1. 1.
  istanbuldaki rock bar. eskiden cok iyiydi, ama simdi deyim yerindeyse kerhaneye donmus rock bari.
  1 ... hexagram
 2. 2.
  arınma anlamına gelir.
  psikanalizde kullanılan bir yöntemidir.
  bilinçaltına itilen duyguların dile getirilmesiyle arınma esasına dayanır.
  5 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  öztürkçesi oh canıma değsine gelen dramada oyunun sonunda izleyicinin çözülen düğüm sonrası "oh be yaw" çekmesi anlamında kullanılan kavram. ars poetika'da aristo(teles) tarafından ortaya atılan drama kökenli kavramlardan biridir. tabi bu olgu çocuk psikolojisinde kafasına taktığı işin çözümüyle karşı tafandan öç almayla hissettiği canıma değsin durumudur.
  2 ... meo
 4. 4.
  büyükparmakkapı sokak'ta konuşlanmış, son 4-5 senedir günü gününü tutmamış rock bar. özellikle birkaç yıl önce gandalf kapandığında kadıköy black tayfası akınına uğramıştır bir süre. alt katındaki clubın da sahibi olan iki kardeşindir bildiğim kadarıyla ruhsat. erhan abi elinden geleni yapıyor ama yine de her zamanki gibi.
  1 ... antimatter
 5. 5.
  geçen sene iyi müzik çalmasını istediğimiz djinden küfür işitince ismi eyüp olan bu sahısı sağlamca benzettiğimiz, müdavimlerinin fazla kasıntı olduğu ve bir hatunla gittiğinizde kesinlikle rahat edemiyeceğiniz bar. tek avantajı şişe efes.......
  ... siyahbeyazkizil
 6. 6.
  aristoteles e göre, bir tiyatro oyununu seyredenlerde, oyun kişileriyle özdeşleşmekten dogan ruhsal temizlenme, arınmadır.
  3 ... syda
 7. 7.
  playlist'inde "amorphis - black winter day" olan bar.
  1 ... kelly
 8. 8.
  ruhsal travmaya yol açan, bastırılmıs olaylarla ilgili anıların dışavurumuyla saglanan duygusal bosalma ilkesine dayalı ruhsal tedavi yöntemidir.
  1 ... syda
 9. 9.
  sepultura tişörtü ilen * girmeme rağmen punk'çı olarak girsem daha az tepki alırdım dediğim istanbul'da ki bar.
  1 ... schizofrenne
 10. 10.
  boşalma
  ... cokmugerekli