1. 1.
  dakota fanning'in harikalar yarattığı film. filmin müziği ayrı başarılıdır.
  1 ... jameshetfield
 2. 2.
  denzel washington ' un aştığı filmdir, izlenesidir. ufaklık da ayrı bir tatlıdır.
  ... just another stranger
 3. 3.
  sert adam ve küçük tatlı çocuk konusu son yıllarda sinemada sık yeralan bir tür. ama bunu böyle mükemmel işlemek pek az filme nasip oluyor. clint eastwood' un ilk yönetmenlik deneyimi olan kusursuz dünya'da bugünün frodo' su elijah wood ve kevin costner benzer bir ikili yaratmışlardı. iki filmde de durağan akışa rağmen aksiyonun ve dramanın dozunda kullanılması ve eşsiz finalleri sayesinde tempo hiç düşmüyor. tabii bu filmde eşsiz denzel washington ve dakota abla sözkonusu, o ayrı, çiller bir kadını bu kadar mı seksi yapar yahu.
  ... zargana
 4. 4.
  beklediğimden iyi bir film. denzel'in o doğal oyunculuğu filme farklı bir hava katmış. pita kızımız da muhteşem oynamış gerçekten. marc antony'nin olması bir hayal kırıklığı oyunculuğuda vasat zaten. senaryo kıtlığı yaşanan bu devirde gayet iyiydi kurkusu ve gelişen olaylar.hiç beklediğim gibi bitti film bu güzel bence... fakat kızla nasıl bir anda kanki oldular onu anlamadım ayrıca denzel'in etrafında dönmüş film bu biraz sıkıyor oyunculuğu gayet iyi ama sert adamı pek iyi yapamıyor sanki. sonuç olarak film izlenmeli izletilmeli...
  ... november rain
 5. 5.
  ingilizce dersinde ing.ce alt yazı ile izleyip etrafımdakilere ağzımdan sular fışkıra fışkıra anlattığım filmdir. denzel washington ve dakota faining zaten olayı götüren vatandaşlardır. marc anthony pek görünmez film süresince. çok egzantrik sahneler vardır. filmde gaza gelmemek elde değildir. filmde nine inch nails-this mark has been made adında bir soundtrack vardır ki insana gaz verir son derece; kişinin kendisini bir ölüm makinesi zannetmesini sağlar. her karesinde aksiyon yok belki ama atraktif bir film izlemenin vatana millete hayırlı olacağı görüşündeyim.
  ... ozix
 6. 6.
  kaliteli , izlenmesi gereken bir filmdir. dakota fanning ilerde büyük bir oyuncu olacağının sinyalini ilkin bu filmde verdi. kızın şu an ki seveti 28 milyon dolarmış. * ayrıca Denzel washington her zaman ki gibi muhteşem oynamış..
  ... enrique
 7. 7.
  sonu acıtan filmlerden ama çok güzel.
  1 ... m ilginc olsun istedim
 8. 8.
  getir hanım tüfengi deyip direk dalmak istediğim 2 süper filmden biridir. diğeri için (bkz: 8mm)
  ... spectr
 9. 9.
  filmin konusunun yanı sıra müziklerininde harika olduğu söylenebilir.lisa gerrard'ın the end şarkısının çaldığı izlenilesi bir film olmuştur.
  1 ... rukal
 10. 10.
  tony scott un yönettiği, başrollerde denzel washington *, dakota fanning * ve marc anthony* nin oynadığı, 2004 meksika-amerika ortak yapımı bir film...
  ... octavio