bugün

istanbul lu yazarların 25 kasım 2006 tarihinde akşam 18 sularında düşündükleri zirvedir. **mecidiyeköy deki simit sarayında gerçekleşecektir. katılanlar kamera ile çekilip youtube de gösterilecek tüm uludağ cılarla paylaşılacaktır. bayan katılımcılar özellikle beklenmektedir.
neden bir ay sonrasına düşünüldüğünün daha erken bir tarihte olsa daha iyi olmazmı diye düşündüren ve katılmayı düşündüğüm zirve. *
sadece istanbul'lu yazarların mı katılacağı zirveymiş. şöyle değişik memleketlerden insanlar da kabul edilse de kültür mozağiği oluştursak fena mı olur..
sozluk yazarları arkadaşlarımızın katılmak için neden mazeret ürettiklerini merak ettiğim olaydır. katılımcılar ciddi ciddi beklenmektedir.
uygun olursam katılıcağım zirvedir. 1 ay sonra gibi uzak bi tarıh yerine daha yakın bi zaman dusunulemez mi dediğim zirvedir. *
malesef istanbul lu yazarların cok konsept bir zirve yapamadığı düşünülürse buluşmak için mecidiyeköy simit sarayı çok uygundur.* *katılımcılar yeteri sayıya ulaşınca bu ekrandan duyurulacak rezerve yapılacaktır. ondan sonra herkes istediği gibi eğlenebilir.
bu zirve ile ilgili moderatör yazarlardan teyyid beklediğim zirvedir.
katılmak istediğim zirvedir, gelirim elbet.

edit: bu başlığın bu kadar tutacağını bilseydim daha güzel şeyler yazardım. *
eğer yeterli katılım sağlanırsa zirveyi daha erkene alabiliriz. katılımcıların desteği beklenmektedir.
16 aralık 2006 akşam sularında kadıköy'deki simit sarayında açma ve kahve zirvesi olduğundan katılamayacağım zirve. ha bi de bayan değilim problem çıkabilir çünkü.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.