bugün

entry'ler (1861)

365

katy perry in zedd ile işbirliği sonucu ortaya çıkmış yeni hit şarkısı. witness in hayal kırıklığını unutturacağa benziyor.

atatürkün boyu 1 61 erdoğanın 1 85 olması

uzun olan her zaman daha fazla girer savından yola çıkarsak ; evet bu ülkeye çok daha fazla girdi.

oldu mu? rahatladınız mı?

yarrak

kılsızı makbuldür.

60 grammy ödülleri

rihanna'nın salla show, bruno mars ın gövde gösterisi yaptığı ve lady gaganın içimizi baydığı bir ödül töreni olmuştur.

seren serengil

bu kadın vakti zamanında, aşık olduğu için hapishanede yatan cengiz imrenle nikah kıymış kadındır. o yüzden 3 gün hapis cezası ne bilim ki vız gider tırıs gider bence.

sezen aksu

''insan efelenir de sürünür de,ödül de alır,yumruk da yer; hatta ölür de'' lafının sahibi.

hamiş: aramızda aşk ve nefret ilişkisi olan şarkıcı. şu aralar nefret ağır basıyor.

katy perry

kariyerinin ilk flop albümüne imza atmış amerikalı şarkıcı. chained to the rhythm şarkısıyla iyi bir başlangıç yaptı ama devamı gelemedi. turneyle götürmeye çalışıyor bu aralar.

gülben ergen

yansın bakalım şarkısının elinde patlaması sebebiyle,yeni albümünün çıkışını erteleyen şarkıcı.
sanırım ilk defa oluyor bu kariyerinde. ilk defa iyi şarkının kokusunu alamadı.ilginç.

hande yener

bu kadar düşüşü kendisinin bile beklemediğini tahmin ettiğim, bir zamanların ''yeni ajda pekkan''ı.

lady gaga

2018 grammy müzik ödül törenin de joanne şarkısının piano performansını sergileyerek içimizi baymaya hazırlanan kraliçe.

klibi de fırından taze çıkmış.

https://www.youtube.com/watch?v=8ll04Zzw5UM

american horror story hotel

coven ve freak show dan daha iyi, 1.ve 2. sezon ile mukayese bile kabul görmeyecek olan american horror story un 5.sezonu.

sezen aksu

doğan grubunun temmuz ayındaki tüm yayınlarını kaplamış sanatçı. sebep?

14-15 temmuz da açık hava vereceği konser yüzünden mi bu pr? ne gerek?

zaten her sene o sahneye çıkıp, 3-5 bayat espri yapıp, bitmiş sesinle şarkı söylüyorsun, ve dolduruyorsun açık hava sahnesini.

çok zorluyorsun sezen!! zorlama!.

madonna lady gaga ikisi bir arada

birinin amının yanakları yerleri süpürüyor, diğeri satmayan artpop albümü yüzünden petek dinçöz vari elbiseler giyerek şarkı söylüyor. bu götürmeden bir şey çıkmaz.

demet akalın

çıkışının üstünden 15 gün geçmesine rağmen, son şarkısı youtube da sadece 5 milyon u görmüş ve buna karşılık yılın şarkısını yaptım diye hava atan şarkıcı.

ee bu durumda 70 milyon tık a dayanan gülşen yüzyılın şarkısı mı yapmış oldu?

bu da sana ders olsun demet akalın!!!

anal vs oral vs vajinal

anal sex yapanların tuvaletini tutamadığını düşünen insanları ortaya çıkarmış başlık. cahillik gerçekten çok büyük lüks.

madonna

listelere şarkı sokmak ve youtube da tıklanabilmek için çabalayan teyze. resmen amerika müzik endüstrisi toplanıp klip çektiler kadına. tıklandığı için başarılı hissedecekse kendini bu yolda ona başarılar diliyoruz.

hamiş: çok canım isterse ray of light i açar dinlerim babalar gibi.

sertab erener

evlenmiş.

hamiş: bu da mı kezban çıktı. senelerce aşk yaşayıp evlenmediği adamdan ayrıldıktan 6 ay sonra, karşısına çıkan ilk adamla evlendi. afferin sana.

aşkitom

nazan öncel in 2015 sıçmığı. bu kadar ne ara buralara geldi anlamış değilim.

bülent ersoy a açık mektup

pınar aksu tarafından kaleme alınmış şahane bir yazı. içimin yağları eridi.

Sanatçı duyarlılığından başlayıp toplumsal duyarlılığa dem vurayım dedim. Naif bir yazı girişi olsun istedim fakat yazıyı üçüncü kez silip yeniden yazmaya başladığımda bu işin böyle olmayacağını anladım. Direkt konuya girmek lazım. Bundan sonrası Bülent Ersoy'a açık mektubumdur.

Sıkıyönetim zamanında Türkiye'de eşcinsel olmakla ilgili belki de en büyük sıkıntıları yaşamış olan sizin an itibariyle ne yaptığınızı çok merak ediyorum. Diva olarak lanse ediliyorsunuz ve sizin “diva” olduğunuza hangi mecra karar verdi bunu da çok merak ediyorum.

Son zamanlarda hatırladığım kadarıyla banyo lifine benzeyen kostümlerle sahneye çıkıp rakı bardağını umarsız bir hüsranla yere çalıyordunuz. Her sene olduğu gibi bu sene de Ramazan ayında örtünüp, türban için uygun bir makyajla ellerinizi göğe kaldırarak dualar ettiniz.

Üzerinize kürk giydiğiniz için Gezi Parkı'na gelmediğinizi söylerken askerlik tartışmalarından bir adım geri durmadınız. Akil insan kadrosuna da kendince yorumlar getiren siz gerçekten şu an neredesiniz?

80'li yıllarda “Şöhretin Sonu” filminde oynadınız. Şöhret uğruna kendi inandıklarınızı kenara atmış olmanız bizi hiç ilgilendirmiyor. Müslüman bir ülkede transeksüel olan sizin, LGBT Onur Yürüyüşü'nde yapılanlara ses çıkarmamanızla ilgileniyorum.

Sizin diva diye ilan edildiğiniz yurdumda eşcinsellikle ilgili en büyük konuya giriş cümlesi sizsiniz oysa. “Türkiye'nin divası transeksüel. Zeki Müren var!” Ve liste böyle uzayıp gidiyor. Eşcinsel haklarını savunmaya dair, cinsiyet özgürlüğü ifade etmek için ne yaptınız?

Lut kavmi örnekleri veren sevenlerinize bir gram olsun aydınlanma, çelişkiden uzaklaşma mesajı veremez misiniz? Bu kadar mı korkuyorsunuz kendinizden? Bu kadar mı umarsızsınız sizinle aynı kaderi yaşayanlara?

Din vicdanda başlar ve vicdanda biter. Vicdanınız geçmişinizle yüzleşiyor mu? Aldığınız bilmem kaç karatlık yüzüğü almayıverseniz ne olur? Taksim'de transeksüel evlerinden birisine en azından koruma sağlasanız kürkünüz mü bozulur? Ben gidip sordum, sigorta şirketi amblemi var ama pezevenkleri koruyormuş onları. Öyle diyorlar. Sizi kim koruyor? Para? Ramazan ayından gelen inanç? Çıkar doğrultusunda karakterden ödün verecek şekilde bir tutum sergileme?

Lady Gaga'nın kilometrelerce öteden tweet üzerine tweet attığı bu durum karşında bir kebapçıda 8 kilo et yiyor olduğunuzu tahmin ediyorum. Muhtemelen yardımcılarınız bir-iki laf söyledi olaylarla ilgili. “Aman boşver” demediyseniz de demiş kadar oldunuz.

Onur Yürüyüşü'nde yaşanan polis şiddetine, halkın linç temelli söylemlerine, özgürlüklere tahammülsüzlüğe, bir diva olarak sesinizi çıkarmadığınız için, her Ramazan'da örnek müslüman olup, tüm dinlerin temel ilkelerinden olan nefsinizi terbiye edemeyip, varlığınızı bir gösteriş seremonisine dönüştürdüğünüz için, zarafetten çok hesapta varolan sanat çevrelerine korku saçtığınız için siz bir diva değilsiniz. Sadece bağırarak şarkı söyleyen bir insansınız. Topluma faydanız ise; üzerinde peynir domates yenen magazin sayfalarını süslemek.

Bir de arada gülümsediğimiz “Bülent Ersoy'a benzeyen 10 şey“ temalı galerilere konu olmanız. Adabıyla çekiliniz.

http://www.hthayat.com/ya...bulent-ersoya-acik-mektup

bangır bangır

seneler sonra ''2015 yazı'' denildiği zaman akla gelecek ilk şarkı.

''sabret af çıksın sana
ben öptürcem bu evin yollarını'' kısmı ise bildiğin köpek gibi ''catchy''.