bugün

alyson hannigan'ın canlandırdığı how i met your mother karakteri.
gerçekten harika giydiriliyor. elbiselerine, takılarına, ayakkabılarına, saçına, çantalarına hayran kalmamak mümkün değildir.
4x17'de yurt odasında marshall'ın* çıplak resmini yaparken odaya giren karen'in, oyalanarak odadan çıkması sırasındaki mimikleriyle bir kez daha insanı hastası haline getiren karakter. böyle şaşkın, sinirli.

kendisinden bir tane istiyorum mümkünse. robin scherbatsky falan hikaye, bundaki tatlılık kimsede yok lan.
--spoiler--
marshall ile evlendikten sonra prensip itibariyle soyadını korumuştur.
--spoiler--
dizide ailesine en az değinilmiş karakterdir. ailesinden birkaç kadın birey bekarlığa veda partisinde görülmüştür.
8 dakikada 33 sosisli yeme rekoruna sahip new yorklu.
lilypad lakaplı how i met your mother karakteri.
how i met your mother dizisinin sevimli karakteri.

(bkz: gülüşüne kurban)
himym dizisindeki beni benden alan karekter. robin falan hikaye. evleneceğim kadın.
How i met your mother'ın en şeker karakteridir.
Hareketleri,mimikleri,ses tonlamaları beni benden alıyor.
ideal bir eştir.
hayatımda gördüğüm en sevimli tv karakterlerinden biridir. tam bir fashionista kendisi. bayılıyorum o giydiklerine. marshall eriksen ile birlikte ideal çifti oluştururlar. azcık biseksüellik var sanırım kendisinde çünkü barmen bir kız hakkında bile fantezi kurduğunu söylemişti.

bir de kendisi gerçek bir new yorkerdır. new jersey'den nefret eder.
ses tonu insanı bitiren karakterdir.
çok sempatik bir bayandır. how i met your mother' da en sevilen karakterlerden biridir.
görsel

yazıklar olsun*.
How i met your motherdaki güzide karakterlerdendir. Fikrimce var olabilecek en harika kadındır.
kredi kartı maduru karakterdir. bokunu çıkarmıştır.

kanyonrüzayer * * bölgesindeki evi almak için kredi kartı başvurunda marshall da öğrenmiştir bu durumu.
görsel

Mükemmel mimiklere sahip himym karakteri.

Çiçeyimsin..
burnundan soluyarak "youuu son of a bitch!" deyişine bayyyıldığım himym karakteri.

https://youtu.be/Ix3BHT-prhE
manipüle ustası, alışveriş delisi tatlı dizi karakteri.

ilk sezon kendinden pek hoşlanmamıştım. Marshall oyuncak ayıyı anımsatıyor, onu üzdü diye herhalde.
marshmellow'un lilypad'i.
Bencil, çok bencil, aşırı bencil. Hep kendi isteği olsun, sadece kendi hayalleri gerçekleşsin isteyen himym karakteri. Çok çok bencil.
Marshall'ın sempatikliğinin üzerine gölge olup çöken kişi.
Bir keresinde ülkenin öteki ucuna gittiydi de sevindiydim marshall alemlere akacak sonunda diye.
kısa , ufak tefek ama seksi şey.