1. 1.
  andam olduğunu öğrendiğim ülkücü yazardır. aynı davaya hizmet etmekten gurur duyduğum kişidir.
  6 -3 ... kocyurekdelikurt
 2. 2.
  (bkz: #24030875)

  mete han babasını öldürdü diyen yazar. yuh.
  -3 ... kaplan vezir
 3. 3.
  baba tarafından hemşehrim olan yazar. milliyetçi, bilgili bir arkadaşımız.
  6 ... kizil oguz
 4. 4.
  bildiğin keke yazarıdır.

  lan ben asil bir ingilizim kürt demiş şahsıma.
  2 -5 ... converse de vermem
 5. 5.
  sözlüğe adam gibi bir adam gelmiştir. kayıt altına alınsın efendim.
  4 -1 ... otobusle gelen supermen
 6. 6.
  beni türk düşmanı ve mezhepçi ilan etmiş yazar. e tabi türkçü değilsen türk düşmanı oluyorsun bu kafalara göre. orta asya'dakilerin moğollarla karıştığını ilk defa benden duydu herhalde. merak etme bizde de mongoloid gen var ama oranı orta asya'dakiler kadar çok değil. orta asya'ya türkler anadolu'ya göçtükten sonra yüzyıllarca moğollar hükmetmiş, adamların moğollaşması normal. bazı moğollar'ın müslüman olmasıyla din farkı da olmayınca doğal olarak moğollarla etkileşim içine girmişler. mesela şeybani hanlığı. moğol değil mi şimdi bu adamlar?

  gelelim mezhepçilik kısmına.(#18788695). şimdi ben mezhepçi olsam hz. ali'yi tanrı olarak gören nusayriler hakkında böyle yazmazdım herhalde. zaten benim demek istediğim de işin mezhep olmadığı. azeriler'le biz mezhep savaşı değil, iktidar savaşı yaptık. benim anlamadığım azeri'yle ben savaşırken türk olmasının bana ne faydası var? o mantığa göre abd'nin ingiltere ile savaşmaması gerekiyor. abd'nin almanya ile de savaşmaması gerekiyor. abd'nin nüfusunun çoğu alman asıllı. ingilizler de cermen milleti. hatta onlarda mezhepler de aynı. alayı protestan. neyse gelelim azeriler'e yine. osmanlı niğbolu savaşı'ndayken durumdan faydalanıp ankara'yı işgal eden beylik hangisi? kpss 2014 sorusu. cevap karamanoğlu beyliği. bakıyoruz karamanoğlu beyliği de avşar ve azeriler'in bir kısmıyla aynı soydan. hani kardeşlik. kusura bakma kardeşim ben bir kastamonulu olarak osmanlı tarafını seçiyorum. daha önce de yazdığım gibi umarım azeriler'le tanışırsın ve kendi gözlerinle görürsün. bir tanesi benim yanımda bir kürt'le suriye'de kürt devleti muhabbeti bile yaptı. türkiye'dekiler bariz şekilde iran propagandası yapıyor zaten. ben bu adamlara karşı mesafeliyim.
  -5 ... rapi d
 7. 7.
  #24754018 bir kafkas melezi olarak kendisine laflar hazırladığım tırt yazar. muhtemelen kendisi mahallede top koştururken ben ihsanoğlu'nu gayet tanıyordum şimdi çıkıp bana türk olmayan pkklıdır tatavası yapmasın.
  2 ... her sabah banyo yapan erkek
 8. 8.
  benim azeri veya onların bazılarının mensup olduğu avşarlar'a düşman olduğum yok. benim anlatmak istediğim bazı türkçüler araplar bize ihanet etti derken azeriler'le de savaştık. avşarlar da ihanet etti demektir. bunun milletle veya mezheple alakası yok. bugün kürtler nasıl 'devlet bize bakmıyor' diyerek dağa çıktıysa avşarlar da zamanında 'devlet bize yayla vermiyor' diye ayaklandı. kırım savaşı'nda 14 bin asker gönderen araplar'a hain diyecekseniz avşarlar'a da ses çıkaracaksınız. olmayacak bir şey varsa o da türkçülük gibi bir fikirdir. daha geçen gün avşar olduğunu iddia eden bir sivaslı bana özel mesajla etnik kalıntı dedi. adam kendi boyu dışındakileri türk olarak görmüyor. halbuki sivas'ta çok sayıda zaza ve eretna'dan kalma moğol var. bazıları balkan Türkleri'ni türk olarak görmüyor. onu bırak karadeniz'i komple laz zannediyor. ayrıca burada osmanlı'yı kötüleyip azeriler'i översen ve bunu yapanların çoğu da avşar'sa bana laf söylemeye hakkın yok.
  1 -4 ... rapi d
 9. 9.
  Turancı bir yazar andamız. Give this man a kut.
  1 -1 ... yollarin sonu
 10. 10.
  kastamonulu olduğumu unutmuş yazar. kayı'nın ilk yerleştiği yer kastamonu'dur. fatih sultan mehmet'in annesi kastamonulu'dur. boyculuk, milliyetçilik, ırkçılık bunlar sizin yapacağınız şeyler. ben sadece bana düşman olana düşman olurum. ayrıca osmanlı'da milliyetçilik olmadığını bilmeyen yazar. osmanlı sizin gibi milliyetçiler'e kalmadı. siz gidin şah ismail'i, moğol timur'u sahiplenin.

  (bkz: istanbul milli futbol takımı)
  (bkz: istanbul futbol federasyonu)

  ayrıca osmanlı şehri bursa'ya ve takımı bursaspor'a küfür edip gayrimüslimler'in kurduğu futbol takımlarını tutanlar bir zahmet türkçülük yapmasın. tribünde taşnakçılık, dışarıda türkçülük yapmayın.
  1 -1 ... rapi d