bugün

entry'ler (3048)

monica bellucci nin kızı

gözler ve yüz şekli babadan, dudak ve burun anadan olduğu için, bir monica etmez kızıdır.

atatürk olmasaydı da olurdum

onun bunun çocuğu olurdun afedersin.

catstark

Yıllar sonra sözlüğe bunun için mi girecektim ben... senin haberini vermek için mi? Zaferimiz' i kaybettik arkadaşlar maalesef. Keşke onu tanısaydınız, gülüşünü bir kez görseydiniz anlardınız içimizin neden bu kadar yandığını. Ablasının birtanesi, huzurla uyu...

"Aramızda"

en iyi bira hangisi sorunsalı

(bkz: 1664 kronenbourg blanc)

jennifer amiston

jennifer aniston çakması olması kuvvetle muhtemeldir.

mimarlık okumak

aslında buram buram arabesk kokan bir bölümdür. sosyal hayat sıfırdır ve öğrenci kişisine acı çektirir, hayatı sorgulatır.
arabesk demişken 10 yıl önce mezun olduğum bölümüm için yaptığım uyarlamayı aşağıya bırakıyorum:

Batsın bu bölüm, bitsin bu projeler,
Ağlatıp da güldüren jüriye, yazıklar olsun!
Bitmemiş maketler, yarım kalan kesitler,
Uykuya hasret çeken gözüm, kör mü olsun?

Ben ne yaptım autocad sana
Mahkum ettin beni masaya
Her çizgide, bin fikir var
Şikayetim Neufert'e!

Şaşıran güneş mi yoksa ben miyim bilemedim.
Aha "sıçtın mavisi" projeyi bitiremedim.
Maketle otobüsteyim, sağlam götüremedim.
Off offf offf offfffffff!

incirliova nın incirleri

(bkz: aydın inciri)

halkı savaşta kırılırken saray yaptıran padişahlar

ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler

kendinle alakalı ilginç bir bilgi ver

harita hafızam çok iyidir. ilk kez gittiğim bir yere 10 sene sonra gitsem, her yeri elimle koymuş gibi bulurum.

pushing daisies

üniversitede sabahlanan yıllarda, gece tekrar yayınında zaman zaman izlediğim, fantastik bir diziydi. bizim ak sakallı dede misali, bir abinin seslendirmesi ile ilerleyen bir diziydi. ben ghost whisperer izleyicisiydim. cnbc-e vardı o zamanlar, orada yayınlanırdı.

nercik

yıllar geçmiş, sen hala geçmemişsin. ben de hayat şu aralar sakin ama dalgalandım da duruldum rahmetli müzeyyen gibi. bu arada müzeyyen, sen ve benim bu ortak noktası haricinde, bir zamanlar bursa' da bulunmuş olmak var, sanırım müzeyyen sözlükte yazar olma şansına sahip olmamıştır*, hele ki ikimiz gibi altınca nesil olmayı; sanmıyorum. sana yazmayı özlemişim. gelirsen haber ver, ben ara sıra uğruyorum buralara.

kız sevgilinin vücundaki morluklar

ben sakar bir insan olduğum için, kendime "aaa bunu ne zaman, nereye çarptım?" tarzında sorular sorarken buluyorum kendimi. O yüzden, olur öyle çok da şaapmamak lazım.

mitoz bölünmeyle çoğalan tek hücreliler

Mitoz bölünme n kromozom sayısında canlılarda üremeyi sağlar. Amip, öglena, solucan, sinek, bazı maya mantarları, paramesyum bu canlılara örnektir. Bakteriler ve paramesyum enine bölünme gerçekleştirir, öglena ise boyuna bölünür , amip ise her yönden bölünebilir.

annesi seks yapmış sözlük yazarları

(bkz: mitoz bölünmeyle çoğalan tek hücreliler)

nevşin mengü nün mayolu fotoğrafı

(bkz: triatlon)

şu an dinlenen şarkının en güzel cümlesi

--spoiler--
don't fool yourself,
she was heartache from the moment that you met her
--spoiler--

jeff buckley - forget her

https://www.youtube.com/watch?v=HO0svGjVEP8

evlenmek

(bkz: vermezlerse gaçacam)

twist

twist diye yazılır divist diye okunur. eskilerin sözlük dji, adeta cüneyt özdemir.

narcos

https://www.youtube.com/watch?v=senoF0vblek

1997 doğumluyum 1988 li adamı dövebiliyorum

(bkz: portakaldaki vitamin olmak)
(bkz: C vitamini)