bu aralar dinlemeyeni ya da şarkılarını paylaşmayanı dövüyorlar mı acaba diye ciddi ciddi merak ettiğim kimse.
tarafımca höst modern diye tabir bulmuş şarkıcı.
hangi sanatsal değerin ve tarzın timsali olup da bugünlere geldiğini kendisine sormak isterim.

kendisinden yahut menajerinden küçücük bir açıklama beklemekteyim.
Yıdız tilbe'nin erkek versiyonudur.
Asıl mesleği diş doktorudur.
o ses türkiye adlı yarışmaya katılıb karşımıza sunulsa idi, sadece hülya avşar'ın koltuğunu dönderebileceğini düşünmeye başladığım vasat ses. bi insan bu kadar çabuk meşhur olmamalı. halil sezai gibi ülke olarak yaşadığımız bir diğer kaostur kendileri. kadın şalvarı giyib gündemde kalma çabaları içerisine girmeyeceğinin garantisini kim verecek bana ?
ses tellerinin türk hekimlerine emanet edilmesi gereken vasat ses.
yandaşları tarafından, sosyal medya aracılığı ile her gün ama her gün periyodik bir şekilde övülmesi garib geldi bana.
ben böyle berbat bir ses duymadım arkadaş.

mahmut tuncer dinlerim daha iyi.
en ünlü şarkısı "zor değil" olan şarkıcı fakat şarkılarını dinlemesi bir hayli zor.

o ne biçim bi sestir amk.
o ne biçim ses amk.
imajı emre aydın'ı andırdığından dolayı nefret ettiğim kişi. müzik tarzı da benziyor.

(bkz: yeni bir emreniz var)

(bkz: bi bitmediniz amk)
Tipini miktiğimgiller ailesinden bir homosapienstir.

tipi ayrı hal tavrı ayrı bi kırık kıyafetleri öyle sesi böyle.

kemal sunal ne diyordu;

böylem puşt gibim ibne gibim bişey.

kendisi alınmasın. Deniyorum onu o sever zoru.
şöyle sağlam bi sümkürse müzik hayatı bitecek şarkıcı.
sıla'nın erkek versiyonu.

sıla nasıl sırf farklı olacağım diye çığlık demiyor da 'vaveyla' diyorsa, bu da aynı amk. mabel matiz.. uuuv ne havalı bi isim, kesin kaliteli müzik yapıyordur. ayh boşaldım..
efendi efendi işini yapan müzisyen kişisi. sesini de pek sevmem, tarzını da. ama düzgün insandır. yıldız tilbe'ye büyük saygı duyar, hatta cover falan yapar. ve hatta bu saygısı için biraz sempati duyarım kendisine.
yalnız zamanında sözlük yazarlarını öyle bir sikmiş ki affedersiniz; bazıları hala kıvranıyor.
azalarak bitse de kurtulsak adamıdır. yeter amk. evet.
inleyen adam. Bu ne amk.
Her gün sol frame de gördüğüm civik sarkici.
Sezen aksunun pişman olduğun zaman isimli şarkısını kendi tarziyla yorumlamış şarkıcıdır.
kapi gicirtisina benzettigim bir sese sahip olan sarkici.
söylese o ben söyleyemem adlı parçasını gizli gizli dinlediğim malesef doğrudur. diğerlerini fazla beğenmedim.
tuhaf bir ses iyi değil sadece tuhaf yani. söz olarak da bir şey göremiyorum ha bu konuda uzman mıyım değilim. ama yumurtadan anlamak için de illa tavuk olmaya gerek yok.
çok popüler oldu dinlenen kitlesi değişti.
mabel çikolata markası değil miydi ? ulan her gün piyasaya bir tip ve o tipe uygun isim çıkmıyor mu bitiyorum...
şarkı söyleme konusunda geniş kitlelere cesaret veren şarkıcı.
misal, bana veriyor.
bu akşam beyoğlu hayal kahvesinde konseri var. şahsen akrabam olmasa farkında olmazdım. sümüklünün tekiydi. *
24. dönem ak parti millet vekili aday adayı.