bugün

yeni doğukan'dır. iki entry'e belli oluyor artık ezberledik.
sözlüğü oyuncak haline getirmiş bir yazarımızın yeni yan hesabı.
Frank Lucas bu bence.
bu sözlüğü oyuncak haline getirmiş ve defalarca silik olmuş bir yazarımızın yeni yan hesabıdır.
entarilerini görür görmez donuzladığım yazarımsı.
1. Sınıf sayma çubukları.
lll
X
Iıı
x
Iıı

Defterin sol kısmına böyle bir kenar süsü yapardık.
ilgi çekmeye çalışan zevat.
Donuz listemin son üyesi.
laf sakatası yapma yerine basın engeli gitsin. ben engelledim krolar.
açık eksi oy veren şeytan.

(bkz: allah akıl fikir versin)
bir daha asla iletişim kurmamak üzere belirtmek istiyorum ki açık eksi oylarının beni herhangi bir şekilde etkilemediğini bilmesini istediğim yazar. her hesabında olduğu gibi bu hesabında da kendisi ile artık herhangi bir iletişim kurmayacak ve açık eksi oylarını önemsemeyeceğim. bunu belirtir giderim. mutlu ama uzak olsun. bitti.
beni açık artı oylamalarıyla sevindiren zevattır. teşekkür ederim genç.
(bkz: mutlu ama uzak olsun)
Aktroll yazarımsı.
yine doğukan zannedilip yine dogukan çıkmayan yazar...
Frank Lucas bu. Değilse bile arkadaşı.bu da alucralı ve AKP'li.
doğukan bunun sıçtığı bok olamaz.
dogukan denen yılan kafalı denyo da badeci frenkinin yan hesabı olduğu için atatürk düşmanlığı yapması normal. atatürk bunların atalarının içinden geçmiş ki acısını buradan çıkarmaya çalışıyor. rahmetli atatürk, düşmanların içinden çok güzel geçerdi, öldü gitti ama hala geçiyor. vallahi billahi helal olsun, birçok yaşayan insandan daha faydalı adam şu an.
hz muhammede küfür edilirken aynı hassasiyeti gösteriyor musunuz. evet..
--spoiler--
hz muhammede küfür edilirken aynı hassasiyeti gösteriyor musunuz. evet..
--spoiler--

nerede edilmiş? kanıt olarak bir entari at da görelim.
d o u için analiz kasılmaz. kasan yeni üyedir.
bana da açık eksi oy vermeye başladı. ben de entrylerimi beğeniyor zannediyordum.
frenkin açık eksici yan hesabıdır. frenkin bunu övmesinden bile belli. atatürk düşmanlıkları bile birbirini tutuyor. yahu bir insan nasıl bu kadar ezik olabilir ya, yazık vallahi..
malum güruha açık eksi vermesiyle alayının içinden geçip psikolojilerini bozan zevat. devam yiğidim bunlara yaranamzsın bunlar anca pislikten anlar kime açık veriyorsan bana mesaj at bende onlara açık çakim.