bugün

entry'ler (187)

türk milletinin yüzde 60 ı salaktır

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/19417930.asp

bunun gibi örneklerle desteklenen önerme. insanların -katıl ya da katılma, mantıklı bul ya da bulma- bilimsel bir teoriye ulaşmasını dini sebeplerden dolayı engelleyen bi zihniyet sebep olmaktadır bu aptallığa. at gözlüğünü dayatmaktadır gençlere. yukardan gönderilen(!) arapça metinleri ezbere bilmesi ve hayatına uygulaması onun dışındaki konularda bi bilgisi olmayan nesiller yetiştirilmek istenmektedir. bunun sonucu olarak milletin %60'ının aptal olması gayet normaldir.

küçük yaşta türban giydirilen kızlar

çocuklar görmesin haberleri olmasın diye evrim teorisinin sansürlendiği bi ülkede gayet normal karşılanması gereken bir olay.

pavyon kapatır gibi camii kapatan başbakan

dinle imanla hiç mi hiç arası olmayan beni bile kızdıracak şekilde dini oyuncak eden başbakan.

hani camilerde zengini fakiri bilgesi cahili tüm insanlar yan yana namaz kılardı da herkesin eşit olduğu anlamına gelirdi? başbakan olunca öyle kapatabiliyo muymuş olm.

tayyip başkan sen de "din min tanımam aga koskoca başbakanım" diyosan benim gibi açık açık söyle inanmadığını, sana sırf müslümansın diye oy veren milyonlarca insan var nerden baksan. teşekkür ederim

lady gaga

overrated olduğunu düşündüğüm amerikalı müzisyen*.

müzik yapmasın demiyorum, hobi olarak yine yapsın da bana göstermesin. hayır tip yok vücut yok tamam onu geçtim de bu karının şarkıları da bi boka benzemiyo amk. nedir bu karının olayı biri açıklasın bana. eğer tahmin ettiğim gibiyse bi olayı yoksa kadın kılığına girip kendimi amerikan müzik piyasasına salmayı düşünüyorum. teşekkür ederim.

ygsde türkiye 1 si olup üniversiteyi van da okumak

durumuna göre belki de mantıklı bi iştir. adam tıp istiyodur ygs'de yardırıp lys'de sıçmıştır ama yine de van tıpı tutturmuştur gayet mantıklı iş yapmıştır bakınca. olur mu olur.

atatürk ün başarısız bir asker olduğu gerçeği

"hadi diyelim ki dediğin doğru, o zaman neden atatürk o kadar ön plana çıktı" bunun açıklamasını yapabilirsen belki inanacağım ama şu haliyle gülüp geçeceğim önerme.

ampulü gördüm mü basarım oyumu

bir troll tarafından söylenmiş veya yazılmış olduğunu düşündüğüm söz.

ha eğer cidden "yaptığı yapacağı şeyler beni ilgilendirmez ampulü gördüm mü basarım oyumu" diyen varsa aynen devam etsin zira "biraz bakıyım bakalım hangi parti ne diyo" diyip araştırmaya kalkarsa sığ zihni mavi ekran verir yazık olur güzel kardeşimize.

selami uzun

http://www.youtube.com/wa...p;feature=player_embedded

(bkz: cevab veremedi)

ağlayan sevgiliyi teselli etmeye çalışmak

(bkz: ağlama melis)

kitap okurken penisiyle oynamak

okunan kitap melissa p - yatmadan önce 100 fırça darbesi ise gayri ihtiyari gerçekleşebilecek olan şey.

yazarların 2011 genel seçim oy oranı tahminleri

akp %40
chp %29
mhp %13

epandim hücreleri

omurilik merkezindeki canalis centralis adlı kanalı saran hücreler.

hopa da ölen öğretmen in taş atarkenki görüntüleri

"türkiyede polislerin silahı geçtim copu bile kullandığını göremez oldum ben. anca su anca gaz." diyen arkadaşa; çok değil 1 hafta önce polis panzerinin üzerine çıkıp elindeki dandik plastik sopayla polisin taş gibi kalkanına vururken* görüntülenen ve "polise saldırdı terörist anarşist" diye yorumlanan dilşat aktaş'ın polisler tarafından takip edilip yakalanınca "o sen misin lan gel bakıyım buraya" denilip alınıp öldüresiye dövülerek kalçasının kırıldığını hatırlatmayı borç bildiğim başlık.

aynı emniyet teşkilatının polisi dur ihtarına uymadı diye adam öldürdü, eyleme katıldı diye hamile bir kızın karnını tekmeleyerek çocuğunu düşürmesine neden oldu ve daha niceleri. ve bazı insanlar hala polisi melek gibi görmeye devam ediyor.

rte nin özdil çölaşan ve genç in karşısına çıkması

gerçekleşirse rte'nin mavi ekran vermesine neden olacağını düşündüğüm olay.

hopa da ölen öğretmen in taş atarkenki görüntüleri

aynı kişinin polise taş atarken de görüntüleri var polisle uzlaşmaya çalışırken de. şimdi olayları kronolojik sıraya koymaya çalışırsak iki ihtimal karşımıza çıkıyo.

birinci ihtimal: eylemi yapan grup şiddete başvurmadan hükümeti protesto ediyordu fakat polis grubu dağıtmaya çalıştı, metin lokumcu'nun olayları yatıştırmaya çalıştığı görüntüler de bu anlara tekabül ediyo. fakat sonra birden olay alevlendi polis şiddet kullanmaya protestocular da taşla karşılık vermeye başladı ve metin lokumcu'nun taş attığı görüntüler de bu anlara tekabül ediyo.

ikinci ihtimal: metin lokumcu durduk yere polisin hiçbir müdahalesi olmamasına rağmen polise taş attı sonra da nedense birden yumuşayıp gidip polislerle arayı bulmaya çalıştı.

metin lokumcu'nun başta olay çıkmasın diye uğraşması fakat polisin şiddete başvurmasıyla metin lokumcu'nun çileden çıkmasının ikinci ihtimale göre çok daha mantıklı olduğuna aklı mantığı yerinde her birey kanaat getirebilir. yani şu durumda metin lokumcu "durduk yere polise taş atan anarşist terörist" olmaktan çıkıyo, ki zaten durduk yere polise taş atması da ölmesini gerektirecek bir şey değil ama görünen o ki memlekette hala kendisiyle aynı görüşü savunmayan insanın ölümünü "geberdi iyi oldu" diye karşılayan insanlar var. ya ben lan neyse bir şey demiyorum.

yazarların 2011 genel seçim oy oranı tahminleri

akp %41
chp %28
mhp %13
has parti %5

rüyalardaki inanılmaz mantık hatası

rüyada mantık aramadaki inanılmaz mantık hatası yanında çok hafif kalacak mantık hatası.

başına sikerim yazılabilecek şarkılar

sikerim kim dokunduysa sana

bülent arınç

gençlere "zaman okuyun başka gazete okumayın" tavsiyesi veren devlet bakanı.

http://www.haberler.com/d...-genclere-2774409-haberi/

kısa yoldan: "bakın bende at gözlüğü var çok güzel dünyaya tek bi açıdan bakıyorum siz de deneyin" deseydi de niyetini daha açık belli etmiş olsaydı.

yalanın mübah olduğu yerler

(bkz: akp mitingleri)
http://www.youtube.com/watch?v=qNkqVWD4M9o