bugün

Var ki yiyoruz alıyoruz karşimm ya.
Genellikle red edilir ta ki bir gün iki kat merdiven çıkarken dağıldığını görene kadar olan durumdur. Sonrasında "zayıflamam lazım yav" diyerek yine dolaylı olarak kabul edilmeyen durumdur. Sürekli bugün yarın başlayacak bir perhize konu olur.
Hayatımda Sık sık ve özellikle soğuk mevsimlerde başıma gelen hadise. Kolay aldığım gibi kolay veriyorum da.
Bende çalışınca oluyor ya aldım biraz.
Sigaraya yeniden başlayıp şekeri kestiğim için olmamasını beklediğimdir.
Şuvam düşünüyorum daha ne kadar kilo alabilirim?

Ağzımız yüzümüz güzel diye her şeyi boşa koyduk da, iskender paydaş'ın kilolu hali gibi olduk.
Hoş değil.

Sözlükte diyetimsyem var mı? Alkolü yasaklamasım yeter.
Bana göre vermekten çok daha zordur.
kimine alması zor gelir, kimine vermesi. irade bile yetmiyor bazen
Vermekten daha kolaydır.
Bazen sinsice gerçekleşir.
işe girdiğimden beri 7-8 aydır 2 kilo almışım çaktırmadan. Neyse şu yaz gelsin sıcakta yemek yenmiyo zaten vericez..
Geceleri yatmadan cicibebeli süt yee irmikli olanı daha iyi kocaman bir kase yut gitsin.
Yakın zamanda tekrar yapacağım şey.

179 boyundayım. 105 kilodan 81 kiloya düştüm, yağ oranımı %15’ten %8’e kadar düşürdüm. Bu işle az çok uğraşanlar bilir ki o boyda ve kiloda %15 yağ oranı çok iyi bir rakamdır.

Ama kendimi aşırı güçsüz hissediyorum. Şimdi tekrardan %8 yağ oranıyla 95 kiloya çıkmaya çalışıyorum.

Bu arada kilo almak kilo vermekten daha kolay. Aç gezmek insanın psikolojisini bozuyor.
pandemi kaynaklı yaşanan durum. labaleb kongre yapanlar spor salonlarını kapattı.
mutfağın önünden geçiyorum 3 kilo yazıyor mk.
ağırlıklı antidepresan ilaç kullanımı sonrası oluşabilecek fizyolojik değişiklikler bütünü.
içten içe kendinizin fark ettiği sonra çevrenizden birilerinin dile getirmeye başlamasıyla farkına varılan gerçek.
görsel
okullar açılmadığı için başımıza gelendir. lan bari üniversiteleri açın.
kilo almak isteyenler boş karbonhidratlara yönelmesin. normal sağlıklı beslenme şekliyle biraz daha fazla yiyerek+doğru sporla kilo alabilirler. hep karbonhidrat yerseniz ilk o vücudunuzun kodlamasına göre olan yerde yağlanma yapar. eğer sporla desteklerseniz kas kütleniz de artar ve hacim artışı olur.
korona sebebiyle yatışa geçen bünyenin affetmediği acı gerçek. evet.
Artık koronadan değil aşırı kilodan insanlar ölmeye başlayacak. Fazla kilo ölüme bile götürebilir diyorlar.
pandemi sebebiyle basima gelen vaziyet. arkadaslar baya kilo vermistim 5 10 en son 15 vercektim 6 kilo geri aldim yine tombalak bi kadinim. hareketsiz kalinca en kolay olan sey kilo almak gerci ben aldigi nefes yarayanlardanim.
31 diyeti öneririm.
görsel
Hep çok yürüyen biri oldum, günde en az 10.000 adım atardım. Sürekli yürümekten zamanla ayaklarımda geçmeyen bir ağrı oluştu. Yürürken derdim ki bu kadar yürüyorum da bu kilodayım bir de yürümesem... velhasıl o “bir de yürümesem...” zamanlarına da bu ayak ağrısı ile ulaşmış oldum. 3 ay gibi kısa bir sürede 7 kilo aldım. Tabi asla düzenli bir yeme saatim yoktu, tatlı yemeye fazlasıyla alışmıştım, sınırsızca yedim, sadece yedim. Sonunda iş gardrop yenileme mecburiyetine dayandı. Bunalım çok bunalım bu nokta. Neyse frene bastım bakalım 4 günde 1 kilo gitti bile, aç kalmadan üstelik. Artık nasıl sınırsızca bir yeme sistemi oluşturduğumu siz düşünün apdmdl.
2.09 boy’a 81 kiloyum, resmen çiroz gibiyim.
Bazı taktikler deniyorum ama zor.