bugün

hali hazırda birleşmiş milletler genel sekreteri olan ebleh insandır. 1 ocak 2002'dan 31 aralık 2006 yılında kadar birleşmiş milletler genel sekreterliği görevini üstlenmiştir. 8 nisan 1938 yılında bir afrika ülkesi olan gana'nın kumasi vilayetinde doğmuştur.

Kumasi bilim ve teknoloji üniversitesini bitirdikten sonra 1961 yılında Minnesota'daki Macalester College'ı bitirmiştir. 1972 yılında ise Massachusetts Institute of Technology üniversitesinde masterını tamamlamıştır.*

Birleşmiş milletle olan ilişkisi 1962 yılında who*'da memur olarak çalışmasıyla başlamıştır.
toprak taciri.memleketleri birbirine peşkeş cekme uzmanı.
içi(ruhu) beyaz dışı(fizyolojik olarak) zenci,aynı kinder suprise gibi.
ellerinde srebrenica ve ruanda'dan kalan kanlarla defolup giden, bildiğin maşa.

katışıksız öfke nedeni.
oğluna kendi nüfuzunu kullanarak bm nin işlerini peşkeş çektiği iddiaları ile başı bir hayli ağrımış bm sekreteri.
bir aralar bu kara çocuğu seviyordum ama son yaşananlar aslında dünya siyasetinde kimsenin iplemediği biri olduğunu gözler önüne serdi.Benim ondan çok sözüm geçiyor dünyada desem yeridir hani..
(bkz: kofti annan)
(bkz: annan planı)
birleşmiş milletler genel sekreteri. nefret ettiğim tek zenci.
giderayak abd ile ilgili gerçekleri korkmadan tüm dünyaya ifade edip taktir toplayan şahsiyet.
amerika sokaklarında insanlara şöyle bir soru yöneltiyorlar:
kofi annan is a kind of coffee yes or no?(kofi annan bir kahve çeşitidir evet veya hayır).
cevaplardan bir çoğu kahveyi çok severim ama böyle bir kahve içmedim şeklinde olan insandır.
birleşmiş milletler genel sekreteri. bu sıfatıyla türkiye'de daşşak konusu olması muhtemeldir.

+ koficim sen şimdi ne iş yapıyorum demiştin?
- sekreterim abi, bm genel sekreteriyim.
+ çok meşgulüm telefon bağlama kızım. tısısısısı!
rosenborg ve gana milli takımında defansif ortasaha oynayan anthony annan adlı bir kuzene sahip eski bm genel sekreteri.
dışı siyah içi beyaz hem de en sömürgeci beyaz(eşine ve geçmişine bakmak yeterli, isteyen erol bilbilik'ten yardım alabilir)olan şahıs.
görsel
birleşmiş milletler ve arap birliği özel temsilcisi.
başbakan yardımcısı beşir atalay ile hatay'da konuşmuş bm ve arap birliği özel temsilcisi.
maaşını ciddi ciddi merak ettiğim übersonik insan.
kofi annan yanımda,

bu adam morgan freeman ilebenzerlik gösteriyor demedi demeyin.
hatay'ın yayladağı ilçesi'ndeki suriyelilerin kaldığı çadır kente ziyaret etmiştir.
görsel
görsel
hatay'da suriyeli mültecilerin terlikli saldırısına uğramış:
görsel
ibrahim özdabak karikatürünü çizmiş:
görsel
beşar esad'la yaptığı görüşmelerden sonuç alamadığını itiraf etmiştir.
görsel