daha hoştu be..yakardı..
http://www.mey.com.tr adresinden hizmet veren şirket. tam adı, Mey içki Sanayi ve Tic. A.Ş dir. şirket, tekel'i satın almış ve ardından 1 haziran tarihinde hisselerinin %90'ını texas pasific group'a satmıştır.
bir kere miting meydanında karşı karşıya geldiğimiz, üzerimde bulunan uludagsözlük tişörtü sayesinde kendisinden dayak yemekten kurtulduğum yazardır. gerçi beni dövse kafa kağıdı yanında yok diye geceyi hapiste geçirirdi, kerkenez babası gelip kimliğini getirip polislere yalvarana kadar.*
koparan yazar. diline düşmeyin aman diyim yazarı. *
adı gibi olması dilenen yazardır.
mey içkiefe rakılarının dağıtımını yapan şirket. *

ayrıca gülücük yerine ne/ler kullanabileceğimi öğreten yazar *