bugün

entry'ler (1230)

gecenin cümlesi

ibrahim Şinasi'nin çok güzel bir sözü vardır:

"Koyamam kargayı bülbül yerine Çiçek açmış gülü diken yerine."

sözlükte bir günlüğüne rte gibi davranmak

moderatörlerin de bir tuzağı olduğu gibii ayakserceparmagının da bir tuzağı vardır!

tanım yapmasını sizden öğrenecek değiliz.

uykusuzluk rekoru kırmak

ölüm tehlikesi olan bir şeyi denemeye çalışmaktır. zira insan bedenini de belli bir süreye kadar dayanabilir. beyinin de dinlenmeye ihtiyacı vardır.

nasıl erkek tavlanır

yeter artık kızlar. erkekleri bir cinsel obje olarak kullanamayacaksınız! lanet olsun siz ve sizin gibi düşünen odun kızlar! hayallerimizi umutlarımızı çalıyorsunuz. biz sizin cinsel objeniz değiliz!

wesley sneijder

tarafsız olarak baktığım zaman türkiyenin en teknik futbolcusu olduğunu söyleyebilirim.

root

linux tabanlı işletim sistemleri için cihazdaki tüm kontrolü/yetkiyi ele almak anlamına gelen ifadedir. çoğunlukla android cihazlar için kullanılır.

babet giymeyen kız

adam gibi adam kızdır. ayaklarının kokma ihtimali dahada azdır. iğrençtir. güzel gözükmez.

fakir kızla sevişilir mi

(bkz: sex ve sevişmek arasında ki farklar)

windows 7 vs windows 8 vs windows 10

yeni çıkan bir işletim sistemi olduğundan dolayı doğal olarak windows 10 un birinci çıkmayacağı versustur. bir çok hata ve eksik detay var. oyun optimizasyonu çok kötü. bunlar gayet normal. sürekli güncelleme alıyor. bir yıl sonra filan yavaş yavaş rayına oturacaktır. başlat menüsünün gelmiş olması da harika bir durum.

şu an benim favorim windows 8.1. metro görünümü bence gayet hoş ama şimdiye kadar ne kadar kullandınız derseniz ilk aldığım zamanlar dışında neredeyse kullanmadım. dokunmatik tablet-pc ler için kullanışlı olabilir ama masaüstü pc ler için çok gerekli olduğunu sanmıyorum. onun dışında stabilitesi ve performansı gayet iyi. optimizasyon da gayet güzel.

windows 7 için de söylenecek pek bir şey yok aslında. o da gayet başarılı bir işletim sistemi. windows 8.1 le hemen hemen aynı. 8.1 üzerine ek bazı şeyler koymuş o kadar. onunda optimizasyonu çok güzeldi.

hepsi hikaye. windows xp halen kral.

note telefonların çok büyük olması

olması gerektiği gibidir. adı üstünde. note. phablet sınıfına girer. büyük ekran sevenler içindir. 5.7 ile 7 inç arası olur bu sınıf telefonları.

system error

(bkz: hepinizin amk)

şu atatürk üzerinden prim yapan akitlerinde akp düşmanlığından pkk sevici olan komunistlerinde amk.

dili toplama tarihi toplama olan ırk

şu an biz türklerinde bu tanıma uyduğumuzu belirtmekte fayda var.

önlem notu: türkçüyüm amk. pekeke damgası yapıştırmayın.

geçmişe gidilirse yapılacaklar

dedemi öldürürüm.

(bkz: büyükbaba paradoksu)

hapşuruk kombosunun inanılmaz haz vermesi

doğru yerinde tespittir. ama bunun o kombo başlamadan hapşuruğunun kaçması durumu var. o ise inanılmaz acı verir. etkisinden kurtulamazsın.

bin kelimesini k ile ifade etme yavşaklığı

oyunlardan kazanılan alışkanlıktır.

yemek yapmayı bilmeyen anne

çokta önemli olmayandır. sevgisini, annelik merhametini verebilmesi yeterlidir. keşke benim annem yemek yapmasa giydirmese almasa içirmesede azıcık sevgi verse. neyse şükretmek lazım.

give me love

ed sheeran'ın en güzel parçasıdır bence.

yazarların yüz yüze konuştuğu ünlüler

(bkz: nihat hatipoğlu)
(bkz: mustafa karataş)
(bkz: dursun ali erzincanlı)

bahtımıza düşe düşe bunlar düştü amk. bizde isterdik teoman düşsün.

tüm türkler akpde birleşiyoruz

(bkz: tüm araplar birleşip akp ye giriyoruz)

dünyanın en güzel şeyi

sevgidir ulan sevgi. zittiğimin abazaları. sevgi. ne anlarsınız amk.

edit: la sevgi yok mu şu bizim orospu sevgi.