entry'ler (76)

atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması

sen namaz kılarken fotoğraf çektiyormusun (bkz: namaz kılarken fotoğraf çektirenler kulübü)
daha doğrusu sen namaz kılıyomusun bunu sormak lazım ilk önce.

gençler naber

genellikle bir gurup gençin arasına gelen (sonradan) yaşça daha büyük kişilerin muhabbete girme çabalarındandır.

burger king güvenlik görevlisini döven anarşistler

burger kinde güvenlik görevlisi yok .

burger king güvenlik görevlisini döven anarşistler

her burger king de olan olaylar sinsilesi.

rocco silfredi

(bkz: italyan aygırı)

italyan aygırı

(bkz: Rocco Silfredi)

rocco siffredi

(bkz: italyan aygırı)

bezbol sopası ile adam dövmek

gerçekten kızgın olduğunuz birisini enstrüman kullanarak dövmek gibi bir niyetiniz ve isteğiniz varsa seçiminizi beyzbol sopasından yana kullanmak iki taraf için de tatmin edici bir dayak faslının yaşanmasına sebep olacaktır.

sıklıkla amerika'da vuku bulan bu dayak atma şekli allahıma şükürler olsun ki artık ülkemde de görülebilmekte ve ülkemin güzel insanları günümüzün bu en acı verici fakat spor aleti olarak anılan enstrümanından ziyadesiyle faydalanmaktadır. fakat bu alet halen zenginlerin kullanageldiği bir araçtır, bunun sebebi ise elbetteki aletin 60-100 ytl arasında değişen fiyatları ve her yerde bulunamayışındandır.

bu aleti varoşlarımıza yaymak her yurdum insanının bu eşsiz aletten faydalanmasını sağlamak için ülkemizde de üretilmeye başlanmasını istemek halen bu sopaya bir servet harcamış biri olarak benim en tabii hakkımdır.

hergün dershane

üniversteye kadar çekilen çile.

korsan cd satıcısıyla diyaloglar

+Ya ben farklı bi film arıyorum.
-Nasıl bişey verim abime.
+Ya ilginç olsun.
-Mikili filmlerim var abi.
+Oha lan.
-Abi kendim çektim bak ama.

eski sevgilinin yıllar sonra atacağı ilk sms

-ne iyiydi dimi
+:S ?
-arkadan iyiydinde artık kalmamış.
+off hala okuz .

uçucu madde alışkanlığı olan şişman kız

igren kız tipi.

didim

Universte kazanip kurtulmak icin ugrastiginiz yer.

sakal tıraşı olmak zorunda olmak

genelde lise yıllarında yaşanan bir durum dur artık çoğu iş yeri kişisel özgürlük ten yanadır.

ligux

ligux nickli yazarımız tarafından yapılan android işletim sistemli telefona yapılan ve aynı zamanda pc yede yüklenebilen ubuntu tabanlı rom ve işletim sistemidir.

ligux

9. nesil yazarlığa başlamış yazarlardandır.izmirde jeoloji mühendisliği okuyor ve bekar.

kurşunlar arasında

Orin Boyd (Steven Seagal), kuralları kendine pek dert edinmeyen, hep kendi kanununu uygulamayı yeğleyen sert bir polis memurudur. Yine aldığı emirlerin hepsini ihlal ettiği bir operasyonun ardından üstelik her zaman olduğu gibi başarı da kazanmış olmasına karşın şehrin en kötü bölgelerinden birine gönderilir. Burada polislerin pek çoğunun mafya ve uyuşturucu satıcılarıyla işbirliği içinde olduğunu görür. Kime güvenebileceği, kimin iyi kimin kötü olduğu hiç belli olmamaktadır. Orin’in bölgenin en güçlü uyuşturucu mafyasına savaş açabilmesi için bir suçlu olan Latrell’la (DMX) beraber çalışmak zorunda kalması işleri daha da karıştırmaktadır. Ancak Latrell’in de başı derttedir ve Orin’le çalışmaya istemeye istemeye razı olmuştur...
Dünyada izlediğim En şahane filmlerdende birisiydi.

her topalın bi kör alıcısı vardır

(bkz: ibrahim tatlısıes)

her topalın bi kör alıcısı vardır

En tuttuğum ata sözlerinden biridir. genelde çirkinlere söylenir.

akp defol üniversiteler bizimdir

her üniverstede duyduğumuz bi slogan dır.