1. 1.
  salih mirzabeyoğlu'nun bir eseri.
  4 -2 ... ask kadar siyah
 2. 2.
  elektrik dalgalarıyla doğrudan doğruya zihne yapılan karmaşık bir işkence tekniği.

  bolu f tipi cezaevi'nde 11 yıldır aralıklarla bu işkenceye maruz kalan salih mirzabeyoğlu'nun, son 3 gündür ağır şekilde zihni darbeler aldığı ve uyutulmadığı haberleri geliyor.

  ve bunu yapanlar türk * ; insan türklüğünden utanıyor.
  4 -5 ... tahin ile pekmez
 3. 3.
  (bkz: salih mirzabeyoğlu na özgürlük)
  1 ... ruh i mucerret
 4. 4.
  http://www.acikistihbarat...m/Haberler.asp?haber=1460

  http://www.ted.com/talks/...vents_amazing_things.html

  videoyu subtitles bölümünden türkçe altyazı ile seyredebilirsiniz.
  1 ... nacho vidal
 5. 5.
  elektro manyetik dalgaların beyne yönlendirilmesi ile yapılan karmaşık bir tür işkence... Temeli 20. yüzyılın ortalarına kadar dayanan bu işkence türü istihbarat servisleri tarafından kullanılmakta, mevcut sisteme karşı tehlike arz eden şahısları delirtmek ya da delirmiş göstererek itibarsızlaştırmak için kullanılmakta olduğu bir çok örneğiyle mevcuttur. Daha farklı amaçlar için de kullanılmaya elverişli bir işkence yöntemidir. Türkiye'de bu işkence yöntemi şu an bazılarınca alay konusu görülmektedir; nasıl ki 17. yüzyılda televizyonu bir kişiye tarif etseniz "deli misin olur mu öyle şey?" cevabını alacağınızı kestirebilirsiniz, buna da Türkiye'de aynı tepki şu an gösterilmektedir. Bu mesele hakkında bir çok kitap, makale ve bilimsel araştırma mevcuttur ve bu işkence yönteminin kullanılabilirliği gün gibi ortadadır.
  4 -1 ... anti illumination
 6. 6.
  Şu anda altı yaşından beri izlenen beyni kontrol edilen mançurya kobayı gibiyim. Komplo teorisindeki mel gibson gibi veya oynadıgıfilmde jim carrey çocukluğundan benzeri izlenen biri ama önemli fark hep sövülen, dövülen, kovulan biriyim. Kabul ediyorum ilk suçlular beni yanlış yola iten yakınlarım doğruyu yanlışı bilemeyen ben Allah ne yaparsam affeder ve korur mantığıyla sapmış ne yapacağını bilemeyen her şeyden korkan ve hiç özelliği olmayan zavallı insanımsı bir varlığım yardım eli uzanmıyor uzananlar it tarafından engelleniyor.
  ... kiheyhat
 7. 7.
  whatsapp'i havada karada düdükleyen program, hem cepten, hem webten, hem pc'den.

  tabi gerizekalı arkadaşıma bir türlü kurduramadım o başka.
  10 ... billgates
 8. 8.
  (bkz: trance formation of america)
  ... drunky duck
 9. 8.
  şu aralar herkes tarafından övgüyle bahsedilen uygulama.
  2 -2 ... sessiz gemi yolcusu
 10. 9.
  Fazla güzel.. Hemen her özelliği Whatsatpp için de yavaş yavaş var oluyor olsa da bu uygulama başka hem hızlı hemde yüksek boyutlarda veri dosyası gönderebiliyor. Güvenlik mi? Güvenliği çok iyiymiş hoş kimin umrunda.. Sanki Whatsapp çok iyi ya güvenliğini bilmem ama uygulama beni Yüksek boyutta dosya aktarımı ve Sıkıştırmadan resim gönderme ile ikna etti..
  1 -1 ... yucelugr