bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    iki polisin memoli ve ekurisi hesabi suclu ayrimi gozetmeden her suclunun eline verdigi olaylar silsilesini anlatan film serisi. hayatimda izledigim en dandik filmlerden. mel gibson ve danny glover basrollerinde oynar. sonraki serilerde rene russo'da katilir iyice cehennem azabina donusur bu seri. arkadas anlamadigim bir polis hem organize isler, hem trafik polisi, hem mali polis, hem zabita, hem fuhus polisi, hem emniyet mudur, hem basbakan nasil olur be insan? cyborg musun nesin?
    -1 ... laz pacino
  2. 2.
    bizdeki memoli dizisinin başta intihar sahnesi olmak üzere bir çok yeri burdan çalıntıdır.
    1 ... zero95
  3. 3.
    *
    mel gibson ve danny glover'ın başrollerini oynadığı 4 serilik film.
    ... kirmizi baslikli istasyon sefi
  4. 4.
    bütün filmlerini 10ar kez falan izlememe rağmen bıkmadığım süper film serisinin ilk halkası.
    ... greenplastic
  5. 5.
    (bkz: lethal weapon)
    ... kutupsal form
  6. 6.
    serinin son filmi 1998 yapımıdır.
    bir benzeri için (bkz: die hard serisi)
    ... meister writer
  7. 7.
    film müziklerinin merhum michel kamen tarafından yazılmış mükemmel film serisi.
    ... solucan
  8. 8.
    oowww.işte mel abim ve benim hayranlığımı kazandığı filmi.ben na bu kadarken(burda sağ elimi yere 1m kadar yaklaştırdım) izlemiş ve film bittikten sonra vay beaa demiştim...aksiyon-komedi-polisiye ne kadar film varsa hepsinin babası gibidir bu cehennem silahı.hala izlemekten bıkmadığım (akademi tarafından kalitesiz bulunan filmler arasında) bir kaç filmden biri.
    ... ajiteadam
  9. 9.
    zenci pipisi olması kuvvetle muhtemeldir.
    1 ... bashar2
  10. 10.
    su tabancası olabilitesi yüksek bir teknoloji harikasıdır bu hususta. *
    1 ... leb demeden lebron james