1. 1.
  kendini sevmektir.* herkese nasip olmaz. özellikle merve adlı kızların sahip olduğu genel fiziksel özellikler açısından çokta güzeldir.
  5 -2 ... talkative
 2. 2.
  başka bir merve cıktığı zaman karsına unutacağını düşündüğün olgudur. onu zaman gösterecektir. aklında tek birşey vardır "çivi çiviyi söker be koç" bunu düşünürsün hep, tek çıkış yolu budur. bakarsın zamanla değişen sadece ismidir belkide, farkında olmazsın "huuop" başka bir sevmenin içindesin, gün gelir anlarsın "sevilesi tek insan sensin be koç". bir sen daha ararsın belki hayatında, sana en yakın insanı bulduğun zaman bir süreç daha. "ayde sil baştan". *
  ... sinner mirza
 3. 3.
  (bkz: being john malkovich)
  1 ... zehiri alınmış kobra
 4. 4.
  dünyanın en süper şeyidir. *
  1 ... beat
 5. 5.
  merveyi sevmek hayli zahmetli bir istir.ne onunla ne onsuzdur.
  2 ... antihanzo
 6. 6.
  nasip olanlara tüm duyguları yaşatabilir.

  üstad demiştir ki:

  seni düşünürken
  bir çakıl taşı ısınır içimde
  4 ... gelecegin bi yuzyil sonrasi
 7. 7.
  merve'yi sevmek, merve hep ölümü hatırlatır insana. çünkü sadece ölünce unutabilecektir merve'yi. merve'siz yaşamak da zaten heran insanın ölümü arzulamasına neden olur.
  1 ... kardel
 8. 8.
  merve'ler 2 e ayrılır

  1) karşı komşunuz merve.
  2) arkadaşınızın arkadaşı merve
  1 ... bado
 9. 9.
  sevmek yetmez. tavlamak lazımdır.

  (bkz: merve yi tavla)
  3 ... mystic queen
 10. 10.
  bazen merveyi seversiniz çünkü hiçbir şey yapmadan sizi mutlu edebilen tek kişidir. sadece onu düşünmek bile kalbinizi daha farklı çarptırır ama bakarsınız ki merveyi sevmek onun yanında olmak için yetmiyor, yetemiyor. o zaman işte sevmiyor gibi yaparsınız merveyi, yapamam ben senle der çekip gidersiniz yalan olsa bile. onsuzluğa alışmaya çalışırsınız her ne kadar her şey onu size hatırlatsa da hayat devam ediyor ne de olsa.
  2 ... iamblueofthedarkside