bugün

karadulu seven, gittikçe aramızda kendini bozan yazar, ayrıca seks yaptıktan sonra sevgilisini yiyen kızdır kendisi. çok ortalıklarda görülmemesinin sebebinin bu olduğunu düşündürmektedir.
manyak bir dişi. bindiği dalı kesiyor bence.
(bkz: afiyet olsun)
(bkz: ölmeden önce son sözler)
-geliyorum. geliyorum.
komurleri komurluge yukleyen bir adami, nerden ciktiysa bir karadul orumcegi isirmis. adam hafizasini kaybetmis, hatta bocek isirmadan once sigara icen o adam, isirdiktan sonra herseyi unuttugu icin sigara da icmemis.
çifteştikten sonra eşini öldüren siyah bir örümcek çeşidi.
nörotoksin zehrine sahip bir örümcek çeşidi. ısırdığında, antidotu bulunmadığı taktirde ölümlere sebebiyet verir. sanıldığının aksine tehlikesiz değildir. amerikada bir çokları ısırılarak ölümle burun buruna gelir lakin antidotları hastahanelerde hazırdır tabi.

aynı zamanda altıncı nesil bir yazardır. *
The Northrop/McDonnell Douglas firmasının ürettiği yf-23 avcı savaş uçağının adıdır aynı zamanda. iki adet prototip olarak üretilmiş olup saatte 2.500+km/h hıza çıkabilen, 4.500+km menzili olan manyaktır kendileri. f-22 lerin üretilmesinden sonra f-22 lerin bakım kolaylığı ve düşük maliyetinden sebeble üretilmesinden vazgeçilmiştir.

kaynak: tabiiki götüm değil viki+wiki.
(bkz: karadul ve robo roach)
çok çeşitli ve genelde zehirli olan ve aynı zamanda evlerin loş, nemli yerlerinde yuvalanan bu örümceklerin dişilerinin, çiftleşme işlemi sona erdikten sonra ardından bir sigara yakıp, dudağına ufak bir buse kondurmak ve baygın baygın tebessüm etmek yerine; çiftleştiği erkeği yediği değişik bir türdür. bir gün içerisinde yirmibeş erkek yiyebiliteleri söz konusudur. adlıkları isim de bu yüzden böyledir.
(bkz: yediği tasa sıçmak)
(bkz: her seviştiği erkeği öldürmek)
bu hanımefendi, kocasıyla çiftleştikten sonra öldürmesiyle bilinir efendim.

(bkz: kullanıp atmak)
necati eğitim de yemek masdalarında fink atan böeceğe öğrenci milletinin üstün zekasından olsa gerek bu isim verilmiştir.
emsalim var mı bu alemde diye merak edip arattığım yazar adı. ahan da buldum. ikisi de aynı, biri örümcek, biri böcek. ikisi de kocalarını yiyo.
hoşgelmiş. *
ayrıca (bkz: #8278881)
- seni seviyorum zeliha.
- arkadaş kalalım fikret, seni kaybetmek istemiyorum.
çeçen lider basayev’in kurduğu kadın intihar komando ekibi.
Dünya üzerindeki en zehirli örümcektir. Avustralyada yaşar. Her yıl ortalama 12 insanı öldürür. Yapısal olarak yanardöner siyah renkli ve alt gövde kısmında kum saatine benzeyen kırmızı bir leke bulunur. ismini çiftleşmeden hemen sonra erkeği yemesinden almıştır. insan tenini ısırdığında çok acı veren karadulun zehri çıngıraklı yılanın zehrinden 15 kat güçlüdür.
model grubunun pek bi eğlenceli şarkısıdır. buyrun sözleri
iyi düşün ben biraz tehlikeliyim
ağımı kurar avımı beklerim
farketmeden kanına karışır zehrim
önce çok severim sonra tek lokmada yerim

ben bir karadul görmem para pul
aklım hep yemimde
ben bir karadul elimde bi bavul
duramam ki yerimde

şimdi istersen benimle gelebilirsin
sonrasına karışmam sen bilirsin
ben istemez miyim sabit bi ilişki
benimki de böyle yaman bi çelişki

aklım hep yemimde
duramam ki yerimde

yok o kadar da kötü bi niyetim
sonradan üzülme diye dedim
aslında iyi biri bile sayılırım
ama kan görünce bayılırım

aklım hep yemimde
duramam ki yerimde
insanı kıpır kıpır eden model şarkısı.
tam evde beslemelik bir şarkı.
model grubunun hella good'a ne kadaaaaar da benzeyen şarkısıdır! "Esinlenme" diye buna derim.
Oldukça zehirli olmasına rağmen bazı yazarların 2 dk lık araştırma yapmaktan üşenip yazdığı gibi dünya üzerindeki en zehirli örümcek değildir. En zehirlisi Brezilya gezgin örümceği olarak bilinir. http://en.wikipedia.org/w...razilian_wandering_spider
model grubunun şarkısı. fatma turgut bu şarkıyı söylememiş, şarkıyı yaşamıştır.
penisi soktuğunda aşırı sertleşme (hiperereksiyon) oluşturan böcüktür.

(#15697065)
dişisi erkeğini çiftleşme sonrası afiyetle yiyen nadir türdür. ayrıca dişisi zehirlidir. * * *
Ankarlı birine sor alıcağın cevap "örümcek değilmi la gardaş o" .