bugün

mideden gelen seyi agizdan disariya boca etmek. bir nevi agizdan sicmak.
(bkz: istifra etmek)
yakın arkadaşlar arasında;içip içip kusma durumu çok gurur duyularak konuşulur. birlikte kusulmayan arkadaş gruptan dışlanır. tiksindirici olmasına rağmen bir o kadar da matrak muhabbet olan eylemdir.
alınan aşırı alkol sonucu alkolün tamamını parcalayamayan vücudun yeter artık ulan senle mi ugraşçaz diyip alkolü geri püskürtmesi sonucu olusan pis olay. klozet kapagı üstünde uyumaya sebep olması da muhtemel.
iğrenç bi durum.birde bunun kustuktan sonra ki hali vardır ki o daha da fecidir.ağızda ki o acı tat daha da beterdir.**
kusmak isteyip de kusamamaktan daha kötü olmayan eylemdir zannımca.
iki gün önce efes pilsen sponsorluğunda geçirdiğim gecenin sonunda; kah eve dönmek için kullandığım taksinin içine, kah merdivenlere, kah kuşlara, ağaçlara, gökyüzüne, toprağa doğru gerçekleştirdiğim eylemdir. en komiği taksidekiydi fekat, benden ööüüüüüüğğğğkkkkkk sesini duyan masum taksici "umarım arabaya gelmemiştir" gibisinden bir şey söylediğinde ben çoktan arabanın içine sıçmıştım bile**. her ne kadar kafamı camdan çıkarmak istediysem de nafile. rüzgara karşı mı konulur canım. neyse hakkımda dönen çene ishali dedikodularını da uygulamalı doğruladım o gece. helal olsun bana. oohhhhhhöööööğğğkkkkk!
kustuktan sonra bir sigara yakmak, olayın etkisini bir nebze azaltarak, kişiye mutluluk ve huzur verebilir.*
sık sık yaptığım eylem. alışkanlık yapacak olur olmadık yerlerde kusmaya başlıycam ondan korkuyorum.
http://www.youtube.com/wa...1D6FEBEED3774&index=1

(bkz: famiyl guy)
banyo, tuvalet gibi tek kişilik mekanlarda yapılması gereken eylemdir. otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarında yapıldığı zaman sonucunun pek hoş olmadığı görülmektedir.
bir insanın bir başka insana yapıp yapabileceği en mide bulandırıcı* dışavurum.
içte olanı dışarıya vurmak. biriktirdiklerini boşaltmak. yazıya kusmak, kirletmek, parçalamak, karalara vurmak.

kusmak ve ağlamak. kusmak ve delirmek. kusmak ve sevmek. kusmak ve seni seviyorum demek. kusarken ölmeyi dilemek. kusarken bütün bir dünyanın üzerine boşaldığını hissetmek.

kusabilmeyi başarabilecek denli yetenekli olmak. yeterince şansı olmak.

huzur..
(bkz: kusma kulubü)
ertesi gün, kıpkırmızı ve pörtlek bir gözle, psikopat bir imajla dolaşmanızı sağlayacak eylemdir.
(bkz: sıçsaydın)
aşırı ve sık olması durumunda, midedeki kapakçıkların bozulmasına sebep olan eylemdir.
yemek borusu halkalarının yukarı hereketi sonucunda engellenemez mide boşaltımıdır. garip bir hissiyattır. türlü yollarla gerçekleştirilir. koku yoluyla uyarılarak ki en pisi yeni kusulmuş kusmuğu yakından koklamaktır. ilaveten küçük dile hassas parkmak darbeleriyle, kusan birisini gördüğünüzde veyahut * dişleriniz olanca gücünüzle sıktığınızda. evet dişlerinizi kenetliyorusunuz ve baskıyı arttırıyorsunuz. kusmuk sesleride insanı uyarıp kusturmaya yeterlidir.
başlıca kusmuk efektleri:
höö eeaaağğgghh şşrrllrllr.
aaaağhhhkhkhhhaa hhh.
üüüvvvvöööööğğlggg.
bnbboorbbbllğğhhşş.
agizda biraktigi les gibi bir tadi da gectim, sanki "mideniz cumburlop tuvalete kayiyormus" hissiyati verdiren, senede birkac kere illaki gerceklestirdigim, insani hayattan sogutan eylem. su an icki icmekten mutevellit hic gerceklesmemis olsa da, hassas bir mideye sahipseniz, ve kendinize bakmayip da bol bol usutuyorsaniz, mideniz basiniza bela olacaktir.
şimdi bulimik kızcağızların neler çektiklerini, daha doğrusu çektirdiklerini kendilerine, bilemem ama kusmak kadar iğrenç, * kıvrandırıcı bir hadise yoktur herhalde.. bunun bir kaç yüz tabak babaanne yemeği, jelibon, ıvır&zıvır, yine bir kaç yüz paket browni gold'un akabinde yapılanı vardır ki.. onu yaşamayan bilemez. *
bir de işi mütehassısından öğrenmek lazım tabii: *
"..Çikolata ve kakaolu şeyler* zor. En rahat şey sebze. Kahvaltı asla çıkmıyor. Köfte, kıyma tarzı şeyler yakıyor. Tabii insan zamanla kusma teknikleri de geliştiriyor. Bazen o kapakçık bir türlü açılmıyor. Onu açmanın yöntemleri de var. Ama o kadarını anlatmayayım..."
gülerken yapılınca oldukça komik olan insanlık hali. *
inanilmaz sinir bozucu, can acitan eylemdir. kustuktan sonra yemek borusu ve bogaz da tahris oldugundan dolayi kisinin bi agrisi dinerken digeri baslar. kendinden tiksinirsin.
genellikle tek bir çeşit içki içmeyen karışık içen ya da açken içki içen insanların yaptığı ve sonrasında insanı feci şekilde rahatlatan hatta mışıl mışıl uyumalarını sağlayan insanlık hali...

rezillik olarak nitelendirilsede rezillikle pek alakası yoktur, sonuçta bünye ile alakalı olup her alkol alışından sonra kusan insanlarda mevcuddur...
içindeki kötülüğü, nefreti açığa çıkarmak. bi haykırış biçimi.
icraat esnasında en iğrenç, hemen sonrası bünyeyi en rahataltıcı dışavurumdur zannımca.