bugün

2015 te çıkacak LG'nin amiral gemisi.

Edit: 3000 mAh batarya ile bizi yine üzmüştür.

Edit: Snapdragon 808 ve 3 GB RAM kullanıyor.

Ayrıca 2TB'ye kadar SD kart destekliyormuş. Bir telefon parası da ona mı verelim ?
g3le 5 dk oyun oynadıktan sonra arka tuşlarının elimi bildiğin yakmasından sonra sikerim öyle teknolojiyi dedirtti bana.
taşlar ve sopalarla yapılacaktır.
yapmasaydım olmazdı bu espriyi...
çıksa da diğer lg'lerin fiyatı düşse, biz de alsak diye beklediğim telefon.

herkes gibi.
snapdragon 810 , 20 mp kamera , 5.3 inch 3k ekranla beraber cıkması kuvvetle muhtemel akıllı cihaz.
eğer kısa süre içerisinde çıkarırsa iphone gibi prestij kaybeder.
nası bi özellik ekleyecek merak ettiğim model. samsung en son sıçtı çünkü. oldu olacak telefonun her yeri ekran olsun amk.
lg g3 gibi olursa akıbetide onun gibi olacak olan smarthphone..

bir tane lg g3 seven adam görmedim aldıktan sonra. LG telefon yapamıyor...
şu anda yıllardır hayatımda olan lg ile ilgili içimi dökmek istiyorum.
ilk lg telefonumu 2010 yılında aldım lg gm 735 di sanırım (vay be hatırlıyorum). ilk etapta iyi hoş fakat sonraki dönemlerdeki yavaşlığı beni çileden çıkardı en son da ekranı kaydı yukarı. sonra ucuz kamerasız bi tlf kullandım uzun süre; sarjı 3-4 gün giden. neyse derken ilk maaşımla kendime büyük ekranlı bir telefon alayım dedim piyasa araştırması yapıp fiyat ekran marjı en uygun olan 2012 yılında lg p705 di gittim, baktım hoşuma gitti. bu hızlıdır artık onca yıl, onca model derken bir değişim vardır; dedim aldım. yine hüsran aynı sıkıntılar tıpatıp aynı bunda da var. hala kullanıyorum ama sadece arama ve msj herhangi bir uygulama bildiğim, gördüğüm yok. artık bu telefondan sonra 3. kez aynı yanılgıya düşmemeyi temenni ediyorum.
lg g4 çıkacak belki ilgimi de çekiyor ama hayır lg artık sana elveda demenin zamanı geldi.
ısrarla yeni çıkardığı ürünleri daha bir çirkinleştirip piyasaya sürüyor lg firması. bu konuda apple firmasını örnek alması gerekiyor.
g5 i bekleyelim dedirten telefondur. cunku yeni, parcalar eklenmistir yazilim yenilenmis ilklerde daima hata olur tanisini akla geitirir, bu yuzden beklemek tercihimdir.
artık çıkmasının zamanı geldiğini düşündüğüm telefon.
4k ekran ve snapdragon 810 kullanılacağı tahmin edilen telefon.
Ekranı yine problemli olursa gerçekten sikerler ama bu sefer.
Lg g2 ve lg g3 gibi 3000 mah ile gelecegi icin uzak durulmasi gereken tel. Lg g3 sahibi olarak bile 3000 mah batarya yetmiyor.lg g4 un ekrani 4k olacagi icin deli gibi sarj tuketecektir. Lg g5 i bekleyelim bakalim.
2 yıl bekleyip lg g5'e geçilmelidir.
G2 nin fiyatı iyice düşecek ne güzeeel diye insanları sevindirebilen telefon.
LG'nin 28 Nisan 2015'te duyuracağı en üst seviye akıllı telefonu. Fotoğrafları sızmış.

http://edevat.technology/...-g4un-fotograflari-sizdi/
G2'nin fiyatını biraz daha düşürecek olması güzel bir haberdir.
1500 lira civarı olursa Türkiye 'de peynir ekmek gibi satar. Yurt dışında satmaz s6 varken kimse buna bakmaz.
http://www.teknolojioku.c...-izleyin-video-27607.html
Bugün istanbul dahil tüm dünyada lansmanlarla tanıtılmış LG nin yeni amiral gemisi telefonudur. G3 almamdan son anda vazgeçmeme neden olmuştur. Geliştirilmiş kamerası, kameranın manuelleşmesi, arayüzün sadeliğini koruyup 2-3 ufak özellikle gelmesi, tasarımı, ekranı ve grafik kartı ile ayrı bir grafik raminin olması beni çok cezbetti. eğer ısınma ve şarj sorunu gibi faktörler olmazsa (olursa bile en aza indirilirse) en iyi android telefon olabilir. (bkz: g3 2014 ün en iyi akıllı telefonu seçilmişti)

ayrıca 2TB'a kadar arttırılabilir hafıza desteği çok saçma olmuş. Yani ancak böyle yazılılı, webtasarım, autocad gibi programlarla uğraşanlar için işe yarar (oda belki yani. bilgisayarlarda bile en fazla 750 gb yer kaplıyor). ama işte bunlar hep pazarlama taktiği. sırf bu destek yüzünden 100-150 lira fazla para ödeyecez belki. ayrıca pek alakası olmayan kullanıcılar "aa 2tb destek varmış. harikaa" diyip ilgi verecekler ürüne. malesef bunu tüm firmalar yapıyor.

neyse neticede lgninönceki telefonları gibi (g2-g3) çok güzel bir telefon olmuş. tabi neyin ne olduğu 5-6 ay kullanım sonrası belli olacak.
https://www.youtube.com/watch?v=UtZAfY9n7tU
satis fiyati 2.400 turk lirasidir. batarya sorunu yasama korkusu olanlar 60 liraya yedek pil alabilir. 4k ekran ve 5.5 inc boyuttan bahsediyoruz arkadaslar. ayrica kardesi g3 icin de ayni korkular yasandi ama gunde en az 2 saat nette dolasan ve 50 den asagi gorusme yapmayan birisi olarak tum gun sarji dayanabiliyor.

2015' in en iyi akilli telefonu olmaya adaydir. s6 edge ile iphone 6, lg' nin kullanim kolayliginin yanina bile yaklasamaz. bunun da referansi g3 performansi ve 2014 yilinda aldigi odullerdir.
Lg g2 varken alınmayacak telefondur. Bir telefonun bataryası çıkıyorsa o telefona ısınamıyorum sözlük.
güncel Önemli Başlıklar