entry'ler (307)

mercedes ve bmw nin tv reklamı olmaması

Urun hangi kesime hitap ediyorsa reklam ona gore yapilir. yani bu urunlerin reklami dusuk gelirli halk kesimi icin yapilmamakta, ki sadece reklam tanitma araci degildir. yuksek gelirli kesim icin bir cok tanitma araci vardir. bizim haberdar olmamamiz normaldir bence.

aldatan erkeğe yapılabilecekler

bu konuda şunu belirtmek istiyorum. Down sendromlu bi arkadaş vardı liseden. ona sormuştu bir hocam 'eger sevgilin/esin seni aldatsa ne yapardin?' diye cevabi ise suydu; uyaririm eger bi daha yaparsa da onunla konusmam demisti. sanirim gercek sevgide bu, yani onlar sevgiye daha meyilli sanirim. keske bizde otistik gibi davranmasak bazen.

regl ağrısının abartılması

Acı eşiği düşük olanlar için zulümdür. Zorlu geçer.

uludağ ı ekşi ye tercih eden yazarlar birliği

buraya alismaktan dolayi hep.

kadın için en ideal burç

kovadir. neden mi? cunku bir sadik bir insandir (gercekten sevebilirse), yan yanayken bi komiklikler sakalar falan, zekidir,caliskandir,ahlaklidir falan. ben mi? evet kova burcuyum.

kadınların en çok para harcadığı şey

benim içinde sigaradır.

ağlatan şarkılar

Benim önerim şöyledir.
Incubus - love hurts
Angus & julia stone - i'm not yours

ozgurugzo

(bkz: ilk fenomenlerden kim kaldı) komikli ve mizahlı tweet atar kendileri.

adambovary

seni dinler yazarı, çözüm sunar yazarı. çook iyi bir adam bee!

sözlük yazarlarının istekleri

daha anlaşılabilir insan, bari tutumunu belli etsin hani oda olur.

sözlük yazarlarının itirafları

insanlar daha birey olmadan toplum olarak iyi halt etmişler.

israil e neden kızıyoruz

her konudan önce insan insandır! bunu göz õnüne alarak yap eylemini, susma. aynı ırktanız insanız biz yahu. kendi kurduğumuz, yaptığımız, inandığımız değerler uğruna insanı veya canlıyı katledemeyiz. benim kızgınlığım sözde hümanist toplumların aslında faşist olmaları. inanın böyle kansızlık karşında insan zor yatışıyor.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

artık hiç canım yanmaz - jehan barbur.

aşk

bu konuda tanım yoktur. bu şeyin tanımında ilaç veya çare yok. acısıda tatlısıda güzel hissettirir.

sözlük yazarlarının isimlerinin hikayesi

dedem istemis annemde sonunda harf degisikligi yapmis ve o zamanlar moda olan bir isimide eklemistir. memnun muyum ? eki kullanmiyarak memnun kaliyorum.

silinen başlık 11233341

merhaba arkadasimin ogretmeni, ogretmenim buralar hep sonradan gorme. adam kendine samimi degil dinine nasil samimi olacak.

aşk acısı çekenlere tavsiyeler

acını çekiceksin. merak etme her kişi kendinin doktoru. kendi acının ilacı yine kendinde. he bir süre bi şey bulamayacaksın o doğal. diyorum ya acını yaşa, sana çok şey katıcak.

yazar nicklerinin tersten okunuşu

nekisimdibu

ubidmisiken

evet saçma.

ben bu yazıyı sana yazdım

eylemlerimiz paralelken gönüllerimiz neden doğrusal açı sevdiğim?

sözlükteki kızların şu anda dinlediği şarkılar

redd-boşver.