bugün

entry'ler (206)

kürtlerin başarılı olduğu alanlar

inşaat başka tanımıyorum.

okuduğun üniversiteyi söylemeden anlat

Dünyadaki ilk üniversite ve Galileo burada çiğ köfte yoğurmuştur.

sözlük yazarlarının şu an aklından geçenler

TOEFL'ı icat edeni bulmayı yada neden türkiye süper güç değil neden türkçe dünya dili olmuyor neden yabancılar YDS için çalışmıyor diye düşünüyorum saygılarımla.

icat etmek istediğin şey nedir

Tersinir işlemler mesela kullanıldıktan sonra kendini sıfırlayan sistem örnek verilebilir. Yediğimiz ekmeği tekrar yemek gibi.

lg g2

Androidler arasında en hızlı arayüzlerden birisine sahip olan Lg G2 modeli ile büyük bir başarıya imza atmıştır G3 gibi hezimet bir telefonla piyasada ismini sürdürmeye çalışmış fakat G2 den elde ettiği başarıyı yakalayamamıştır Bundan dolayı G2 yi güncelleyerek G3 arayüzüne kavuşturmuştur G4 ile yoluna devam eden lg diye devam edicektim ama sıkıldım güzel telefon .

konyalı olmak

aç kaldığında etliekmek yemektir.Şebit ekmeğe mayalı ekmeği hunharca sevmektir.Havada çok güneş varsa alaadin tepesinde soluklanmaktır.kulesitenin tepesine çıkıp para vermemektir.mevlana akide gibi şeker türlerini sevmektir.Kısaca konyalı olmak anadolunun şanslı insanlarından olmaktır.

sözlük yazarları çizgi film kahramanı olsaydı

wolverine.

2014 ün getirdikleri

mutluluk.

evin içinde sadece boxer ile gezmek

climacool teknolojisinin türkçe adıdır.

jako

Genelde ismi şakir olur.Omzunuza çıkartırsanız vayhalinize çünkü iç güdüsel olarak kendini üstün sanır. Ben şahsen çekirdek ile babacık demeyi fıstık ile ise allah demeyi öğretmiştim.Genelde ısırırlar çekerseniz daha kötü olur çekmeyin.

bir erkeğin kendini en seksi hissettiği an

Uzun süredir mastürbasyon yapmamış erkek hem kendi gözünde hemde karşı cinsin gözünde parlar ve hemen fark edilir.Buda erkeğin en seksi olduğu andır. (bkz: kabaran tavuzkuşu)

bira var mı bira

Bu işin kökeni yurt dışına dayanır.Almanyada yayılan bu akımın hikayesi şu şekildedir:Yıl ozaman 1923 cumhuriyet türkiyede yeni kuruluyor.Halk aç sefalet içerisinde. Almanyada su 3€ bira ise 2€.Evde suyu kesinlen ve acil duş alması gereken orta halli memur Hansel evin yanında olan bakkal der schülerin den su yerine bira istemesi ile bu soru ortaya çıkmıştır.yıllardır süre gelen bu soru günümüz almanyası ve 2. dünya savaşı ittifakı türkiyede de kullanılmaktadır.

ticarete gireceklere öneriler

Çalışanlarınızı prim sistemi ile çalıştırın.Peşin para adamı her zaman kolay yola sürükler.

yolculuğu geçirecek şarkılar

Ankaralı namık vb oyun havaları babaların sevdiği stillerdir.Bir keresinde tekirdağdan urfaya gidiyorduk o kadar çok ankaralı namık dinlemişizki yolculuk bitiminde ankaralı namığın diskografisini ezbere biliyordum.

evlilikte yaş farkı

Çocuklarının baba annem 1. sınıfken sen 5. sınıfmıydın ne kadar komik gibi bir diyaloğa neden olacak evliliktir.

gurbetçi traşı

Balotelli traşından hallicedir.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

fantastic dreambird : rüya yorumcusu.

t harfi ile başlayan en güzel şeyler

tersinir mühendislik.

gecenin şarkısı

Arctic Monkeys - Do I Wanna Know.

flappy bird

Buyrun ios platformu için hilesi; (bkz: http://www.idigitaltimes....ios-high-score-tricks.htm)