1. 1.
  1999 yapımı, gerçeküstü bir senaryosu olan film. filmde büyülü bir tünel vardır. bu tünele giren kişiler dünyayı john malkovich'in gözüyle seyredebilmektedirler.
  5 ... atipik
 2. 2.
  (bkz: john malkovich olmak)
  1 ... atipik
 3. 0.
  dün itibariyle hayatimin filmi ilan ettigim film. bastan sona verilen o kadar çok mesaj var ki arada bir filmi durdurup düşünme ihtiyacı duyuyorsunuz. izlenmeden ölünmemesi gereken filmlerden...
  7 ... dramtatatam
 4. 1.
  --spoiler--
  Craig Schwartz: You were him, weren't you?
  Lotte Schwartz: Yeah.
  Craig Schwartz: And he was with her!
  Lotte Schwartz: We love her, Craig.
  Craig Schwartz: We?
  Lotte Schwartz: John(malkovich) and me
  --spoiler--
  6 -1 ... dramtatatam
 5. 2.
  --spoiler--
  kukla oyunculuğuyla gönlümde taht kurmuş film.aykırı bir tarzın mahsülü.john malkovich'in kendine giden tünele girmesi en güzel düşünülmüş yerdi kanımca.dünyası karardı herifin.
  --spoiler--
  4 ... riggo
 6. 3.
  eternal sunshine of the spotless mind 'ın da yazarı olan charlie kaufman 'ın kaleminden çıkmış şahane yapıt.
  6 ... roy mustang
 7. 4.
  beni paranoyalara sürükleyen film.kafamda kaç kişi var acep.şüphelene şüphelene izlenesi film.
  3 ... twor
 8. 5.
  kukla sevistirme sahnesinin * * * belki de bir ilk olduğu mükemmel ötesi bir deneme * * . Diğer kukla seviştirme sahnesi için (bkz: team america world police) *
  6 ... sengitbalikgelsin
 9. 6.
  adını görmesem filmdeki cameron diaz'ın, cameron diaz olduğuna inanmayacağım çok farklı yerlere götüren film. hakkında hiçbirşey bilmeden izlediğimde, başlarken çok ağır felsefi ve kasıntılı bir yapım olacağı izlenimi vermiş, ancak kısa sürede akıl almaz gelişmelerle şaşırtmış ve şaşırtmaya devam etmiştir. malkovich'in kukla olarak yatak odasında dans etmesi ise etkileyici bir performanstır. helal olsundur.
  3 ... notdolllab
 10. 7.
  Hatun kişinin çoktandır gözüne kestirdiği bir dişil karakteri John Malkovich'in bedenini hunharca kullanarak becerdiği sahnesiyle beyinlere kazınan bir filmdir.
  6 ... veteran