bugün

entry'ler (629)

anıtkabir arazisine konut izni verilmesi

(#15916367) belliydi zaten.

change org

Slaven Bilic'in kalması için kampanya başlatılmış. Sözlükteki Beşiktaşlıların da desteği,bekleniyormuş.

kinder country

Ferrero Türkiye tarafından ithal edilmeye başlanmıştır. 2014 yazında uyanık bir girişimci tarafından getirtilip, migroslarda 9lu paketini 14.50 Tl gibi uçuk bir fiyattan satıldığını görünce Ferrero'da çalışan arkadaşlara sormuştum "neden siz getirmiyorsunuz" diye. Fiyat çalışması yaptıklarını söylemiş, 1 liranın üzerinde olacaksa hiç getirmeyeceklerini söylemişlerdi. Demek ki adamlar çok iyi bir çalışma yapmışlar. Helal olsundur.

istanbul kent fm

Rahat bir 6 ay olmuştur bu radyoyu keşfedeli. Alışılmışın dışında olduğu için kendini dinletmeyi başarıyor. Amma ve lakin, abi o djleri nerden buldunuz? Kahveden mi alıp getirdiniz? Ne kadar saçma salak konuşuyorlar şaştım kaldım. En güzel olduğu saat aralığı 11.00 ile 16.00 arası, en azından şarkı çalıyorlar. Lüzumsuz sohbet etmiyorlar bu saat aralığında.

kyk denince akla ilk gelenler

Komikmiş yönetici kardeş.

seyidoğlu

Bahçelievler Kadir Has Avm'de bulunan şubesi dün akşam beni cinnet seviyesine getirmiştir. Girer girmez güler yüzlü bi abla hoş geldiniz dedi, oturup çay istedim bayağı bekledikten sonra çayı getirdiler. Tam sözlüğe girip şikayetimi yazacaktım ki; o da ne seyidoğlu wifi ağına bağlanamıyorsunuz. Galiba faturayı ödemedikleri için internetleri kesilmiş.

olcay şahan

Herif gelmiş 26 yaşına. Hala kendini geliştirmesini bekleyen öküzler var. Adamdaki kapasite bu yapacak birşey yok. Şu anda beşiktaş takımının kadrosu mütevazı olduğu için forma şansı bulabiliyor. Simao sabrosa, quaresma,marcus münch, deli ıbrahim gibi oyuncular varken Olcay olsa olsa kaliteli yedek olur. Şu anki durumda da tek alternatifi kerim frei, onunda olcaydan pek farkı yok gibi.

kadir topbaş vs mustafa sarıgül

kadir topbaş iki dönemlik görevin verdiği tecrübe ile hem daha ağır basıyor, hemde daha uygun görünüyor o koltuk için. Mustafa Sarıgül her ne kadar bıkkın kesimin alternatifi olarak görülsede demagojist, şarlatan ve showman yapısıyla belli kesimlerde tiksindirici bulunuyor. Demagojistlik ve şarlatanlık heryerde eksi oymu getirir? Diye sorarsanız, tabiki hayır. Hali hazırda rte gibi bi örnek varken. Sarıgül neden ıstanbul büyükşehir belediyesini alamasınki, yada neden on yıl sonra başbakan olamasın. Allah bu milleti rte ve sarıgül gibilerden korusun demek lazım.

esin yıldız

1 kezban 1 mahmut adlı interaktif dizinin kezban adlı karakterini canlandıran bayan kişisi. aslında hoş kız ama, dizide ki adı kezban olunca biraz soğutuyor kendinden.

istanbul beyefendisi

yaklaşık bir yıldır, bağcılar minibüsçülerinin arka camında yazılı olan vasıftır. o minibüslerde mesleki eğitim almış, levye, bıçak,sopa kullanmada usta. yol kesme, kural ihlalinde doktora yapmış istanbul beyefendileri çalışmaktaymış.

atom bombası atılması gereken iller

(bkz: tunceli)

elekrikli battaniyeye gece uyurken işemek

http://youtu.be/QhmS2LuDYqI

türk futbol tarihinin en kötü yerli transferi

batuhan karadeniz sözlüğe girip bakmış, beni unuttunuzmu panpa diye isyan ediyor.

atalay demirci

beğenmeyenlere izlemeyin kardeşim demek lazım. hatta gidip akasya durağı izleyin demek isterim. adam cem yılmaz kadar iyi olsaydı ne işi vardı acun'un yarışmasında.

paradokya

bi gecede okuyup bitirdiğim kitap. gece rüyamda lise yıllarına dönüp, pandik attığım kızlarla uğraştığımı gördüm.

çocukken inanılan saçmalıklar

zeki müren'in de bizi gördüğü gerçeği.

çocukken inanılan saçmalıklar

radyonun içinde küçük küçük insanların olması.

ateistler dururken alevilerin baskıya uğraması

ateist birisi kendi hür iradesiyle inançsız olarak yaşamayı tercih etmiştir. kimse buna birşey diyemez. diğer tarafta alevilere gelecek olursak; islamı çarpıtmaya, değiştirmeye,yozlaştırmaya, hristiyanlaştırmaya çabaladıkları için evleri işaretlenip sonrasında ise ateşe veriliyor. hatta az bile yapılıyor, bence onların dötlerini işaretleyip başka birşey yapmak lazım.

royston drenthe

gün itibariyle internet sitelerinde beşiktaşla anlaştığı duyurulan futbolcu.

türkiye ye gelmiş geçmiş en iyi kaleci

oscar cordoba cladiu taffarel ve dumitru stangaciu üçlüsüdür. stingaciu'yu liseliler hatırlamazlar büyük ihtimalle, mustafa denizlinin çalıştırdığı kocaelisporun altın yıllarında kaleeyi koruya romen elemandır. forvetlerin hayattan soğumasına sebebiyet vermişitr.