bugün

--spoiler--
malum güruha açık eksi vermesiyle alayının içinden geçip psikolojilerini bozan zevat. devam yiğidim bunlara yaranamzsın bunlar anca pislikten anlar kime açık veriyorsan bana mesaj at bende onlara açık çakim.
--spoiler--
ne alakası var? güzel entrylerimi bile açık eksiliyor. psikolojimi de hiç bozmuyor bu zevat. açık eksilemesine yaranmak mı? *
Eksi vermesi gurur duyulacak bir harekettir. Cumhuriyetçi, Atatürkçüsünüz demektir.
Entry beğenip akabinde eksileyen yazarımsı. Amacı ne anlayabilmiş değilim.
görsel
Son entrylerini inceleyin şunun. Sonra da ne yapmaya çalıştığını tespit edin. Benim kafam dağınık biraz edemiyorum. Bir şeyler peşinde ama.
Karı kızlı, komikli birkaç entri girip sonra akp propagandası ya da anti-alevi, anti-chpli entri giriyor. Büyük ihtimal frank lucasın feyki. Değilse de frenkin tarikat arkadaşı.
kankacım twitter daha güzel boşver sözlüğü.
Entrylerime dislike atan yazardır.
açık eksileyen bir leyla. senide şutlarlar merak etme.

ilacı bende ama veremem.
açık eksici bir rahatsız. insanları rahatsız edince kuyruk acısının söndüğünü zannediyor galiba bu avel. ya sen facebook'a falan git, senin için en uygun yer orası.
Acil silinmesi gereken yazarımsı.
(bkz: iplemiyoruz)
ilgi görmeye çalışan troll.
Sözlükten ve yazarlardan nefret ediyor gibi gözüküyor ama aynı zamanda kopamıyorda.
gelsin kokoreç ısmarlayacağım.
+ayran..

aloo ,kemalizler size yok ,size imamoğlu musluk suyu.
açık eksilemesi beni güldüren hoş bir yazar. var olsun. profil fotosundaki kedi de acayip tatlı.
açık eksi vererek ilgi çekmeye çalışan bir dişi. böyle düşmem meme gönder.
kadın olması bencede muhtemel,erkekler bu kadar dikkat çekmeye çalışmaz.
Kadın olsa meme resmini atardı bence. Hem frankın hemşerisi ve arkadaşı. Frankla hangi kadın arkadaş olur.
Muhtemelen gerçekte adı sakine olan yazardır.
Ben de sürekli entrylerini beğendi diye yazıyor, eski sürüm kullanıyorum. teşekkürler dogukan...
nikini sikeyim kiril alfabesi kullanıyor.
beni donuzlamasını istediğim troll. gerçekten artık seni bildirimlerimde görmek istemiyorum. o kedi pp'sini artık unutmak istemiyorum. ikimizin iyiliği için beni donuzla pls.
Sevdiğim bir yazar olur kendisi, sağolsun seri şukalamaktan geri durmaz beni.
Benden o kadar çok nefret ediyor ki
Tüm yazılarımı eksiliyor.