bugün

entry'ler (244)

18 kasım 2016 tecavüze teşvik düzenlemesi

anadolu' da br çift çomarın kızısın okuma hayallerin bile var belki ama köyünde piçin biri sana tecavüz ediyor. Şimdi iki ihtimalin kalıyor ya şikayetçi olcan annen baban seni onla evlendirecek yada okuma hayallerin için susacaksın. Susmazsan çomar annen baban seni o sapıkla evlendirecek. Tecavüze uğrayan kızların çoğu susacağı için adliyeye daha az tecavüz vakası sevk olacak. Daha az tecavüz haberleri duyacağız. Daha ahlaklı bir ülke olduğumuz bile düşüneceğiz. Bakın tecavüz kanunu çıktı tecavüzler azadı. Ama devlet tecavüze uğrayan reşit olmayan kızı tecavüzcüsüne en ağır cezayı verip kızı da koruması altına alsa gerçekten taşrada neler oluyor görürüz. Ailesinden yalnız bırakılmayacağından tecavüz edenden intikam alacağını bilen her kız şikayet edecektir. Sonra göreceğiz televizyonlardan gözlemelerini izlediğimiz teyzelerin dünyalarında neler oluyor.

pkk halktır halk yenilmez

Roma sürü müydü? yenildiler, Osmanlı sendika mıydı ? olm sizi nelerle kandırıyorlar lan? hepiniz mi bonzaiye düştünüz?

bir kadının en tehlikeli olduğu an

kız arkadaşlaraınızın değil erkek arkadaşalrınız mesajlarını okumaya başladığı andır.

allahın sevdiği kul

başına ne gelirse gelsin hatta asgari ücretle 2 çocuk bakmak zorunda bile bırakılsa bunun allahtan geldiğini düşünüp isyan etmeyen kuldur. bi benzier benim eski patron ha kendisi allah değil ama bazı düşünceleri onunla aynı.

tüm ateistlerin zeki olması

bunu duyup da iq sunu yükseltmek için ateist olanlar elbet olacaktır ama işler öyle yürümüyor. ateistler zeki değildir zeki insanlar ateisttir.

yazar nickinden siyasi görüşünü tahmin etmek

sogukta kalinca usuyen penguen : fakir lan bu kesin akplidir.

big yellow benzin cafe

Bursa'dakine hanıma gittik,ne bilek normal benzin sandık. her masada rakı meze müzik güzel ama müşteilerle alakası yok. Arka masada bir ara ferdi tayfur söylemeye başladı gençler rahatsız olduk, sorun sanırım sadece biz rahatsız olduk. Bursa benzine daha gitmem .

zenginlik belirtileri

100 000 tl borç para vercek kişiyi 5 dk içinde bulabilmektir.

sürekli aşık olmak

aynı kadınsa olunabiliyor. her sabah yeniden aşık oluyorsun. melankoliklik değil gençler aşk farklı bir kafa. uyyon uyanıyon yeniden aşık oluyon.

zenginimde zenginim diye yırtınan orospu çocuğu

lan bir ara güneşlideki işime gitmek için bu saatte uyandığım aklıma geldi. yarım saat önce parti bitti evime audimle yeni geldim. bugün pazar değil pazartesi de olsa yine işe gitmek zorunda değilim. 20 000 limitli kredi kartımın kullanılabilir limiti 40 000 geçen ay kazayla iki kez ödediğimden. efenime sölim misal hava serinledi ya biraz hop daha güneye çok mu sıcakladım basarım kuzeye. o derece yani. bir de hala paranın mutluluk olmadığını düşünenler var hiç paran olmadan bunu bilemezsin sayın kardeşim. o yüzden zengin olmak aslında iyi bir şey her ne kadar fakirler orospu çocu dese de.

hastası olunan sözler

müziğini yanında taşı, hayatın seni ne zaman dansa kaldıracağını bilemezsin.

suriye de 1 koyup 3 alacağız

suriye bize bir koyacak 3 ün birini alacağız haberimiz yok.

kokain

şaraptan ırmakların aktığı bir yerde kokainden kumsallar kesin vardır.

kezban

kezbanlığın 1. kuralı ; ortaokuldan itibaren götten sikiş ama bakire olmadığını öğrendiğin her kıza kaşar diye çök. kız hakkında dedikodu yay.

ateist

bir gün zekan akranlarından daha çabuk gelişiyor ve süpermanin aslında olmadığını anlıyor ve süpermane hala inanan yaşıtlarına aslında onun olmadığını anlatırken salak yerine konuyorsun. Ancak sen yine de süpermane inanan akranlarınla içten içe daşşak geçiyon ya, hah öle bişey.

ramazan ayında oruç tutmayan dinsizdir

şimdi dinsiz değildir. hristiyanlar da oruç tutmaz ramazanda dicem, la olm tamam malsınız da biz demi malık laf yetiştiriyok size.

basına inanmak

"basında yazanlara inanmayın ben çocukken bıraktım. aslında çocuk da değildim sanırım beni daha büyüklerin olduğu eyüp çocuk yuvasına (6-12) yaş grubuna gönderdikleri (sürdükleri) zamanlar. bir gün tansu çiller ziyaret edecekti bizi ve hemen 1 kaç gün öncesinde toplu halde iyi bir dayak yediğimizden ( zaman bulan çamaşırhaneden ayağına ne kadar çorap varsa geçirirdi o derece yani) yurt görevlileri bizi bir kenara çekip ne olursa olsun bu yurtta kimsenin dayak yediği söylenmeyecek bir de onların gitmesi var önce herkes sizi sever vaad verir ama sonra giderler dedi. herkes korktu bir şey söylemeyecektik tansu çillere bile. ancak içimizden en çok sopa yiyen çocuklardan adı mertti sanıırm ne olursa olsun başbakan söyleyeceğim dedi. ve daha kötüsü bunu bize söylerken yurt görevlilerinden biri duydu ve baya bir duvardan duvara vurdu. hatırladığım mert salya sümük ağlarken basın mensupları kendisine ne oldu neden ağlıyorsun dediklerinde mert her şeyi anlattı ancak basın merte böyle söyleme "bu hafta annem beni ziyarete gelemedi o yüzden ağlıyorum de" dedi ve eski 5000 liralardan harçlık verdi ve mert de onların dediği gibi kameralara söyledi. arşiv araştıran belki bulur. ha o günden sonra basındaki her habere acaba diye baktım. "

göt kılı olmak solcuları derinden vurdu

videoyuyu izlerken hafif bir dondu ve "erdoğan götünün kılıyız" diye duydum tekrar dinleyince fark ettim erdoğanın götüymüş konu, yani sorun yok.

şirinlerin seks hayatı

gözlüklü tembeli, tembel güçlüyü, güçlü şirinbabayı, sonra hepsi şirineyi

sözlük yazarlarının itirafları

benden başka sevgilisi biseksüel olup her bardan kız kaldırma yarışında yenilen var mı merak ediyorum.