bugün

yarın bakkalımın camına asıyorum...

melankolik gelmiştir..
iLiŞKiLERiNDE HEP BiR HÜZÜN, HEP BiR AYRILIK ÖNCESi BURUKLUK ARAYAN iNSAN.
NEMLiDiR GÖZBEBEKLERi. HAYATA HEP O NEM GÖLGESi ALTINDAN, ISLAK ISLAK BAKAR.
iŞTE O PUSLU GÖZLERDiR, EN KESKiN OLANI.
KENDiMDEN BiLiRiM.
GÖRÜNMEYENi GÖRÜR AŞK BAHÇESiNDE.
KONUŞMAYAN DUDAKLARDAN ALIR AŞK MEYVASINI.
yiğidim aslanım gelmiştir. en büyük askerdir, bizim askerdir.
yolda bıraktığına şahit olunmayan...

özlemişim lan. askerliğini tamamlayalı daha 15 günü dolmadı ve birçok arkadaşımda gördüğüm o askeri sendromu görmekten olağanca ürkekliğimle korkuyordum bu adamda. yok arkadaş... gram kaybetmemiş, sevindirdi beni sağolsun.

bir de nefesi kuvvetli adam vesselam, üflediği suda şifa bulanlar olduğu yönünde söylentiler var.*
iyi ki tanışmışız yazarıdır. yeni lakabım olan "uçmalı kaleci"nin sahibidir bu yazar. bir de ilker yasin taklidi vardır ki gülmekten mide kası yapmışım ulan. baklava falan böyle. *
nice zirvelere usta.
PATATES CiPSiM BENiM. KENDiSiYLE OPERAYA GiDiP UYUCAKTIK AMA KISMET OLMADI.
şairlerin sevdiği durumlardandır, buhransız şair olmaz.
askerlik anılarını merakla beklediğimiz sözlük yazarı.
tertibim 28 gün beraber yaşadığım koğuş arkadaşım. dağıtım olmadan önce gazinoda aşçı yamağıydı memnundu. dağıtımda yedisuya giderken ailesine nası haber vericeğinin kara kara düşünen aynı koğuşta kalınası insan..
kim demiş internetten dost bulunmaz diye, en alasını buldum aburakoyim.
Kardeşim, dostum, şırdaşım doğum günün kutlu olsun, öperim gul yanacıklarından.

ps: olum beni bir an önce evlendirmeye bak, fena planlarım var ona göre. *
sagopa kajmer'in rap hayatında benimsediği tarz.
doğum günün bana geldiğin gündü ... öperin..
tanımaktan büyük bir mutluluk duyduğum yazardır.. askerlik yarar mı bir insana, vallaha yaramış. * bu da içimde ukteydi söyliyeyim dedim. *

doğum gününü kutlamadan da edemeyeceğim hazır fırsatı bulmuşken. 'nice sağlıklı ve mutlu senelere, sevdiklerinle birlikte' diyorum. *
doğum gününü rötarlı olarak kutladığım, ilk fırsatta kendisinden randevu koparmaya çalışacağım yazar.

kendimi tekrarlıyor olacağım ama genel doğum günü temennimdir; pişmanlıklardan uzak bir yaşını yaşa melan'ım... geri dönüp baktığında keşkelerle boğulmuş iyi kilerin olmasın emi.
bana dün gece, "biliyor musun şunu şunu gördüm metroda. tesadüfe bak!çok mutlu oldum." diyip sonra kaçıp gitmiştir. bir sn dedin lan? kaç bin bi sn geçti haberin var mı? kandırıkçı. ühüh..
doğum gününü feysbuktan kutlamak vacip ise, sözlükten kutlamanın farz olduğu adam.

geçmiş doğum günü kutlu ve hayırlara vesile olsun inşallahuteala.
askerliğini henüz bitirmiş ve eli ekmek tutan bir babayiğit olduğunu da özellikle sözlük kızları için yinelemek isterim.

kaçırmayın kızlar!

adam periyodik cetveli falan ezbere biliyor lan...
"Yaşamdan başka ölüm yoktur
Mutluluk çocuklara mahsustur
Onların da ölümleri damla damla
Birikir aylarla, yıllarla
Yürüdükleri yollar bir tabuta dönüşür

Her insan kendi tarihiyle babaşa
Boyuna dünyayla ilgili kitaplar okur
Sokağa bir ilmek gibi açılan camlarda
Bir katılma isteğinin acısını dokur
Kendi ayakizlerine basar oysa
Kendi kendine konuşarak büyür"
ahmet erhan .
her eve lazım kişisinden.
çünkü sever insanlar melankoliyi ve melankolik olmayı.
hiçbir ayrılık ya da özlem o kadar da üzücü değildir aslında.
ve zaten bunları yaşamayanlardır melankolik olanlar hayatta...
bene gıcık olmuyor bile. o denli umursamaz.
laz sanki.
morun turuncuya bu kadar yakışacağını bilmezken ben; bana bunu öğretmiş olan çılgındır.
bu adam varya bu adam.. ben bugün bu adamı beşiktaş'ta ışıklarda bir korkuttum. altına sçıyordu. e tabi ben de sçıyordum. çok acayip bağırdı. değişik bir adam. kimbilir şoku atlatana kadar ne küfürler etmiştir içinden. ben de o sarsıntıyla nerdeyse kırmızıda geçiyodum.. zaten bağrıntısından sorularına doğru düzgün odaklanamadım bile. ne bileyim..
üzüntülü, depresif.
kuzen candır.*
güncel Önemli Başlıklar