bugün

mazhar alansondan dinleyince büyüleyip,düşüncelere daldıran süper bir şarkı.
kucukken anne tarafindan yikanilirken, kafadan asagi kaynar sular dokulmesi sonucunda eller ve ayaklar cirpilarak sarfedilen sozler.
nilgül ve bertuğ cemilin muhteşem düeti.

sevgilim gec kaldın aşka
beni de hayata gec bıraktın
yaşayan bir ölüyüm şimdi
sensiz sessiz son baharda

cennetlik duygularla
cehennem oldun kaldın
yandım yandım yandım
yandım yandım yandım

sevgilim inanmadın aşka
gercekle yüzleşince korktun kaçtın?
yaşayan bir ölüyüm şimdi
beni anınca için sızlamaz mı?

cennetlik duygularla
cehennem oldun kaldın
yandım yandım yandım
yandım yandım yandım

hangi yasak iki kalbe bedeldir söyle
sitem etsem dünyaya avunmaz kalbim
hangi yasak bedeldir ikimize
en tatlı rüyadan uyandım
tarkan'ın da çok güzel yorumladığı mazhar alanson şarkısı.

(bkz: seni görebildiğim yer rüyalar artık)
kahvede penisine çay dökülen dayının nidası.
Özledim seni düştüm yollara
Açtım gönlümü ruzgarına
Bir hayaldi sanki bir macera
Yıkıldım kelimeler paramparça

Yandım yandım
Yandım yandm ahhh ki ne yandim
Bana yeniden sarkilar söyleten kadın
Baka baka doyamadım hem kokladım da
Sarhoşlugu geçmedi hala
içimde sevdan
Hala hoş bir havan var ne güzel adın
Bir çizik attın gönlüme kanattın

Yandım yandım
Yandım yandım ahhh ki ne yandım
Bana yeniden şarkılar söyleten kadın
Baka baka doyamadım hem kokladım da
Sarhoşluğu geçmedi hala
içimde sevdan
Seni görebildiğim yer rüyalar artık
Deli diyorlar bana ah bu ayrılık

sözleri yukarıdaki şekilde olan tam bir ayrılık şarkısı. mazhar alanson'un o kendine özgü sesi ile birleşice; mümkenmel oluyor.
ilk tarkan' dan duyulmuş olsa da, mazhar alanson' un cool yorumunun tarafımdan daha çok sevildiği şarkıdır. hele klibinde ''bir çizik attın gönlüme'' derken ki el hareketi çok hoştur.
size yeniden şarkılar söyleten birini edinince daha bir mazhar altan erkekli olduğunuz şarkı.
küllere döndüm diye devam ettirebilitesi vardır.
tarkan'ın ağzına burnuna sıçtığı 45lik.
Sütten ağzım yandı.Ağzında sıcaklığın hissedilmesi yanma olayı.
(bkz: mazhar alanson/#7448561)
mazhar abinin buğulu sesiyle 'özledim seni' diye şarkıya başlamasıyla çok şeyi hatırlatan, özleten şarkıdır. kişi bir kişi lakin yaşanmışlıklar, öpüşmeler, sevişmeler falan filan olunca çok şey oluyor; çok oluyor be abi.
--spoiler--
Seni görebildiğim yer rüyalar artık
--spoiler--
best fm de çalında birden eski günleri hatırlatmış şarkıdır.

(bkz: off off)
Az önce radyolardaki son moda 'dıptıs dıptıs' şarkılardan sıkılmış büni, aniden çıkarak canlandıran, sevince boğan şarkı..
Tarkan ve Mazhar alanson yorumu vardır..
Mazhar alanson'un eline kimse su dökemez ama..
--spoiler--
Seni görebildiğim yer, rüyalar artık..
Deli diyorlar bana, ah bu ayrılık..
--spoiler--
mazhar alanson'un kabe'ye gidip kabe'yi ilk gördüğü an hz. muhammed'e yazdığı ve 4 senede tamamladığı şarkıdır... şarkı demek az kalır efsanedir. şarkıyı dikkatli dinleyince duygulanır insan. değil 4 sene ömür boyu yakar adamı!

" Dönemin solcularından sayılmasa da dindar bir görüntü de arzetmeyen Mazhar Alanson, NTV'de Gani Müjde'nin programında, sevdalıların birbirlerine söyledikleri son 'hit'i Yandım Yardım için şöyle diyordu:
"Yandım Yandım'ı Hz. Muhammed için yazdım. Mekke'de, Kâbe'ye ilk gittiğim gün, o şarkının 'yandım yandım' sözü çıktı. Mekke'deki ikinci günümde ise '... ki ne yandım' kısmını ekledim. Daha sonra yazılan 'Bana yeniden şarkılar söyleten kadın' mısrası ise hayali bir sevgiliye ithaf edildi. Herkes bu şarkıyı bir kadın için yazdığımı sanıyor, ama öyle değil. Böyle garip bir adamdan bunu beklemezsiniz."

"seni görebildiğim yer rüyalar artık! deli diyorlar bana ahh bu ayrılık."
--spoiler--
seni görebildiğim yer rüyalar artık
--spoiler--

sözleri sağlam , mazhar alanson şarkısı.
bertuğ cemilin sesini keşfetmenizi sağlayacak olan şarkı. bertuğ öyle bir yandım yandım demektedir ki yananı görür Allah deyip bağrınıza basasınız gelir.
biri su getirsin söndürelim sevabına.
bir kadina yazilabilecek en güzel şarkidir..
seni görebildiğim yer rüyalar artık , deli diyorlar bana ah bu ayrılık. Mazhar alonson ne güzel okuyor , insanı birisine aşık edecek kadar güzel parça.
hani sonunda ah bu ayrılık diyor ya, aslında şanslı. ayrılabilmiş en azından. birde belirsizlik var ki hepsinden kötü.
Tarkan yorumu zamanının ötesine giden şarkılar listesine giriş yapmasını sağlamış, efsane mazhar lardandır.
Çok ama çok güzel bir mazhar alanson şarkısı. Sesinin tınısı yeter.