bugün

entry'ler (586)

türk polisinin azeri kadına tecavüz etmesi

nerede ne halt edildiğini çok iyi bilen polis teşkilatı bir çok halta sessiz kalıyorken, duyulan bu hususa bu kadar şaşırılmasını garipsiyorum. Bakınız laleli çalışıyor, moldovalılar çalışıyor, istanbul çalışıyor, trabzon'da çömlekçi çalışıyor, antalya'da lara çalışıyor. Bayanlar bir bira için fuhuş yapıyor antalya'da. Memleketin dört bir yanında bayanlar kötü emeller için kullanılıyor. Pasaportları alınıyor, sabah akşam bizim vatandaşlarımız tarafından cinsel istismara uğruyorlar. insan görülmüyorlar. Bütün bu olanlar gizli oluyor ve polis bilmiyor mu zannediyorsunuz? Tamamıyla seyirci kalıyor. Biz de seyirci olarak alkışlayalım...

yaşar büyükanıt ın asker açığı var açıklaması

asker sayısının çokluğu ile güç gösterisi yaparak komşuları korkutmaya çalışan amatör ordu'nun amatör komutanı birşeyler demiş.. kim ne kadar eğitimli paşam? kim hangi silahları kullanabilir? bütün askerlik boyunca attırdığın mermi sayısı ya 3 ya 6. Sonra biz askeriz, biz kahramanız, biz kartalız. Sorsan kimse hiçbir silah ve uçak modelini bilmez, coğrafya bilmez, harita inceleyemez, nasıl askerlik eğitimi verdirdin bize paşam! boş boş izmarit toplamak dışında ne yaptık 15 ay paşam.. bi git allahın seven..

nefret edilen kız modeli

şişe çevirmece oynayıp +18 konularla sabahlayan, öpüşen, sevişen ama o noktaya gelinceye vermeyen tüm kadınlar. Sizin için söylenecek söz kalmadı. Bir umut yine döndürüyoruz şişeyi...

hayal kurup hayallerini gerçekleştiren insan

ben geldim aklıma şimdi.

sözlükteki kürt düşmanlığı

bölücüsü falan demeden, ayırmadan körü körüne düşmanlık besleyen, ön yargılı ve küfürbaz türk kafatasçısı yazarlar şöyle bir baksın bakalım yaşananlara. dürüst olsun biraz. tabiki terörist, sempatizan, yasadışı işler yapan sayısız kürt var ancak onların 10 katı temiz ve işinde gücünde olan, bu ülke için şehit olup annesi kürtçe ağıt yakan, mühendis olarak çalışan, milletvekilliği yapan, doktor olan, polis olan, öğretmen olan, binlerce insanın işvereni olan ve sayısız türk'ün ekmek parası kazanmasında rolü olan kürtler için o kafa tasçı gerizekalı arkadaşlarımın ne düşündüğünü merak ediyorum. töre falan sallamayın güzel insanlar. bir git bakalım doğu anadolu bölgesine, artık töre möre bahanen de kalmadı kürtlere sövmek için.

türkiye cumhuriyeti ve kürt sorunu

faşizmin de bu kadarı. pes! hakkari'de bayrak sallayan herkes kürttü değil mi? şehit olan kürt erler için ne diyeceksiniz? onlar da mı dekkro! hayvan ya da götleri rahat durmayan insanlar! Utanın lan insanlığınızdan. Sizin gibi tiplere yaptığım askerliği de helal etmiyorum.

türkiye cumhuriyeti ve kürt sorunu

cahil cuhela bırakılması nedeniyle zarar vermesi için dış mihraklar tarafından yönlendirilen toplumdur. orada laz yaşıyor olsaydı sen lazsın, lazistan kurulmalı olacaktı. yaşayan insan ya da ırk değil, toprağa bak hacı toprağa. bırak sen kürdü,
mürdü. ama bunlara rağmen sen sortiyi nasıl biliyorsan, ortama katıldığında ne yapman gerektiği ve yapmaman gerektiği konularında bilgiliysen, bunu kültürüne, ailene ve çevrene borçlusun. bak işte aynı çevre ve ortam o adam da maalesef yok. ondan sonra burda bıdı bıdı yazı yazıyorsunuz kafanıza göre eğitimli arkadaşlarım.

vajinasına krem şanti döküp bu bitecek diyen kız

türkiye'de olduğunu düşünmediğim hatun. muhtemelen henüz ayak basılmamış bir yerlerde yaşıyordur. fantezi sağlam. iyi düşünce.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

kaşarsan da gurur duy. kendini hanım hanımcık yapmaya çalışma. kendi hayat tarzını oluştur. vermeye niyetliysen de vermeyecek gibi yapıp, sürekli "dur bir saniye" "çok acelecisin" "sapıksın" gibi cümleler kullanma. direk ver. öz ve net ol.

mhp ye oy vermek

kürtleri sevmeyen (hatta nefret eden) kişilerin başı çekeceği iştir. Türkiye'nin ortalama 10 ilinde hizmet veremeyen partidir. başa gelmesi halinde bir soykırım yapılması olasılığı yüksektir. tabi türk ve kürt evliliklerinde kimi soyacaklar onu da bilmiyorum.

internetten sevgili arayan ev arkdaşı

yonja gibi kulüplerin, evlilik sitelerinin üye sayılarına bakılınca doğruluğu düşünülen önerme. Artık dışarda yüz yüze konuşamaz olduk. Koptuk birbirimizden.

dünyanın en güzel şehri

Grönland'ın nuuk kenti olabilir. bir kaç ev, ufak bir kasaba hayatı. Ne karışan, ne eden. Soğuk havada dünya meselelerine uzak, dertsiz, tasasız, mis gibi oh!

atatürk düşmanları siktir olup gitsin bu ülkeden

ne kadar kolay ya insanlara siktir git falan demek. babanın memleketi değil üstad diyesi geliyor insanın. Ben kendim kemalist olduğum halde yaptığın yorum ve yazdıklarınızdan irite oldum. ayıptır oglum. küfür ettiğin, sahiplenmediğin kesim ortalama %47. Belki bir çoğu şehit annesi, babası ama akp'li. Ben akp'den şahsen nefret ederim. Ancak bu tip yorumlarla bir yere varamayız. Diyalog, diyalog, diyalog ve sakin olmak diyorum. Herkes senin istediğin gibi düşünemez. Buna da kimseyi zorlayamazsın. Hazmedeceğiz farklı fikirleri. Yapacak başka bir şey yok!

türk kızını yatağa atma yolları

belli bir kesim dışında böyle birşey yok. ne para ne pul, bakire bakiredir. depremleri önlesen yine vermez. (buradaki verir kavramı da yanlıştır)
zaten birlikte olunca sanki tek beceren benim ve kendisi becerilenmiş gibi olaya baktığı için (ki bakınız çok yanlıştır)
o duyguları ve istekleri basık haliyle mutlu mesut olduğunu düşünerek yaşamaya devam edecek, biz de her önümüzde yürüyen bayanın poposuna dikkatle bakmaya, mini eteklilere iki üç kez bakmaya devam edeceğiz. bizim hatunlar yanlış öğretiler, çevre baskısı, aile tabularını yıkmadıkça biz de böyle devam ederiz. yahu senin seks dediğin şey de bir beceren ve bir becerilen yoktur. iki taraflı ve karşılıklı bir durumdur. bundan tek keyif alan biz değiliz. bunu iyi hatırlaman ve kendini kullandırmış gibi hissetmemen gerekiyor. (ufff annem arıyor orangutancan benim gitmem gerekiyor)

Vira bismillah...
en kesin yol tek bir yoldur. (bkz: evlilik)

bakire olmadığı halde oruç tutan bayan

o bakire olmayan hatunlar olmasa idi, o yol kenarı hayat kadınları, travestiler, pavyon hatunları, kız kardeşlerimiz, bayan arkadaşlarımız bu kadar rahat takılamazdı. sapık diye bir konjönktür ve epey bir tecavüz vakası olurdu. otur kalk onlara teşekkür et, saygı duy.

cehenneme girince şeytana söylenebilecek ilk söz

soma kömürü var mı?
-hani yanıcaz bari kaliteli kömür atın.

jennifer lopezin kıbrısa gelmemesi

muhtemelen bu kıbrıslılar benim ücreti ödemez. sıkıntı yaşatırlar diye düşünerek vazgeçmiştir. pek yanılıyor sayılmaz.

güneydoğuyu kürtlere verme önerisi

çözüm böyle olmaz. çözüm batılıların rahatlarını bozarak güneydoğu'ya yerleşmeye başlamasıyla olur. kürt memleketi değil Türk milleti'nin memleketi olabilmesi için gerçekte ve özünde, kalkacaksın, oralara gideceksin, canın pahasına ailen ve çocuklarınla oralara yerleşeceksin. hep birlikte yerleşerek karmaşık nüfus modeli oluşturacağız. ne zaman oralarda sadece kürt kalmaz, o zaman aşiretçilik ve teröre destek te bitme noktasına gelir. zaten karışık nüfus modelini tek şekle de sokamazsınız. herkes terörü desteklemez ya da herkes düşmanı olmaz. en iyi sistem budur. en iyi çözüm nüfusu dağıtarak karıştırmaktır. öyle uzaktan oraları izlemekle çözülmez bu iş. (bu süper fikrin tüm hakkı adamolamadımyazarolayım'a aittir)

11 temmuz 2010 hollanda ispanya maçı

sıcak kanlı olan ve futboldan anlayan milleti nedeniyle ispanyolları destekleyeceğim ancak hollanda'nın alacağı yönünde bir his var içimde. varınızı yoğunuzu satın hollanda'ya basın. final maçları genel de beklenmediklerin olduğu maçlardır. bana güvenin zengin olun.

7 temmuz 2010 herkesin ispanya taraftarı olması

futboldan anlamadığımı almanya'ya 20 tl'lik iddaa kuponu basarak anlamış bulunuyorum. allah cezanı verecek klose:)