bugün

jason segel tarafından canlandırılan how i met your mother karakteri.
how i met your mother'ın patrick'i*. süfer adam. ayrıca karısı lilly'e skywalker soyadını almayı teklif etmişliği vardır.
how ı met your mother dizisinin sürekli öğrenci olan, vurdumduymaz, sürekli aç karakteri.
ted ve barney'ye göre arka planda kalsa da çok daha müthiş bir karakter. 3. sezonun başında robin'in sevgilisine (o meşhur şarkıcı adını yazmayı bilmiyorum) bakışı asla akıldan çıkmaz.
ha bir de diziyi izleyen tüm tanıdıklar, aga marshall var ya aynı sen diyor. ben de zaten ilk izlediğimden beri aynı şeyi düşünüyordum farklı kaynaklarca doğrulandı.
beni karakter yapıp diziye koymuşlar lan.
how i met your mother'ın en kıyak karakteridir. batıl inançları ile yarandır. bir takım özellikleri şöyle sıralanır:
-hayaletlere/perilere inanmaktadır
-loch ness canavarı'nın bir canavar olduğuna değil, nessie adında zarif bir hayvan olduğunu düşünmektedir.
-kendini mutlu hissettiği ve yalnız kaldığı zamanlarda dans eder. *
-ailesinin en kısa ferdidir. * *
-fazlasıyla sadıktır.
-minnesota vikings taraftarıdır.
-kadınsı eğilimleri vardır. *
kendisi harika robot taklidi yapabilmektedir.
how i met your mother'daki ted'in en yakın arkadaşı ve lily'nin kocası olan aşırı sevimli karakter. sanırım sevimliliği, kimi zaman yüzünde oluşan eblek bakışların ve lily'ye olan bağlılığının devasa tipiyle tezat oluşturmasından kaynaklanıyor.
saflığıyla,duygusallığıyla,kimsenin merak etmediğini merak etmesiyle,batıl inançlarıyla ve tabiki barney'e şükran gününde attığı tokattan sonra çaldığı bestesiyle how i met your mother'ın en hoş karakterlerinden biridir.
it was the best night ever bestesinin sahibi.
How i met you mother ın olmazsa olmazıdır. Thanks giving i Barney i tokatlayarak Slapsgiving e çevirmiş ve üzerine dinlenesi you just slap parçasını söylemiştir.
--spoiler--
last cigarette ever bölümüyle öğrendik ki kendisinin bir oğlu olacak.
--spoiler--
How I Met your mother karakteri. Ted'in üniversite dostu. Lily nin kocası. Barney Stinson ile ted'in kankası olmak için yarışır.
how i met your mother'ın en, belki de tek romantik karakteri.
how i met your mother dizisinin birbirinden komik 5 karakterinden biridir. ayi gucune sahip, kucuk bir cocuk gibi davranan (bkz: tantrum) ve kahve icince telefon rehberini yirtabilen komik insandir.
himym in en iyi karakterlerinden biri. ayrıca şu koca dünyada bir tek ben mi benzetiyorum bilmiyorum ama adam fena halde geleceğe dönüşteki dr emmett brown a benziyor. ne zaman marshall ı tek şeçseler ekranda direk aklıma doktor geliyor.
mükemmel çiftin mükemmel erkeği. how i met your mother' ın en sevimlisi.
himym daki en iyi karakterlerden biri. kızlar için evlenilecek erkek tiplemesinin örneği diyebiliriz.
robin taklidiyle ve lily'e yazılan herife acıyarak ona right now'ı kendisinin çekmesiyle hafızalardan çıkmayacak olan how i met your mother karakteridir. bana kalırsa dizinin en komik karakteri kendisidir.
ayrıca robinin de sen sokakta aynen şöyle yürüyorsun diyerek, marshallın bir gününü izletirken de yarmıştır kendisi
(bkz: hey toni şunu dene)
(bkz: kızların ondan zarar gelmez dediği erkek)
"go marshall, get your wife pregnant" afişi ile 6. sezonun 1. bölümünde evine uğurlanan eğlenceli karakter.
bir maymun tarafından soyulup soyulmadığını asla öğrenemediğimiz how i met your mother kahramanı. marshall bir gün soyguna uğrar. bu durumdan korkan lily silah almak isteyince, marshall bir maymun tarafından soyulduğunu söyler. bir bölüm boyunca, bir "maymun tarafından soyuldum" der, bir "maymun tarafından soyulmadım" der. bölümün sonunda ted " marshall amcanızı soyanın kim olduğunu asla öğrenemedik ve lily teyzeniz asla bir silah almadı." diyerek bölümü bitirir.
6.sezonun ilk bölümünde mahalleyi toplayıp çocuk yapma olayını anlatmasıyla beni yarmış bitirmiştir.
dizinin en sevdiğim karakteridir. platonik aşkımdır aynı zamanda.*
6. sezon 13. bölümün sonunda oscarlık performans sergilemiştir.
güncel Önemli Başlıklar