bugün

görsel
görsel

ayaklarını havada tutunca tansiyonu düzeliyormuş.

not: 2 günde 3-4 tane kedi içerikli başlığa yazmış olmam benim de dikkatimi çekti. kedilerime kavuşmuş olmamı mazur görünüz lütfen.
görsel
Canım oğlum.
görsel

Canım olom4

Edit: diğer kedilerim hakkını helal etsin. Hepinizi ayrı ayrı emcikliyorum.
Canım kızım.
(img:#1749701)
görsel
Canım kızım.
görsel
Canım diğer kızım.
görsel

Canım annem.

Not: evet, yarı kedi yarı primatım.
Canım ikinci kızım.

Tabi siz güZel bir kare görüyorsunuz ama orada yüzüm tekmeleniyordu.

N: biz de sözlüğe girerken adam görmeyi planlıyorduk ama işte napçan?
(img:#1749707)
görsel
Kendisi ingiliz asilzadesidir.
bir bulsam yavru bişey, anne evlat olacağım ama yok.
Nankör mankör asi falan ama çok seviyorum hayvanı.
Değişik Ruh Hallerine sahip olan Manyak Bir Hayvan Olarak Nitelendirebiliriz.
görsel
Araya girmeseydim fena kapışacaklardı.
Şu ana kadar iki kedim oldu ama ikiside kaçtı. Galiba çok şanssızım veya beni sevmediler.
görsel

Hitler bıyığına kurban oldumunun.
görsel
Bugün kediler sardı her yanımı.
an itibarıyla güzel mi güzel uysal mı uysal bir tanesi üzerimde mırıl mırıl uyuklamakta. teyzesi kurban diye uykusundan uyandırıp öpüp mıncırmamak için zor duruyorum.
Sen ben gibi insanların depresyona girmemesi için yaratılmış canlılar. Stres öğütücü, depresyon bükücü. En az ikisini ilerde hayatımda istiyorum ahh çok istiyorum.
beni terk eden vefasızdır. yemek söyledim, bu poşeti parçalayıp yemeği dağıtır diye mutfağa koydum söylediğim şeyi. daha sonra kapıyı kapattım. yavruşum da kokuyu mu bulmaya çalıştı bilmiyorum odayla birleşik balkondan atlamış aşağıya. arkadaşlık ediyordu bana. ulan şerefsiz kedi.
Fotoğrafta gördüğünüz dil uzatana ve dil koklayana kedi denir.
(img:#1752675)
görsel
Yanımda 3 içeride 2 tane olan pofurt şeyler. Çocuklarım.
Şu manyak.
(img:#1753799)
4 haftadır sitenin bahçesinde bakmakta olduğum hayvan(dı).

Efenim şimdi bizim site tek blok. Arkada bir bahçesi var. 4 hafta önce oraya elimde yemek dolu bir sepetle indim. indiğim gibi sarman renkte bir kedinin üstüme doğru miyavlaya miyavlaya koştuğunu gördüm. Evde çeşitli nedenlerden dolayı besleyemeyen bir kedi hastası olarak hemen yemek verip sevmeye başladım. inşallah burada kalır gitmez diye düşünüyordum. Öyle de oldu. Sarman efendi yemeğini yedikten sonra bahçenin köşesine gidip oturdu.

Sonraki günlerde de kedi hep oradaydı. internetten bir paket mama sipariş edip sabah akşam bahçeye inip kediyi beslemeye başladım. Her şey çok güzel gidiyordu. Ta ki o beyinsiz komşular kafayı kediye takana kadar.

Bir gün yine kediyi beslerken binanın çocuklarından biri gelip ‘siz onu besliyosunuz ama o bize saldırıyooooo’ dedi. Kan beynime sıçradı. Dedim kimseye saldırmaz o yavaşça sevin arkadaş olun kediyle. Neyse çocuk gitti. Bundan sonraki günlerde kapıcıya falan kediden şikayet gittiğini duydum. Neymiş istemiyorlarmış çocuklarına saldırıyormuş parçalıyormuş. Hepsi palavra. Neyse.

Birkaç gün sonra tam kediyi beslemek için indiğimde bir komşunun küçük çocuklarını bahçeye oynamaya çıkardığını gördüm. Kedi köşede tek başına oturuyordu. Beni görünce hemen koşup miyavladı her zamanki gibi. Yemeğini verip oynadıktan sonra binaya doğru yürümeye başladım. Kedi de çimlerin içine oturmuş uyumaya çalışıyordu. Tam o sırada çocukların anneleriyle birlikte kedinin yanına gittiğini gördüm. Çocuk en başta biraz sevdi, kedi tepki bile vermedi. Sonra annesinin gözü önünde kediyi tekmelemeye başladı. Annesi olacak kadın bunu gördüğü halde hiçbir şey demiyordu. Kedi tekmelerden sonra hemen kaçmaya başladı. Beyinsiz çocuk da kedi kaçınca korkup yere düştü.

Bir gün sonra çıktığımda kedi yoktu. Bir yere gitmiştir gelir falan diyerek kendimi avutuyordum. Sonra binadan 8-9 yaşlarında iki çocuk çıktı. Onlara sordum. Dediler ki ‘ bilmemne teyzegil onu dün yandaki sitenin bahçesine attılar çünkü çocuklarına saldırmış ‘. O anda içimden etmediğim küfür kalmadı. Gittim baktım yandaki siteye kedi falan yok. Şerefsizler öldürdüler mi ne yaptılar acaba kediyi. Çocukları için en iyi dost olabilecek bir hayvanı kendi egoları yüzünden siteden kovmuş oldular.

Hala her gün bahçeye camdan bakıyorum acaba geri gelmiş midir diye. Yok. Nasıl özlüyorum bir bilseniz.

Çok dertliyim sözlük.
istemsizce aklıma Adnan Oktar’ı getiren sözcük.