bugün

Egsozdan tasarrufçudur.

(bkz: Ne dedim lan ben)
takma diş sesi herkesten çok daha karizmatik çıkan kaliteli, küçük, müzik adamı.
Akşemsettin.
hamiş 1: geniş adam.

hamiş 2: biricik suden in kocası.

hamiş 3: rick martin.????????????

hamiş 4: ne demek istediğimi anladınız siz.
insan gibi insan.
bazı şarkılarını sıkılmadan sonsuza dek dinleyebileceğim nadir sanatçılardandır.
içimizdeki şeytanlara zülfikarlarla saldırdık diyen güzel insan.
Ah bu ben parçasını dinlemeye doyamadığımız güzel sesli adam.
haluk bilginer, kenan ışık, levent üzümcü vs. iyidir hoştur da, hepsi bir yana, bu adamdaki sesin Türkiye'de eşi benzeri olduğuna inanmıyorum. Rahmetli Müşfik Kenter ve Cem Karaca ile beraber bu topraklarda yetişmiş en karizmatik ses tonuna sahip adamıdır benim nazarımda. Az sayıda şiir seslendirmiştir, umarız ileriki yıllarda kendisini şiirler seslendirirken görürüz. özellikle attila ilhan'ın o yoğun dizeleri, ne yakışır üstada..
Az ama öz diyebiliriz kendisi için. Şarkıları kendilerini dinledikce sevdirir. Her insan kendinden bir parça bulur.kiymeti bilinesi bir sanatçı.
özkan uğur ile birlikte o ses türkiye programında hadise ve ebru gündeş'in havalarını söndürmüştür. mazhar-özkan ikilisi dönerse yarışmacıya yüzde 90 kendilerini seçiyorlar. kalite farkı.
Herşey çok güzel olacak filmiye tanıyıp sevdiğim insan altan deyişiyle beni benden alır.
En iyi şarkıcılardan biridir ve MFÖ nün en bilindik üyesidir. Sarı laleler şarkısını sürekli dinlerim.
son şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=ZI_gudUYanY
sürekli gökhan'ı kapak ediyor.
Çok ince bacakları olan sanatçı. O ses türkiye'de her gördüğümde içim burkuluyor. Burdan biricik suden'e sesleniyorum bir çeki düzen versin bu adamın bacaklarına.
Askeri Kamuflaj seklinde örgü bir hıRKA giymis bugun yayinlanan programda. Pek BEğendim. Hep sanatçı kişiliğini mi begenicez. *
sesiyle ve besteleriyle büyüdüğüm ses sanatçısı, büyük üstat.

mfö grubunun başarısındaki en etkili isim.
tv 8 o ses türkiye de jüri.64 yaşında.
çok beğendiğim ve sevdiğim bir şarkıcı.
Çok severim de acunla birlikte çalışması bi antipati uyandırdı bende.
Kendisi benim babama benzer evet. O nedenle seviyorum.
zor olsa da galiba dönüyorum sana diyen üstad-ı azamdır mazhar abi candır.
Şu şarkı sözünü bile keyif vererek dinleten adamdır. Harbiden de sanatçıdır, adamdır.
"Pisi pisikopatım
Billah yaparım
Sensiz olamam der
Senden kaçarım
Pisi pisikopatım
Billah yaparım
Seni seviyorum der
Senden kaçarım"
bu aralar iktidarı yalayan yalaklardan.

(bkz: şafak sezer)
güncel Önemli Başlıklar