bugün

para mı var alalım denilen maddedir. hayat siker. zaten hayat sikilmiştir, bir de koko'yla sikelimdir.
övmek gençliği özendirmek gibi olmasın ama gördüğüm en iyi afrodizyak. daha iyisini görmedim.
saf olduğunda dünyanın en az zarar veren kimyasalıdır. bu yüzden çok pahalıdır. kaçınılmaz bir bağımlılık yapar.
ekonomik olarak orta sınıfa dahil müptezeller için survivor adasında yarışmacıyken aralarda bonus çıkan yemek hediyeleri gibidir. zaten öylesi daha iyidir bokunu çıkarmanın gereği yok. fakat kaliteli bi işçiliğin ürünüyse yaklaşık bigün boyunca 20 senede yaşayamayacağınız keyfi yaşayabilirsiniz. o da insanın kendi elinde tabi, ters tepmesin dikkat.
kristal olanı tercih sebebim dir, içmeyin pistir kaka dır...
feci kuvvetli ve bağımlılık yapan bir hede;

görsel
(bkz: başarılı bir kokainmanın aşk hikayesi/#20318142)
kişide gereksiz bir enerji yüklenmesine sebep olan, cinsel isteği arttıran bir uyuşturucu maddedir.

kokain bağımlısı insanları hava aydınlıkken çok bitkin olmalarından teşhis etmek kolaydır. zira bütün gece enerjisini sömürmenin bir yolunu bulmuştur. hiç bir şey yapamazsa sokaklarda koşmuştur aklını siktiğim.

bana kalırsa heroin'den dahi beter bir beladır. ve dünya üzerinde zengin uyuşturucusu olarak bilinir, oldukça pahalıdır. piyasadaki pek çok türevi seyreltilerek kullanılmasına karşın oldukça sikerticidir. çevrenizde telaş içinde içi çıkartılabilen bir tükenmez kalem arayan kişi mevcutsa kokain çektiğini düşünmeniz olasıdır.

sulukule'den, bildirdi.
Amerikan Kimya Derneği tarafından yapılan araştırmaya göre, Washington’da, kokain kalıntısı barındıran kağıt paraların oranı yüzde 93’müş. Boston, Detroit ve Baltimore’da da benzer oranlar söz konusuymuş.

Kokain kalıntılarının bir bölümü, kağıt paraların yan yana getirilmesinden kaynaklanıyor olabilirmiş. Ancak, iki yıl önce yapılan benzer bir araştırmada kokain kalıntısı bulunan kağıt paraların oranı yüzde 67’ymiş. Dolayısıyla, ülkedeki kokain kullanıcılarının sayısının artmış olabileceği söyleniyor. ABD’de düzenli olarak kokain kullananların sayısının 6 milyon olduğu tahmin ediliyormuş.

ilk kez başka ülkelerde de yapılan kokain araştırmasına göre, Kanada ve Brezilya’da, kokain kalıntısı bulunan kağıt paraların oranı yüzde 80’e ulaşıyormuş. Bu oranın düşük kaldığı ülkeler arasında ise Çin (yüzde 20) ve Japonya (yüzde 16) varmış.

Kokain kullanıcıları, en çok, 5, 10, 20 ve 50 dolarlık kağıt paraları kullanıyormuş. 1 ve 100 dolarlık banknotlarda kokain kalıntılarına daha az rastlanmış.
"ne çileği lan" cümlesinde adı geçer.

(bkz: kullanan bilir)
paranoya hastalığı yaratır. içiciler bilirler, sürekli evin kapı deliğinden bakarlar ya da camdan bakarlar biri bakıyor mu gözlüyor mu bizi diye.
tabi bunu 2-3 dakikada bir yapınca hastalık oluyor.
şaraptan ırmakların aktığı bir yerde kokainden kumsallar kesin vardır.
Çok pahalı.
koka ağacından üretilir. halk arasında toz olarak nitelendirilir. tıpta kullanılır
nedense bir kere bile tecrübesi olmayanların her yerde hakkında daha fazla atıp tuttuğu uyarıcı.

cüzdana zor
hele gel bi de yatakta,
ona bir sor.
bir sor,
ona bir sor.

kullanmayınız ciddiyim.
içiyorum diyenlerin 100%80 nin fotoğraflarının dışında hiç görmediği kimyasaldır. 3 4 kişi para toplayıp bir iki gram aldığınızda, süper bir gece geçireceğinizi sanmayın gidin o para ile votka alın.

(bkz: kimyasala hayır)
tanrıya inanmam için iki nedenden biri.ikisi de kadın.

birincisi melissa theuriau fransız ikinci the white lady ingiliz.

tanrının bitirme tezi olan bu iki güzellik karşısında nasılda inkarcı olabilirsiniz?

ayrıca tanrı parçacığı diye götünü yırtan isviçreli bilim adamlarınada buradan selam eder ta götlerine koyarım.

aradığınız parçayı Carl von Scherzer bulalı 150 yıl oldu siz hala neyin kafasını yaşıyorsunuz?
Sanırım mitolojideki seks tanrıları bundan kullanıyordu.
zararlı olan şey. çok güzel ama bulaşmayın, bulaşırsanız ölürsünüz.
torbacının bana; bu kötülüğü sana yapamam kardeş git hap at ot iç dediği uyuşturucu

bkz:(taş)
telefona dans ettiren icat. Evet dostum bu mal harika. Tuşlarından antenine oryantal yapıyor telefon.
zenginlerin kafa törpüsü, burun şekeri dediği uyuşturucu.

kaynak: doktor uyku
aman başım nanay,
ağrıdı dişim nanay,
çok içmişim nanay,
nanay başım nanay,
nanay gözüm nanay.

yatıyorum ben canlarım.
ağır hafıza kaybettirir.
"düşünsene atatürk'sün mesela" diyerek özet geçilecek madde. ağız dolu dolu söylencek yalnız a-taa-tüürk.
tanrıya inanma sebebi. yok daha iyisi.