1. 1.
  istanbul lu yazarların 25 kasım 2006 tarihinde akşam 18 sularında düşündükleri zirvedir. **mecidiyeköy deki simit sarayında gerçekleşecektir. katılanlar kamera ile çekilip youtube de gösterilecek tüm uludağ cılarla paylaşılacaktır. bayan katılımcılar özellikle beklenmektedir.
  1 ... kirmizi baslikli kiz
 2. 2.
  neden bir ay sonrasına düşünüldüğünün daha erken bir tarihte olsa daha iyi olmazmı diye düşündüren ve katılmayı düşündüğüm zirve. *
  -1 ... fatal
 3. 3.
  sadece istanbul'lu yazarların mı katılacağı zirveymiş. şöyle değişik memleketlerden insanlar da kabul edilse de kültür mozağiği oluştursak fena mı olur..
  4 ... arjen robben
 4. 4.
  sozluk yazarları arkadaşlarımızın katılmak için neden mazeret ürettiklerini merak ettiğim olaydır. katılımcılar ciddi ciddi beklenmektedir.
  -1 ... kirmizi baslikli kiz
 5. 5.
  uygun olursam katılıcağım zirvedir. 1 ay sonra gibi uzak bi tarıh yerine daha yakın bi zaman dusunulemez mi dediğim zirvedir. *
  1 ... pamuk proton ve 7 elektron
 6. 6.
  malesef istanbul lu yazarların cok konsept bir zirve yapamadığı düşünülürse buluşmak için mecidiyeköy simit sarayı çok uygundur.* *katılımcılar yeteri sayıya ulaşınca bu ekrandan duyurulacak rezerve yapılacaktır. ondan sonra herkes istediği gibi eğlenebilir.
  1 ... kirmizi baslikli kiz
 7. 5.
  bu zirve ile ilgili moderatör yazarlardan teyyid beklediğim zirvedir.
  1 ... kurremkarmerruk
 8. 6.
  katılmak istediğim zirvedir, gelirim elbet.

  edit: bu başlığın bu kadar tutacağını bilseydim daha güzel şeyler yazardım. *
  1 ... armyy
 9. 7.
  eğer yeterli katılım sağlanırsa zirveyi daha erkene alabiliriz. katılımcıların desteği beklenmektedir.
  1 ... kirmizi baslikli kiz
 10. 8.
  16 aralık 2006 akşam sularında kadıköy'deki simit sarayında açma ve kahve zirvesi olduğundan katılamayacağım zirve. ha bi de bayan değilim problem çıkabilir çünkü.
  2 -1 ... eqin