bugün

bugün itibariyle danıştıya silahlı saldırıda bulunmuş olan avukat.
bingöllüymüş kendisi.
(bkz: boyle avukat olmaz olsun)
danıştayı kurşun yağmuruna tutan avukat.
(bkz: ulku ocaklari) bir daha o yazima eksi oy verin.nerde vukuat orda ulkuculer var.genelleme yapmiyorum.ancak ulku ocaklarinin,fethullah gulen ya da diger orgutlenmelerinden bir farki yoktur.insanlara birsey empoze etmekten baska amaci olmayan kurulus.neden boyle konusuyorsun diye soranlara ise:kendimden biliyorum da ondan boyle konusuyorum demek istiyorum.alparslan arslan da buna bir ornektir.
eskiden bu tarz katlimları gerçekleştiren kişileri cahil , kullanılan , cühela takımı olarak bilirnirdi . bu kişiler kolay gaza gelebilen , zihni süreçlerini yeterli düzeyde kullanamayan maşa olarak kullanılan kişilerdi .
şimdilerdeyse katliam yapan kişiler okumuş , kariyer sahibi olmuş kişilerden çıkmaya başladı . alparlan arslan denen denyonun ben müslüman bir ülkücüyüm açıklamasından sonra aklıma metin ucaya yapılan saldırı ,bahçeli evlerde yedi öğrencinin hunharca katledilmeleri , kontrgerillalar , otoparkta bekleyen sarkık bıyıklı abiler , istanbulda takım elbiseyle öğrenci kovalayan ne üdüğü belirsiz ( ! ) kişiler geldi ...
anlamadığım şeyse katliamı yapan kişinin de hukuk alanından bir kişi olmasıdır ...
ayrıca (bkz: allah belanızı versin)
tit (türk intikam tugayı) ile bağlantılı olduğu öne sürülen ve danıştaya saldırı gerçekleştirn kişi
adından marifeti belli olan
dindar olmayan ama o görüntü verilmek istenen... kendisinin içki içtiği ile ilgili bilgiler mevcut bulunurken neden hala bu tavırlar sergilenir gibi soruyu akla getirmemize sebebiyet vermiş kişi...
(bkz: ya ben lan neyse bir sey demiyorum)

edit: foyalarının ortaya çıkmasına az zaman kalan ergenekon elemanı.
Marmara hukuk'ta "şeriat hukuku" okutulduğunu sanan "haklar" uzmanı.
muhtemelen kendisine;
-git danıştayı kuşuna tut, sonrada ben dinciyim de
denilmiştir, ve bunu karşılığında para teklif edilmiştir.
yada
hiç para teklif edilmeden direk beynine değişik fikirler yerleştirilerek danıştaya saldırması aşılanmıştır.
maksat ülkedeki bazı gurupları karşı karşıya getirmektir ki başarılı olunmuştur yada olunuyodur. bahsi geçen şahıs sadece bir maşadır bundanda öteye geçmez bir varlıkır...
Bizim okuldaydı.Koridorda görünce korkardım
"danıştay'a yönelik saldırının ve cumhuriyet gazetesinin bombalanmasının asli faili. avukatlık stajını sedat peker'in avukatının yanında yaptı. muzaffer tekin ve veli küçük ile ilişkisi tespit edildi. arslan'ın aracında yapılan aramada, ercan cin adına düzenlenmiş vkgb kartviziti çıktı. cin "benim kartvizitim binlerce kişide var" dedi. cumhuriyet gazetesinin bombalanmasını barmen tekin ırşi ile birlikte yaptığı tespit edildi. arslan'ın tit'in kurucusu günaltay ile de ilişkisi olduğu iddia edildi. tutuklu."

radikal gazetesi - 25 ocak 2008
ağırlaştırılmış hapis cezasına çarptırılmış kişi.
gün itibari ile cumhurbaşkanı abdullah gül ve başbakan r. tayyip erdoğan'a şeriat ilan etmelerini tavsiye etmiştir. genelkurmaya ise buna müdehale ederseniz çok kan dökülür diye tehdit yollamıştır.
şeriat isteğinin yanı sıra duruşma çıkışında mustafa kemal atatürk'ü refere ederek "o ingiliz piçinin kurduğu cumhuriyeti yıkacağım" demiştir bu hayvan. kafasını kıçına sokacaklar onun içeride ama dur bakalım..
duruşmasında '' şeriat rejimini istiyorum'' diyerek bana sivas'taki madımak otelinin sanıklarını hatırlatan avukat(!).
aynı okuldan mezun olduğum için utanç duymama neden olan şahıs.
danıştay saldırısı sürecinde fethullah gülen'in yeğeni kemalettin gülen ile beraber hareket ettiğini itiraf etmiştir.

"Alparslan Arslan, sorular üzerine, Fethullah Kaya'nın evinde yatarken Danıştay 2. Dairesi'nin başörtüsüyle ilgili kararını düşündüğünü, beyin jimnastiği yaptığını ifade etti. Aradan 1 hafta geçtikten sonra Fethullah Gülen'in yeğeni olarak bildiği Kemalettin Gülen ile görüşerek bu konuları konuştuğunu söyleyen Arslan, Kemalettin Gülen'in kendisine Danıştay'da türban kararını veren üyelerin fotoğraflarının Vakit Gazetesi'nde yer aldığını ve bana bir şey düşerse yardımcı olurum dediğini belirtti. Arslan, Kemalettin Gülen'in ayrıca, Danıştay 2. Dairesi Başkanı Mustafa Birden'i evinden telefonla arayarak, türban kararıyla ilgili küfürler içeren hakarette bulunduğunu kendisine söylediğini aktardı."

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/4907091.asp?sd=5
kendisi nur cemaatinin fikri liderlerindendir.

seriata olan ozlemini barda meze arkadaslariyla kurdugu plandan sonra danistaydaki hakimlere sikarak gostermistir.

(bkz: salakligin luzumu yok)
yapılan kriminal inceleme sonucunda sahte olmadığı anlaşılan o fotoğraf için:*

görsel
danıştay'a yaptığı alçakça saldırı sonrası hakkında ''veli küçük'le ilgisi olduğu yalanı, aslında ergenekoncu olduğu yalanı, ve zannedildiği gibi dinci meczup yobaz bir terörist katil olmadığı yalanı'' satılmış medya ve tüm akp'ci odaklar tarafıdan millete pompalanan kişi.
(bkz: #3492373)

edit : fotoğraf sahte değildir, sadece fotoğraftaki kişi, alparslan arslan değildir.
düne kadar danıştay saldırısı'nı 'türban kararına kafam bozuldu o yüzden yaptım' diye açıklarkan; ergenekon terör örgütü(!!) ortaya çıktığından beri saldırıyı örgüte bağlamak isteyen insan. 2 kez müebbet almıştı bu insan yargılamanın sonucunda; ergenekonda da sadece baştakiler müebbet alacaklar. yok canım benim düşgücüm fazla çalışıyor olamlı sırf müebbetten kurtulmak için ergenekon'a bağlı olduğunu söylemek benim hayal ürünüm.
islamcılık ve ulusalcılık arasında gelgitler yaşayan katil avukat.
sağlam hukukçu.
güncel Önemli Başlıklar