bugün

Suriyeliler bastı ve çok fazla arap var. Irkçılık yapmak istemem ama pisler bunlarda.
suan bulunduğum adananın gerisinde kalmış ama potansiyeli yüksek akdeniz kenti .
akdeniz bölgesinin üçüncü büyük kenti.
Genellemek istemem ama bu yil 2 mersinli tanidim. Birisi sevgilimdi ve cidden tövbe ettirdi bi daha mersinli biriyle çıkmam diye. Diğeri ise yurtta bir serefsizdi.
Akıllara kerebiçi getiren il.

Cezeryede olur*
Adana nın ne olursa olsun kardeşidir. Atışıp dururuz fakat çukurova çocuğuyuz biz. Kardeşlik, hemşerilik bağımızı biliriz.
huyudur.
her mevsimde 4 mevsimdir.
memleketimdir.
akdeniz'in incisi. şu aralar suriyelilerle başı dertte olsa da her zaman her şekilde güzelliğini korumaktadır. nemi ve muzu meşhurdur.
türkiyenin 9. büyük ili.
yüzölçümünü 15.512.25 km2 dir.
büyüklüğü doğu timor'un yüzölçümünü kadardır.
izmir'den sonra ülkenin en laikçi şehridir.
bu şehirde uzun süre yaşamış bir insan için tantuni romantizmden önce gelecektir, çünkü tantuni aşkın habercisidir.
suriyelilerin içine sıçtığı şehrimiz.
ciddi oranda suriyeli artışı gözlemlediğim güzel sahil şehri. bana göre ilçeleri ve mezitliden sonrası mersin gerisi doğu anadoludan yada suriyenin her hangi bir şehrinden farkı kalmamış gibi gözüküyor.
sahilleri denizi çok güzel olan il.
en büyük handikapı doğuya yakın olması. kıro'dan geçilmiyor.

şimdi bir de suriyeliler çıkmış piyasaya.
Sahilleri çok güzeldir fakat suriyeliler son 2 yıldır istila etmiştir. Memleketlerinde savaşmak yerine burada donla denize giriyorlar.
la bu kadar methetmeyin

akabe milyon tane suriyeliyi yerleştirdi yetmedi,

dinsizlik almış başını gitmiş deyip, nerede yoz yobaz

varsa toplar doldurur.

çok kötü bir yer gerçekten, hatta çok çok.
Tüm ilçelerini bilen bir Mersinli olsa da danışsak.
Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi olan insanlar şehri .
Çok güzel bir şehir, yaz ayları dışında ömrü burda tuketebilirsiniz. Hem ekonomik hem de sahili çok güzeldir.
Sessiz ve sakin bir şehir olmasını çok seviyorum.
Son 2 haftadır bizi serinleterek şaşırtan canım memleketim. Özgürlüklerin en rahat yaşandığı yenişehir ilçesi ise favorim
2016 ve 2017 yıllarında iş icabı birkaç gün bulunmuşluğum var.

Şehirde Mersinliden çok Suriyeli var ki bi ara sanırım yanlışlıkla Suriye'ye geldiğimi düşündüm.
Çoluk çocuk herkes yolda sokakta dileniyor.
Mersindeki ve tüm memleketteki hastalara başta olmak üzere, cenabı hakk, hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda versin " diye dua edilir ya hani, başlığı görünce öyle diyesim geldi. Mersin, torosların beyzadesi, güzidesi, özel ve güzel şehri.
Sokak aralarında bile küçük tatlı dükkanlarının bulunduğu şehirdir.

Tatlıya bu kadar düşkün şehir mi olur lan?

1 sene kaldığım şehirdir.

Marina yolu yapılırken şehrin çehresi değişecek süper olacak diyenler vardı.

Hakikaten lan marina yolu nasıl oldu acep.
BiDAHA GELENi SiKSiNLER. iZMiRi ÖZLEDiM VE COK SICAK. AYRICA YAPACAK BiŞE YOK. HiÇ SEVMEDiM MEMLEKETiMi DE iNSANLARINI DA.
Memleket.
Valla deniz sıcak değildi ayaş tarafında bugün..
hava 45 derece o ayrı.*
güncel Önemli Başlıklar