1. 1.
  bulgaristanda bir futbol takımı. bu sene şampiyonlar liginde a grubunda barcelona, chelsea ve werder bremen le mücadele edecekler, ne yazık ki. * kuradan sonra hem futbolcular, hem de yöneticiler pişman olmalılar.
  fenerbahçe nin 0 puan rekorunu egale ve beşiktaşımın en çok gol yeme rekorunu kırmalarını bekliyoruz. kurtarsınlar artık bizi bu ızdıraptan. *
  3 -1 ... don kişot
 2. 2.
  bulgaristan futbolunun son yıllarda ki en iyi takımı. tarihinde 24 lig, 25 kupa şampiyonluğu vardır. geçtiğimiz sezon uefa kupasında çeyrek finale kadar yükselmiş ligi de şampiyon bitirmiştir. bu sezon şampiyonlar ligi ön elemesinde italyan chievo takımını elemiş ve şampiyonlar ligine kalmıştır. çekebileceği en kötü kurayı çekerek zor bir gruba düşmüştür ancak grup sonuncusu olsa bile, fenerbahçe'nin 0 puanlık rekoruna ortak olacağını sanmıyorum. teknik direktörlüğünü eski fenerbahçe'li futbolcu stanimir stoilov yapmaktadır ve orta sahasında, her ne kadar artık yaşlanmış olsa da daniel borimirov gibi bir yıldıza sahiptirler.
  2 ... fowler
 3. 3.
  barcelona,chelsea ve werder bremen ile aynı gruba(a grubuna) düşme talihsizliğini göstermiş takım.vah ki ne vah.
  -1 ... diyonsos
 4. 4.
  futbol tarihinin en zor günlerini bu sene * şampiyonlar ligi a grubunda yaşayacak takımdır. düştüğü gruptan * -15 averajla çıkması başarı sayılacaktır..puan alma ihtimalini sözkonusu bile etmiyorum..

  (bkz: levski sofia nın günahı neydi)
  1 ... insomniac
 5. 5.
  boka boynuz atmis takimdir.

  (bkz: boka boynuz atmak)
  ... vurucu tim burton
 6. 6.
  bugün çoğu bulgar televizyonunda hakkında yapılan yorumların büyük kısmının uefa ya katılmanın hesaplarının yapılacağı doğrultusunda olan takım.
  ... balyancho
 7. 7.
  cok bahtsız takım.
  ... anil teknik
 8. 8.
  adını bulgar halk kahramanı levski'den almaktadır. levski'nin mücadelesi osmanlılarla olmuştur ve uydurulan bir çok efsanede levski arkadaşımız zekasıyla osmanlıları dize getirmektedir. biz de bu takımın barcelona ve chelsea'yi dize getirmesini beklemekteyiz.
  1 ... leventrika
 9. 9.
  tarihinin en büyük şansızlığını yaşayarak şampiyonlar ligi a grubuna düşen bulgar takımı. devlerin arasında tam anlamıyla param parça olmuştur. beş maç sonunda sıfır puan toplamış, bir gol atıp on beş gol yemiştir. son maçını da chelsea deplasmanında yapacağını düşünürsek allah rahmet eylesindir.
  ... fowler
 10. 10.
  şampiyonlar liginde fenerbahçenin yeni kader arkadaşlarından biri olması muhtemel bulgaristan takımı.*
  2 ... delismen