bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  türkiye gazetesi spor sayfasında köşe yazarlığı yapan ayrıca habertürk'te şeref tribünü adlı programda yorumculuk yapan,fenerbahçe yönetimini sürekli eleştiren bu yüzden fenerbahçeliliğinden şüphe edilen birey.
  -1 ... without_a_trace
 2. 2.
  eto'nun fenerbahçe'ye geldiğini fakat daum'un (bkz: henüz teknik direktör olmamak) onu kabul etmediğini köşe yazısında yazan ilk spor yazarı.
  -1 ... without_a_trace
 3. 3.
  daum'un gitmesiyle haklılığını bi kez daha ortaya koyan bir yazar. Söyledikleri her spor izleyicisi tarafından dikkate alınmalıdır
  -1 ... without_a_trace
 4. 4.
  Kendisini hakeret edenleri gerçek fenerbahçeliliği ile hoş gören gerçek fenerbahçeli
  ... without_a_trace
 5. 5.
  tv 5 kanalında ömer lutfu mete ile beraber yorumculuk yapar.yine ayrıca haberturk kanalında da ismet tongo ile beraber yorum yapar şereg tribünü programında.yorumları gercekten mantıklı,seviyeli ve dinlenesidir.tarafsız yorum yapabilen ender spor yazarlarından biridir.
  ... chilavert
 6. 6.
  spor yazarlarının en "sağda" gideni
  1 ... uzaklarda
 7. 7.
  ammaaaaaaaaaaa lafı ile insanı kırıp geçiren şahsiyet. Kendisi diğer spor yorumcularından daha eğlenceli olmakla beraber sık sık türk futboluyla ilgili tahminlerde de bulunmaktadır.
  ... without_a_trace
 8. 8.
  her türlü muhabbete gelen, çalışmadığı yer pek az olan, çalçene yazar, yorumcu vs... !
  ... zarth vader
 9. 9.
  galatasaraylılığı cihanı aşmış insan. bi' de nerede, hangi tartışmada görsen güya fenerbahçe cenahındadır. ağzından çıkanı kulağı seçemeyenlerden yani.

  fransızca da konuşurmuş bu; "ezeli rekabet" adında fenerbahçe-galatasaray ilişkisini anlatan bir belgeselde göregeldik.

  "j'suovis fenerbahçe le troit galatasaray." tarzı bir şey söyledi bir de. transkripsiyonu "galatasaray fenerbahçe'yi itsin." gibi bir ifade olmalı herhalde, şaşırmam.
  1 -1 ... nevarki
 10. 10.
  rıdvan dilmenin çatır çatır türkçe konuştuğu ''ezeli rekabet'' belgeselinde neden fransızca konuşma gereği duyduğunu anlayamadığımız insan.
  1 ... blacky