bugün

entry'ler (81)

sevildiğini zannederken sevilmediğini öğrenmek

gavur diyor ya sucks diye, işte öyle.

yağmurdan önce

(bkz: before the rain)

yağmurdan sonra

(bkz: yağmurdan önce)

türk erkeklerinin kötü sevgili olması

kötüden ziyade kötüden hallice olmaları durumunun abartılmış hali. o da zaten kafalarının karışık olmasından kaynaklanır. halbuki salsalar çayıra mevlam kayıracak.

erkeklerin aramaması kadınların unutamaması

aramayan erkeğin unutulamaması ile aramayan kadının unutulamaması gibi iki ayrı başlık altında incelenmesini daha uygun bulduğumuz genellemeler bütünü.
ya da misilleme mi yapalım.. kadınların aramaması erkeklerin unutamaması diye.. bilemiyorum.

büyük göğüslü kızların çekici gelmesinin nedeni

öğretilmiş kadınlık, öğrenilmiş erkeklik, efendime söyleyeyim, öğretilmiş ve öğrenilmiş zevklerdir bunun nedeni.
memelerin en güzelleri orta boy olanlarıdır nitekim. bir kıza da en çok bunlar yakışır.

korkar diye yalnız kadınla asansöre binmeyen erkek

şu hasta halimi bile güldürebilen erkek.
evirip çevirip baktım, her yerden çelişkili pozlar veriyor.. hem kendine fazla güvenen korumacı ataerkil hallerini takınmış, hem ihtiyat sahibi çekingen bir duruş.. anlamak mümkün değil.

sözlükte eski sevgiliyle karşılaşmak

halihazırda tanışılmış edilmiş olmasının getirdiği rahatlık ve zaman tasarrufunu değerlendirelim, bi buluşup kaynaşalım madem dediğim sevgilinin çok büyük heyecanla karşıladığı durum. tadımızı kaçırdı gene. iki dakika cool olsa halbuki..

kadınları itici yapan detaylar

hemcinslerine yirim demeleri. ya da kime olursa işte

özel hayattan insan silmek

(bkz: insan eksiltmek)

insanı fenerli olmaya iten sebepler

dayının fenerli olması.

kızlar bateri çalan erkeklere bayılırlar

(bkz: eskidendi onlar) artık dedem de bateri çalıyor. kızlar da ezberden hoşlanmıyorlarsa nolıyım. ay bateri materi hoşlanıyoruz tabi ay.

bonnie and clyde

özendiğim, biz de öyle olalım dediğim üç beş çiftten biri. özenilesiler

yatakta kadının zevkini düşünmeyen mal

bu mala yemek pişirmekten zevk alan bir arkadaşım olmuştu. yemeğin içine istediğini katarak tatmin oluyordu. o kadar diyorum

annenin bulduğu kızın çok güzel çıkması

annenin bulduğu oğlanın çok güzel çıkması yanında solda sıfır kalır. (bkz: ben bugün bunu gördüm) zira annenin güzellik anlayışı, doğası gereği, hemcinsi olan kızıyla örtüşür ve ortaya çıkan sonuç şaşırtıcı ve datmin edicidir. allaam hem de nası

ilk buluşmada karışık kebap yiyen kız

terk edilmiş kızdır. bakınız: şekil 1a

sevgiliye hasta mısın kızım sen demek

bir clark gable bakışı ve gülüşü ile desteklenirse sevgiliyi tahrik edecek açılımdır. açılalım bence

ağlamayı silah olarak kullanan kızlar

itici yapmacıklıklarıyla topluma zarar, sonunda yalancı çobana dönecek kızlar.

eski sevgilisiyle iftara giden sevgili

sevgilisine kızmıştır. bakınız: şekil 1a

kadının en güzel yeri

sevgilinin yerlerindendir bunlar.
şu an ilk üçe dizinin arkasını, dudağının kenarını ve gönlünün çukurunu alacaklarımdır. zaman zaman gözünün nuru, kıçının kenarı ve elinin tersiyle yarışır bunlar.