bugün

harika sesi olmayan ama yorumu iyi olan sanatçı.benzeri (bkz: volkan konak)
babam askerliğini yaparken bir yerlerde şarkı söyleyen sanatçı.
Hokkabaz filminde oyunculuğuyla alkışlatan müzisyendir.
hiç bir şeyi takmayan tavrına konuşmasına hasta olduğum adam. tam bi sevgili tipi var kendisinde. en olumsuz şartta bile panik yapmayıp cool kalacak.
rahatlığı, aklına geleni hemen söylemesi ile bir çok kez tartışma konusu olmuştur. bir iddiaya göre şarkıcı çelik'in her albümünde Atatürk ile ilgili şarkılar koyduğu dönemde, onunla karşılaşınca "Naber Çelik, Atatürk nasıl?" diye sormuştur.
yılların adamı.
mfö gurubunun solistlerinden biridir. iyi bi yoruncudur.
a- 101 marketler zinciri reklamında oynayrak kendisini sevmeyenleri haksız çıkartmamış olan kel insan.
evet harika bir müzisyen kabul bu herkes tarafından ancak oyunculuğu da pek küçümsenecek gibi değil büyük hatta çok büyük sevilir kendisi büyük sevilir.
katıldığı beyaz show programında telefonla arayan seyirci için "kaşar" ifadesini kullanan müzisyen.
yazık kadın da hala anlamıyor bunun ne dediğini kaçmış falan değilim diyor.
http://www.youtube.com/watch?v=9asZp4yGtjg
akpyi destekleyen her alkolik ve uyuşturucu bağımlısı gibi nefret etmeye başladığım,karakter yoksunu sapık şerro,kendi kendini yok etmesini bekliyorum
konuşmasında meymenet olmayan ve sıkı içici olduğunu tahmin ettiğim çakma mevlevi. şimdilerde meyve suyu içerek çıktığı a 101 reklamı ile ne olduğunu iyice anlatmıştır hepimize.
şu haliyle kapıma gelip abi şeker verir misin dese tereddüt etmem veririm;

http://fotogaleri.ntvmsnb...-evlendi.html?position=37
kova burcudur. farklı tarzından davranışlarından ve entellektüelliğinden bellidir zaten bu fazlasıyla. ayrıca, mfö ekibinde en iyi anlaştığı burçlar bulunmaktadır. rastlantı mı, bilinmez artık.

mazhar alanson : kova burcu
özkan uğur : terazi burcu
fuat güner : koç
''yandım yandım'' şarkısı hâlâ aynı zevkle dinlenen adam. bir şarkı hiç mi eskimez arkadaş.
aklıma hep michael stipe gelir.
müthiş biri.. bayılıyorum ona * super yetenekli , sempatik .. sevilesi insan!
rock'n coke lardan birinde iggy pop taklidiyle yarmış ve kavga nedeni öğrenildiğinde "adam haklı beyler,ayıp etmiş iggy" cümlesiyle arka çıktığımız sevilen abimiz.
(bkz: yandım)

(bkz: hastasıyız)
herşey çok güzel olacak'ta nefis bir performans sergilemiş olan oyuncu/müzisyen.
her dinlediğimde beğendiğim ama bunun kafası güzel mi dediğim adam.
az önce youtube da eurovizyon rezaletlerimizi ve başarılarımızı izlerken aklıma gelen bir olayın baş kahramanı.

geçtiğimiz yaz (2011) bodrum oasis alışveriş merkezinde bulunan sinemada "apes planet" - "maymunlar cehennemi" isimli filmde önümüzde oturuyordu kendisi. eşiyle birlikte sempatik bir şekilde yerlerini aldılar, mısırlarını yiyerek filmi izlediler. 5 dakikalık arada ikisi de cep telefonlarını çıkartıp oyalanmaya başladılar fakat birkaç dakika sonra mazhar bey eşine dönüp şunu sordu "şimdi bu film maymunlar hakkında mı?".

ali desidero iyiydi ama.
kendisi bir programda hiçbir zaman popülerlik adına iş yapmadığını söyleyen adamdır. iddiasına göre lay lay lom yani boş bir tane şarkısı olmamaktadır. ama her güzel şeyin bir sonu olduğunu bizlere göstermiştir. lassa olmadı abi. sağlam basacaktın ömrünce.
gene tuhaf isimli ünlü ve zengin bir isim...şaşırmamak gerek..
benim hala umudum var şarkısını seslendiren ultra cool adam
ne zaman kendimi kötü hissetsem bu adamın şarkılarını açarım

özellikle

''benim hala umudum var'' şarkısını benim için söylediğini düşünüyorum.

seviyorlar bazen sövüyorlar
hayran hayran seyret ister katıl ister vazgeç
güzel günler bizi bekler
eyvallah dersin olur biter

bu fırtına durulurmu benden adam olurmu
korkarım aşka zararım dokunur mu?
elveda sana yeter tamam
bitsin artık bu dram bu fotoroman

bana asla ölmezmiş gibi gelen nadir sanatçılardandır.