bugün

entry'ler (2700)

vajina kararmasına iyi gelen şeyler

Vulva olmasın o?

erkeklerin bekarete önem verme nedenleri

1.Düşük özgüven. (Ekseriyetle)
2. Kişi kendi tercihi olarak bakirdir, dikkat etmiştir ve evleneceği insandan da haklı olarak bunu bekler.(ki bunu anlayabilirim.)
Ayrıca bir kamu spotu olarak söylemek isterim ki;
Arkadaşlar bu hymen denilen ve sizin zihninizi epey meşgul eden oluşum aslında kız çocukları daha altları bezlenirken gaitadaki ve idrardaki bakteri ve mikroplar vajinadan geçip rahme varıp hastalığa sebep olmasın o minicik bebeler ölmesin diye var evrimsel açıdan bakılınca. Malum bebeklerdeki döl yolu yetişkin bir kadına göre daha kısa olduğu için bu tür tehlikelere daha açık. Tuvalet eğitimi kazanılıp birey yetişkin olduğunda zaten misyonu tamamlanmış oluyor hymen. Yani sizin bu kadar hülyalara dalmanıza ego yarışına girmenize gerek yok.
Ayrıca kadın 18 yaşını doldurunca çocukluktan çıkıp kadın oluyor evlenince ya da aktif bir cinsel hayatı olunca değil. Evet anlıyorum pipiniz var ama onu bu kadar kutsallaştırmayın gençler. Sizin dünyanız pipinizin etrafında dönüyor olabilir tabi saygı duyuyorum.

kocamı nasıl eve bağlarım

Bir insanı bir ömür ait olmadığı bir yere bağlayamazsın. Seni sevmeyen bir insan eve bağlansa ne yazar? Kendine, evliliğine, bağlamaya çalıştığın o kocaya sevgin saygın kalır mı? Kalmaz. insanları salın. Evet evet salın. Tüm her şeye rağmen sizle kalmak isteyen size aittir. istemeyene de kendinize de gem vurmanın lüzumu yok.

kadınları güzelleştiren şeyler

Sevilmek. Dikkat edin sevilen, sevgi gören kadın güzelleşir. Bakışı, gülüşü, kirpiği, kaşı, yürüyüşü her şeyiyle bambaşka bir kadın olur sevilen kadın.

sevgilinizin sizi terkedip eski sevgilsine dönmesi

Şimdi eski sevgilisi düşünsün.

neden evlenmek zorundayız

Değilsiniz ya değilsiniz. Mal mal işler yapmayın lütfen. O günah bu günah, mutsuz bir ömrü el gün ne der diye yaşamak Asıl günah. Kendinize bu kötülüğü yapmayın, lol.

kalbin karardığını hissetmek

Kalp? Karaciğerin altında olan mıydı? :(

tavsiye belgeseller

Söylendi mi bilmem ama “osho belgeseli” .

1996 lı ile 2000 li akran mı sorunsalı

görsel
Beyle hissediyorum bu tarihleri gördükçe.

sözlük yazarlarının itirafları

Sizin de hayatınızın kontrolden çıktığı oluyor mu? Yani daha kötü ne olabilir dediğim anda daha kötü muazzam bir şey daha oluyor. Hayat bana karşı hep sürprizlerle dolu. O kadar yoruldum ki her şeyden, kendimden game over yazısı bekleyen mario bile içten içe o kiremite bir kafa daha atabilirdim diyecek kadar hayat doludur. Kendi hayatımdaki misyonum seçilmeyen zone. Yok kadarım kendimde. Bazı şeyler bazen geçmiyor. Ve insan bence en azından anadilinde aciz kalmamalı meramını anlatırken.

nickini bir fotoğrafla anlat

görsel oynayalım mı?

5 yıl önce hayal ettiğiniz yerde misiniz

5 yıl önce geleceğime dair umut doluydum.
Şimdi sigara eşliğinde önümüzdeki beş yıla küfrediyorum.

15 25 yaş arası

Güzel olan bir şey varsa o da bu yaş aralığında. Onu buldunuz buldunuz spoiler vermek istemem ama sonrası çok boktan.

ben turizm

Seni seçen aklıma tüküreyim. Dışarısı -4 içerisi 41 derece.yazın bile yün yorganla yatan ne yaparsan yap üşüyen bir bünyem var normalde. Sıcaktan öleceğiz tüm otobüs olarak. Öndeki abi atletle oturuyor. Arkadaki ergen genç "zaten sıcak kes sesini " diye telefondan sevgilisiyle kavga ediyor. Minik bir Kızçe uykusundan uyanıp konuşmayı söktü "anne cıcaaağk" deyü ağlıyor hızımızı alamayıp tüm otobüs soyunucaz Adana'ya inince de tüm otobüsü böyle gören Adanalılar hepimizi kurşuna dizecek. içimizden gönüllü seçerek şoför abiye durumu anlattığımızda adam bize çemkirip kısınca ben üşüyom dedi.kışın sıcaktan ölen bir otobüs dolusu insan olarak tarihe geçeceğiz mk.

üst kat komşusu

Sizin de üst kat komşunuz öldürdüğü hamam böceklerini balkondan sizin balkonunuza çırpıyor mu? Sis atma oç modundayım şu an.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Salak insanlara tahammül edemiyorum salaklıklara tahammülüm kalmamış.

dkomnenos

Değişik bir matematiği olan eski yazar.tanıştığımız süreyi enteresan bir integral hesabıyla bana anlatmaya çalışmasıyla tüm devrelerimi yaktı.ailenize giricem Dedi ve girdi.bir yerde sözünün eri aslında. Annemin selamı var dekeocum. Hayatımdaki yedi (7) 'nci yılın kutlu olsun. Burada da bir matematik hesabı yaparak benim yaşımı 2 arttırırsak sorun düzeliyor.asfhh.
Seni çok seviyorum.

muhabbet kuşu hastalıkları

insanın canından can gidebiliyor bazen.her veteriner de bakmıyor küçük yer olunca. Daha da bir şey beslemeyeceğim arkadaş ağzı Yok ki konuşsun acı çekiyor ve bir bok gelmiyor elimden.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Kimse için çaba harcamayın. Kimse için olduğunuzdan farklı biri olmaya çalışmayın.siz değerlisiniz. Özgüveninizi zedeleyen, size kötü hissettiren herkes bok yesin.
Bu da hem size hem bana gelsin aha da bu köşede de dursun.

sevilen şiirin en vurucu dizeleri

Yine yine yeniden
Saçlarına kan gülleri takayım, bir o yana bir bu yana.