bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bizim guzel gozlu yuzuk tasiyicimiz frodo'nun ta kendisidir (bkz: frodo baggins) 1981 dogumlu olan kardesimiz oyunculuga cocuk yasta baslamis olup, yuzuklerin efendisi disinda bircok onemli yapimda rol almistir. mel gibson'la oynadigi "forever young", "the faculty","oliver twist", "the eternal sunshine of the spotless mind", "sin city" bunlardan sadece bazilaridir.
    2 ... notdolllab
  2. 2.
    eternal sunshine of the spotless mind'da son derece gıcık bi rolü başarılı bir şekilde üstlenmiştir...ayrıca sin city'de köpek mi kurt mu artık her neyse onun tarafından başarılı bir şekilde afiyetle mideye indirilmiştir...
    2 ... i dont need that shit
  3. 3.
    çekimleri devam eden day zero adlı filmde bir çete üyesini canlandıran aktör. saçını kazıtmış, kafasınma dövme yaptırmıştır. bu gidişle üzerine yapışmış olan frodo imajını kökünden silecektir.
    1 ... alchemilla
  4. 4.
    5-10 yıl sonra bütün dünyanın en büyük yıldızlarından biri olması muhtemel kişi
    2 -1 ... darwen
  5. 5.
    en son everything is illuminated adlı bağımsız bir filmde oynamıştır.
    1 ... gregor samsa
  6. 6.
    sin city'deki inanılmaz performansından sonra bir de everythin is illuminated'de döktürerek kalbimizi tamamen fetheden, boyu değil işlevi önemli özlüsözünün efendi yoda dan sonra en güzel örneği.
    1 ... ditty
  7. 7.
    frododur kendisi. bu sene siyah beyaz benzeri okulumuzdan mezun olup, makine mühendisliğine adım atmıştır.
    1 ... shinobi
  8. 8.
    adı "elaycah" şeklinde telaffuz edilir.
    1 ... ghost whisperer
  9. 9.
    türkçe'ye çevrildiğinde "ilyas odun" anlamına gelir.
    12 ... veritas
  10. 10.
    aşırı derecede masum olması sebebi ile çok itici görünen kişidir. çok ibnemsi gördüm ben onu canım. *
    -1 ... isildur