bugün

entry'ler (11)

enpara com

Alternatiflerine göre çok daha başarılı ve kullanışlı. Katar olayından dolayı ilk başta korkuttu ama endişeler yersiz zaten 100.000 tl ye kadar devlet güvencesi olması ayrıca katar konusunda turkiyenin tutumunun katardan yana olması sebebiyle şu dönemde başka bir banka enparaya alternatif olabilecek gibi görünmüyor.

3 milyar maaş alan öğretmenin şehit edilmesi

Hangi akla mantığa vicdana sığar gencecik bir ogretmenin şerefsizlerce katledilmesi. Elinde kalemi olan savunmasız birinin öldürülmesi ve üstüne üstlük bu olayın 1 gün bilemedin 3 gün sonra unutulacak olması. işte en çok adama bu koyuyor toplum olarak bu olaylara tepkisiz kalmamız susmamız kanıksamamız. Unutursak kalbimiz kurusun...

öğretmen

Tüm genellemeler hatalıdır lafını hatırlatan başlık. Yok 3 ay tatilmiş ( 2 aydır o okullar kapalı napalım boş okulda nöbet mi tutalım)
yok 34567 tl maaş artı ekdersi vardır (yalnızca bizim maaşa göz dikmişler sanki). Duydukça gülesim geliyor bunları

düzce belediyesinin rabia heykeli yaptırması

O rabia muhabbeti bitmedi mi? Düzce belediyesi biraz geriden geliyor bence gündem çoktan değişti.

adanada türk kızlarına sapkınlık yapan suriyeliler

Deveye diken insana ise bu şekilde muamele mübahtır. Gerçekten fenomen olmuşlar. Yakında ifşa videosu ile internette tıklanma rekoru kırarlar.

ölüm gibi olup öldürmeyen şey

Ayak baş parmağının tetkikten çıkan kısmının karyolanın ucuna çarpması. inletir acı verir öldüm dersinde ölmezsin.

kandilli rasathanesinin web sitesi

Sabah girmek isteyip de hata veren site izmirde deprem oluyor rasathane kitleniyor entresan.

geceleri uyumamak

Bazen stresli iken gelir bu his yolculuk öncesi çok olur yatakta döner durursun da bir şey dürter seni uyutmamak için.

insanlara duymak istediklerini söyleyen insan

Nabza göre şerbeti verir. Kimseyi kırmaz ama belli bir sure sonra hep o kırılır

kız olsanız göbekli erkekle evelenir misiniz

185 80 kilo kaslı adonisli erkekle evlenirdim göbekli ne kelime. Kıvanç ali ilber karışımı olsun

mersin

Son 2 haftadır bizi serinleterek şaşırtan canım memleketim. Özgürlüklerin en rahat yaşandığı yenişehir ilçesi ise favorim